Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Lajmerime dhe Reklama > Forumi.net - Forum per shqiptaret.
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Siar
Anetar i ri

Regjistruar: 19/06/2020
Vendbanimi: Swiss
Mesazhe: 1

Forumi.net - Forum per shqiptaret.

Objektivi jone eshte te bejme nje forum tipik si ForumiHorizont dhe ForumiShqiptar si dy nga forumet me shembullore dhe me kualitativ ne seriozitet dhe permbajtje.


Cfare eshte Forumi.net?

Platforme online diskutimesh per te gjithe shqiptaret ne mbare boten. Forumi Shqiptar i vetem ku lodhja apo merzitja kthehet ne dije dhe kenaqesi!

Na vizitoni ne: https://forumi.net/

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Qershor 2020 17:49
Siar nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Siar Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Siar (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Siar't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Siar Shto Siar nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Siar nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 15:29 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Lajmerime dhe Reklama > Forumi.net - Forum per shqiptaret.

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.