Forumi Horizont Forumi Horizont > Bota Shqiptare > Shqiperia, traditat kulturore > Turizmi eshte e ardhmja e Shqiperise…
Gjithsej 24 faqe: « E parė ... « 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
SHKODRA4001
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 18/09/2011
Vendbanimi: BELGJIKE DHE SHKODER
Mesazhe: 599

Citim:
Po citoj ato që tha dylan
tu ndertu cdo dit ,te ka lezet shiqperia tesh ,imagjino pas 10 vitesh si do behet psh tirana ,ca thuhet skam qens ekam shiku po eshte be europ me krjeta
aspak e bukur tirana...vetem metropol nuk quhet sepse edhe kryeqyteti me i varfer i europes KISHNIAU I MLDAVISE eshte me i bukur se Tirana e kuqe e ahmet zogut http://www.youtube.com/watch?v=-GwwOBPADow

Modifikuar nga SHKODRA4001 datė 26/01/2013 ora 23:41

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Janar 2013 23:33
SHKODRA4001 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SHKODRA4001 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SHKODRA4001 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SHKODRA4001 Shto SHKODRA4001 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SHKODRA4001 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Citim:
Po citoj ato që tha Piktor
Lexova diku ne nje gazete se nje indian nga ata te Indise e jo amerikan do krijonte nje kompleks gjigant turistik ne Oher.
Ballkani po behet gjithnje e me terheqes per investitore serioze.


Ky do te ishte shkaterrim per Pogradecin.
Vendalinjte do te ktheheshin ne puntore me meditje tek indiani, i cili ndoshta mund t'ju jepte edhe ca rroga te mjaftueshme dhe ata do te ndiheshin mire.
Nese pogradecari do te krijonte kushte duke investuar dhe do te ishte ambicioz aq sa duhet per te zhvilluar biznesin privat, sic ben e gjithe bota puntore, perfitimi do te ishte shume me i madh, me i sigurt, afatgjate.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Tetor 2013 16:13
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Piktor, pse je "PRO" futjes se korporatave ne Shqiperi?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Janar 2014 00:09
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Behej fjale per ne Oher te Maqedonise Shelgu.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Janar 2014 20:07
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Citim:
Po citoj ato që tha Piktor
Behej fjale per ne Oher te Maqedonise Shelgu.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Janar 2014 00:41
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
robert
Veteran ne forum

Regjistruar: 08/05/2010
Vendbanimi: Gjermani
Mesazhe: 871

Per ata qe mund te shikojne stacionin televiziv gjermano-francez arte, diten e hene 11 prill kane ne oren 19,30 nje emision per Shqiperine. Duket per natyren me teper.

__________________
Kush i ben qejfin vetes, eshte
budall!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Prill 2016 19:41
robert nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė robert Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me robert (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: robert Shto robert nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto robert nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Citim:
Po citoj ato që tha robert
Per ata qe mund te shikojne stacionin televiziv gjermano-francez arte, diten e hene 11 prill kane ne oren 19,30 nje emision per Shqiperine. Duket per natyren me teper.


ah, si ste paskam lexuar me pare o Robert.

nejse, skam shume qe u ktheva nga Shqiperia dhe me thene te drejten nga viti ne vit me duket gjendja me e keqe.

amon se vetem ato rruget jane endrra e cdo shqiptari dhe si per inat vetem ato nuk rregullohen kurre.

kontrasti midis lluksit dhe ambjentit qe te rrethon ka nje diference te madhe. nuk e gjen ne asnje vend te botes.

se di po te mbyt edhe polusioni i rende. thua kur po iki te eci drejt ne rruge.

nejse, pastaj ka vende sauvage si dhe detin qe ia vlen vertete.

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Prill 2016 20:39
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
robert
Veteran ne forum

Regjistruar: 08/05/2010
Vendbanimi: Gjermani
Mesazhe: 871

Ahhh, sapo qenke kthyer d.m.th. prej andej!? Atehere nuk paske nevoje te shikosh emisione per Albanistanin per nja 1 vit!? S.d.q., po qe se je kurioze, kerko ne google "arte mediathek" dhe te hapet faqja. Ec pak poshte dhe do e gjesh menjehere emisionin ne dy pjese mbi Shq., (se harrova te shkruaj qe ishte me dy pjese, edhe te marten), me titull: "Zauberhaftes Albanien" qe ndoshta ne ferngjisht perkthehet "meraviglie Albania" (Shq. e mrekullueshme).

__________________
Kush i ben qejfin vetes, eshte
budall!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Prill 2016 16:01
robert nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė robert Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me robert (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: robert Shto robert nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto robert nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
robert
Veteran ne forum

Regjistruar: 08/05/2010
Vendbanimi: Gjermani
Mesazhe: 871

Lajm i mire, emisioni mbi Albanien ne dy pjese riperseritet tek arte te shtunen qe vjen (23.4.2016) ne oren 14,55, pra tre pa pese. Patjeter interesimi eshte i madh!... (1 person)
arte -stacion francez-gjerman ne dy gjuhe.

__________________
Kush i ben qejfin vetes, eshte
budall!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Prill 2016 19:20
robert nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė robert Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me robert (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: robert Shto robert nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto robert nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Piktor pse je per futjen e korporatave ne turizmin shqiptar?

Ose edhe ne Oher sikur te ngrihet nje Taxh mahal nga ai indiani, Pogradeci do te kthehet ne nje zone boshe. Ohri ka prioritete krahasuar me Pogradecin se eshte karshi jugut dhe rrymat e veriut e rrahin shume pak. Vec kesaj Pogradeci nuk ka vend ku te zhvillohet/zgjerohet se ka male shume te larta dhe tokene ka fare te kufizuar.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Maj 2016 20:08
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 00:10 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 24 faqe: « E parė ... « 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Bota Shqiptare > Shqiperia, traditat kulturore > Turizmi eshte e ardhmja e Shqiperise…

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.