Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Mbi kėtė forum > Nuk identifikohem dot ne forum dhe me nxjerr jashte
Gjithsej 2 faqe: [1] 2 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10706

Nuk identifikohem dot ne forum dhe me nxjerr jashte

Nese nuk shkruani dot ne forum kjo mund te kete dy aresye.

#####################################
Nese jeni regjistruar tani duhet te konfirmoni PATJETER regjistrimin duke klikuar ne linkun qe ju vjen me email. Ndodh shpesh qe email qe dergon forumi nuk e shikoni sepse perfundon ne SPAM tek posta juaj. Kerkoni me mire dhe gjejeni para se te tentoni te shkruani. Pa konfirmuar email nuk mund te shkruani prandaj llogarisni qe brenda 5 min qekur beni regjistrimin email do ju kete ardhur, vetem kerkojeni mire para se te kontaktoni administratoret.

#####################################
Nese forumi ju nxjerr jashte gjate eksplorimit kjo ka nje aresye shume te thjeshte. Kompjuteri juaj nuk pranon COOKIE, pra disa informacione te vogla qe forumi dergon per t'ju identifikuar sa here ndryshoni faqen e forumit. Zgjidhja eshte shume e thjeshte. Shkoni tek Pofili >> Modifiko Opsionet dhe zgjidhni:
Eksploro forumin duke lejuar përdorimin e cookies? - JO

Ne kete menyre forumi nuk do tentoje te ruaje ne kompjuterin tuaj informacione, por do i dergoje dora dores cdo faqe qe hapni. Pra eshte e sigurte qe problemi juaj zgjidhet dhe forumi nuk do ju nxjerre jashte pa aresye.

-------------------------------------------------------------------------

__________________
Ne vendin tim, ne vendin tend, e shpojne lakren, i hedhin mend...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Maj 2008 21:02
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
sjara
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 17/04/2008
Vendbanimi: gjėegjėzė
Mesazhe: 173

Po mua qe nuk me nxjerr jashte por nuk me vendos foto brenda ??
Si mund te postoj nje shkrim qe mban foto mes rreshtave??

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Maj 2008 21:08
sjara nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė sjara Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me sjara (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: sjara Shto sjara nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto sjara nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10706

Foto mes rrjeshtave vihet vetem duke perdoru html dhe duke linkuar nje foto qe eshte ne ndonje faqe/server tjeter. Eshte shume e komplikuar, mudn te provosh te kopjosh nje cope nga nje faqe qe ka foton dhe ta hedhesh ne forum duke perdor formatimin automatik. Por te keshilloj me mire te perdoresh bashkangjitjet normale.

__________________
Ne vendin tim, ne vendin tend, e shpojne lakren, i hedhin mend...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Maj 2008 22:04
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
sjara
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 17/04/2008
Vendbanimi: gjėegjėzė
Mesazhe: 173

Faleminderit Fajtori, nuk i'a arrita qellimit. Vertete qenka e komplikuar.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Maj 2008 11:37
sjara nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė sjara Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me sjara (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: sjara Shto sjara nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto sjara nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
*franca*
....

Regjistruar: 20/10/2006
Vendbanimi: Prane motles vogel.
Mesazhe: 7

Jam SEXI por po shkruaj me nickun e motres time.
Une identifikohem ne forum me thote (Mirese erdhe SEXI) po nuk shkruaj dot pergjigje neper tema,nuk me dalin as mp. dhe nuk me hapet as profili...
Ç'fare me keshilloni te bej se kam 4-5 dite keshtu?Faleminderit.

__________________
SEXI motla ime vogel.Puc folt tyja.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Maj 2008 11:04
*franca* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė *franca* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me *franca* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: *franca* Shto *franca* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto *franca* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10706

Te kontaktosh me ndonje administrator qe te spjegoje si eshte puna, per shkak te disa reklamave qe jane bere ne emrin tend. Nuk e mbaj mend emailin per adminet, e di Lela te sakte.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Maj 2008 12:40
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
*franca*
....

Regjistruar: 20/10/2006
Vendbanimi: Prane motles vogel.
Mesazhe: 7

Se mora vesh mire pergjigjen qe me dhe...aq me shume per punen e reklamave...gjithsesi do flas me ndonje...

__________________
SEXI motla ime vogel.Puc folt tyja.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Maj 2008 14:38
*franca* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė *franca* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me *franca* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: *franca* Shto *franca* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto *franca* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10706

Ke derguar reklama me mesazhe private per nje forum tjeter. Derisa te sqarohet muhabeti emri yt eshte ne ban.

Gjithe te mirat.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Maj 2008 17:17
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Iyua
Free Spirit

Regjistruar: 29/06/2005
Vendbanimi: .
Mesazhe: 1903

Ndersa mua me del sikur nuk jam abonuar ne ndonje Forum. Dhe nuk shkruaja dot. Se di si po shkruaj tani :p me duket se e ka fajin Faja:p qe si rine duart rehat :p

__________________
“The true servants of God the Most Gracious are those who walk on the earth in humility, and when the ignorant address them, reply with words of peace”
-Quran

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Maj 2008 18:14
Iyua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Iyua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Iyua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Iyua Shto Iyua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Iyua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Iyua
Free Spirit

Regjistruar: 29/06/2005
Vendbanimi: .
Mesazhe: 1903

Me sa pashe Faja se vuri ujin ne zjar te shikoje profilin tim
Te me rojne njerzit qe me duan dhe i DUA se te ishte per Fajen sdo ishte rregulluar Problemi i ngritur-ne lidhje me problemin e hasur

__________________
“The true servants of God the Most Gracious are those who walk on the earth in humility, and when the ignorant address them, reply with words of peace”
-Quran

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Maj 2008 23:21
Iyua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Iyua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Iyua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Iyua Shto Iyua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Iyua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 09:35 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 2 faqe: [1] 2 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Mbi kėtė forum > Nuk identifikohem dot ne forum dhe me nxjerr jashte

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.