Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Mbi kėtė forum > Per cdo lloj problemi teknik qe keni me Forumin Horizont.
Gjithsej 46 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

Per cdo lloj problemi teknik qe keni me Forumin Horizont.

Kjo teme do te sherbej per cdo lloj problemi teknik qe keni ne kete Forum.

1. Per Userat e rinj qe rregjistrohen, duhen te konfermojne linkun qe i shkon ne mail. Dhe nese ky link nuk vjen brenda pak casteve, duhet te kontrolloni edhe BulkMail Ose AntiSpam.

2. Kur nuk keni mundesi te shkruani ne forum, per probleme te ndryshme, si.psh kur meret ban, kur pret konfermen e forumit per tu bere user, ose per te ndryshuar dicka ne profilin tuaj mund te na kontaktoni ne adresen e meposhtme


admin@forumihorizont.com


Respekte

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Janar 2008 13:40
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
klaudio
Thinking ahead

Regjistruar: 19/01/2008
Vendbanimi: LISSUS
Mesazhe: 57

lela-dr

E di si thojne turket Halal shqiptar edhe asnje tjeter :(

Te flasim per ate qe eshte?

Un ka nga nje here kur po i pergjigjem temes dhe normalish qe vonohem, se nga nje here nuk me vijne mendimet ashtu sic duhen dhe kur behem gati ta dergoj wesiti automatikisht me ka log of duhet  qe te bej log on perseri edhe ta shkruaj temen nga filimi ! Si shpjegohet ?

 

__________________
Me, my self, and I

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Janar 2008 11:20
klaudio nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė klaudio Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me klaudio (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė klaudio't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: klaudio Shto klaudio nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto klaudio nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

Shko tek Profili jot -> Pastaj kliko Modifiko Opsionet -> aty te dalin disa opsione. Tek kjo Identifikim automatik kur hap faqen e forumit? (përdoren cookies) duhet te besh te klikueshme PO dhe ky opsion ta mban gjithmone log-in forumin ne pc tend. Nese je ne vende (si netkafe ose ne pune a ku di une) te keshilloj te besh gjithmone Largohu qe ndodhet ne fund te faqes se forumit.

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Janar 2008 13:41
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
klaudio
Thinking ahead

Regjistruar: 19/01/2008
Vendbanimi: LISSUS
Mesazhe: 57

perseri me ben log off automatikisht

nuk e di se C'fare ka ky web sa here qe dua te shkruaj nje mesazh te gjate me ben log off

ka njeri qe e shpjegon ??

Te gjitha proceset apo opseonet qe the ti i bere, po perseri me ben log offf

IQvlora hape mesazhin privaj ose lejo qe te dergoj e-mail se desha te them diqka okay

__________________
Me, my self, and I

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Janar 2008 16:05
klaudio nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė klaudio Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me klaudio (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė klaudio't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: klaudio Shto klaudio nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto klaudio nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
THe_AnSwEr
unknown

Regjistruar: 08/06/2003
Vendbanimi: California
Mesazhe: 681

Psh

1.) Identifikohu Me Emrin Tend Ne Forum
2.) Kliko tek PROFILI, Eshte tek Butonat Lart Ne nje Grup me REGJISTROHU, PROFILI KALENDARI, ANETARET, KERKO, NDIHME
3.) Kliko tek MODIFIKO OPSIONET
4.) Ne ate Faqe, Fjalia e 2Te Thote: Identifikim automatik kur hap faqen e forumit? (përdoren cookies).
5.) Aty Ku e thote kete GJENE, Thote: Po dhe Jo, Ti Duhet te Klikosh tek PO.
6.) Ne Fund te Faqes Thote Azhorno Opsioniet E Profilit.
7.) Fundi
Kaq Behet, dhe sa here qe te hysh ne forum, duhet te identifikoj forumi vete.

PS. Sigurou qe passwordin e ke te sakte perpara se te besh kete opsion.

Per Cdo gje me kontakto

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Shkurt 2008 01:32
THe_AnSwEr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė THe_AnSwEr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me THe_AnSwEr (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė THe_AnSwEr't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: THe_AnSwEr Shto THe_AnSwEr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto THe_AnSwEr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
klaudio
Thinking ahead

Regjistruar: 19/01/2008
Vendbanimi: LISSUS
Mesazhe: 57

Nje shpjeqim i vogel !!1

[QUOTE]Po citoj ato që tha Korcari si yll
3.) Kliko tek MODIFIKO OPSIONET
4.) Ne ate Faqe, Fjalia e 2Te Thote: Identifikim automatik kur hap faqen e forumit? (përdoren cookies).
Jam ne net caff o shqipe po te bej ate opsion me vjedhin passwordin !!!
e kuptove

__________________
Me, my self, and I

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Shkurt 2008 02:02
klaudio nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė klaudio Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me klaudio (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė klaudio't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: klaudio Shto klaudio nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto klaudio nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

O Klaudio ti ne dac tallu ne dac jo, ne po te themi mundesite qe ofron ky forum.
Nese nuk don qe ne netkafe te mos rrin cookiet, mjafton te besh LARGOHU sa here qe del nga forumi, dhe nickname jot nuk rrin me ne ate pc.
Passwordi pastaj mund te qendroj ne ate pc, vetem nese vete pc te jep Opsionin me rikujtuar Pass sa here qe hyn te ate pc. Nese ti ate opsion nuk e konfirmon atehere s'ka pse te rri pass jot ne ate pc te net kafe.

Mundesia tjeter eshte qe ti sa here te dalesh (log-off) nga pc i net te fshish gjithe cookiet e pc tek Tools -> Internet Options

Nese nuk kupton kaq gje, atehere shko be nje kurs per Pc, se mbase meson dicka me shume mbi Internetin dhe Pc.

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Shkurt 2008 12:21
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

Ju njoftojme qe tashme keni mundesine te vendosni Avataret 100x100 nga 80x80 qe ishin me perpara.

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Shkurt 2008 00:03
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
IQVLORA
me pushime

Regjistruar: 17/09/2003
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 2750

Dua te dij se a ka patur probleme serveri rreth nje jave me pare,sepse nuk futesha dot?
thanks

__________________
Kur nuk keni mesuar asgje nga askush dhe kur askush nuk ka mesuar asgje nga ne,atehere thjeshte kemi humbur rastin ne jete.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Shkurt 2008 21:49
IQVLORA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė IQVLORA Kėrko mesazhe tė tjera nga: IQVLORA Shto IQVLORA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto IQVLORA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ari.
I VETPERJASHTUAR

Regjistruar: 15/11/2006
Vendbanimi: skela e pare ne evrope
Mesazhe: 1763

Citim:
Po citoj ato që tha Lela_Dr
Ju njoftojme qe tashme keni mundesine te vendosni Avataret 100x100 nga 80x80 qe ishin me perpara.


epo shyqyr.....se na cmendet...kjo qe bonus per panvarsine e kosoves???apo ..doni sebep ju stafi per ti zmadhuar akoma me shume tuajat????

erdhi dhe dita jone me ne fund :p

__________________
flamuri yne eshte me i drejti ne bote sepse nuk ka pushtuar asnje...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Shkurt 2008 22:00
Ari. nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ari. Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ari. (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Ari.'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ari. Shto Ari. nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ari. nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 16:24 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 46 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Mbi kėtė forum > Per cdo lloj problemi teknik qe keni me Forumin Horizont.

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.