Forumi Horizont Forumi Horizont > Sporti > Futboll > Zona e tifozave > Maradona apo Pele ??? Vlerėsimi i Temės: 2 votime, mesatarja 4.00.
Gjithsej 8 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
the smile
Anetar i ri

Regjistruar: 11/01/2005
Vendbanimi: ishull
Mesazhe: 6

ja dhe nje vote per pelen

__________________
shum zhurme per asgje

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Shkurt 2005 18:26
the smile nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė the smile Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me the smile (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: the smile Shto the smile nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto the smile nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
DMX_feat_2PAC
**STREET_SOLDIER**

Regjistruar: 24/03/2004
Vendbanimi: ''''GaNgStA-NaTiOn''''
Mesazhe: 157

Pele esht profesori Maradones..kur ka lozur Pele, Maradona i ka ren me d... , qe the ti Star..rrobat dhe barrnaveket nuk e bejn futbollistin, talenti e ben dhe talenti Peles nuk krahasohet me te Maradones..se keta futbollistat e kohes sone po e keputin keta qe kan gjith kto rroba me mode..

__________________
_-_LiFe Is a BitCh_-_ DePeNd On HoW U TrEaT HeR_-_ U MiGhT gEt RiCh_-_

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Shkurt 2005 18:38
DMX_feat_2PAC nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė DMX_feat_2PAC Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me DMX_feat_2PAC (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė DMX_feat_2PAC't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: DMX_feat_2PAC Shto DMX_feat_2PAC nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto DMX_feat_2PAC nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Star
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 17/11/2004
Vendbanimi: London
Mesazhe: 34

Citim:
Po citoj ato që tha DMX_feat_2PAC
Pele esht profesori Maradones..kur ka lozur Pele, Maradona i ka ren me d... , qe the ti Star..rrobat dhe barrnaveket nuk e bejn futbollistin, talenti e ben dhe talenti Peles nuk krahasohet me te Maradones..se keta futbollistat e kohes sone po e keputin keta qe kan gjith kto rroba me mode..
nuk edi se sa e kuptove fjalen barrnavek ti e thash me kuptim qe ne koh te peles ska qen futbolli aq modern sa per teknik e per talent maradona i mba siper k.. shiko i cik kasetat e maradones ika rrah ekipet vetem nejse gjithsecili ka mendimin e vet po e citova kte nga qe the qe rrobat se bejn futbollistin por talenti sikur thash une qe rrobat e bejn futbollistin lolol nejse po ti hillesh i sy edhe iher asajt qe kam then do ta kuptosh

__________________
kur te shikoj me sy me merr madhi per ty

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Shkurt 2005 07:35
Star nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Star Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Star (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Star Shto Star nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Star nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
DMX_feat_2PAC
**STREET_SOLDIER**

Regjistruar: 24/03/2004
Vendbanimi: ''''GaNgStA-NaTiOn''''
Mesazhe: 157

star lool jo nje sy ti hedh un po edhe dy prap nuk e kuptoj shoku..ka shum ndryshim gjuha e shkodres me te pogradecit staro si kuptoj disa fjale

__________________
_-_LiFe Is a BitCh_-_ DePeNd On HoW U TrEaT HeR_-_ U MiGhT gEt RiCh_-_

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Shkurt 2005 20:33
DMX_feat_2PAC nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė DMX_feat_2PAC Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me DMX_feat_2PAC (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė DMX_feat_2PAC't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: DMX_feat_2PAC Shto DMX_feat_2PAC nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto DMX_feat_2PAC nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Gjilanasi_csi
GjeniU I VogeL

Regjistruar: 23/11/2003
Vendbanimi: Washington Dc..
Mesazhe: 102

Si mund te thuet Maradona , kur ai eshte mesus i tij.. Normale pa pik diskutimi legjenda e futbollit PELE.

__________________
Sexy is 365 days uptime..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Korrik 2005 22:55
Gjilanasi_csi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Gjilanasi_csi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Gjilanasi_csi (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Gjilanasi_csi't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Gjilanasi_csi Shto Gjilanasi_csi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Gjilanasi_csi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Art
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 05/01/2006
Vendbanimi: Ne qiell
Mesazhe: 104

Maradona!

Per mua eshte Maradona edhe pse Pelen e therasin mbret,Maradona fal driblingut qe i beri Anglise kur fitoj kampionatin ne ate kohe...

__________________
Cdo gje vjen me kohen,eshte e caktuar

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Janar 2006 15:05
Art nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Art Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Art (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Art Shto Art nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Art nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Gjilanasi_csi
GjeniU I VogeL

Regjistruar: 23/11/2003
Vendbanimi: Washington Dc..
Mesazhe: 102

PELE ka qen dhe do te jet gjithmon nder te paret.

__________________
Sexy is 365 days uptime..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Janar 2006 09:02
Gjilanasi_csi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Gjilanasi_csi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Gjilanasi_csi (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Gjilanasi_csi't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Gjilanasi_csi Shto Gjilanasi_csi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Gjilanasi_csi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
erland
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 07/04/2006
Vendbanimi: toka
Mesazhe: 41

te dy jane legjenda ,pele 1-shi, maradona 2-shi
ju krahasoni vitet ,jo po lecke ,jo po kshu ne ashtu.ore cuna goca ,
PELE eshte vlersuar nga nje fifa si nr-1 , dhe jo vetem nje here ,por sa here qe eshte votuar,kaqene gjithmone 1-shi.
vlersimi jepet ne kopleks.dhe lojtari me i mire i vitit qe shpallet ,gjithmone vlersohet ne kompleks.prandaj e them dhe i here qe pele eshte mbret i futbollit.
dhe te jeni te sigurt qe te kishin lujt te dy ne nje kohe ,pelja do te ishte i pa kapshem.
dhe jo i vote por un jap dy vota per pelen.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Maj 2006 15:54
erland nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė erland Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me erland (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: erland Shto erland nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto erland nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BISOU
Anetar i ri

Regjistruar: 12/09/2006
Vendbanimi: ku dua...
Mesazhe: 7

E paska zene pluhuri kete temen...gjithsesi, duke vazhduar nga Erlandi, jo 2, por une i jap edhe 3 vota MARADONES
Pa shum llafe edhe une, #1 mbetet mi corazonnnn, ai kacurrelsi qe i bonte kundershtaret me fol me vete

Mos e zgjasni shum edhe ju te tjeret, sondazhi le te mbyllet ketu

ps. bobo, fiks mbas 1 viti paskam shkruajtur ketu, sa egzakte qe jam

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Maj 2007 15:46
BISOU nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BISOU Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BISOU (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BISOU Shto BISOU nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BISOU nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
bekim_juventus2
Anetar i ri

Regjistruar: 18/07/2007
Vendbanimi: ferizaj
Mesazhe: 14

maradona

__________________
fuck greece

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Korrik 2007 20:39
bekim_juventus2 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bekim_juventus2 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bekim_juventus2 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: bekim_juventus2 Shto bekim_juventus2 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bekim_juventus2 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 15:49 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 8 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Sporti > Futboll > Zona e tifozave > Maradona apo Pele ???

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] nuk lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.