Forumi Horizont Forumi Horizont > Sporti > Futboll > Kampionati Shqiptar > Kategoria e parė > ca menoni ju
Gjithsej 3 faqe: « 1 [2] 3 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
déją-vu
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/02/2003
Vendbanimi: Tortoreto Lido
Mesazhe: 940

Lol
Ne fakt kam pare njehere qe i lyen macet me shirita bardh e blu por ndeshja doli 0-0 ....keshtu qe nuk ja dolen dot ti leshonin ne fushe ato

P.s Ku je ti?Je kthyer ne desaparecidos.....Duku me shpesh ne forum.

__________________
Voglio, avrņ — se non qui, in altro luogo che ancora non so. Niente ho perduto. Tutto sarņ. (Fernando Pessoa)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Shkurt 2004 21:42
déją-vu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė déją-vu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me déją-vu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: déją-vu Shto déją-vu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto déją-vu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
i_lire
^^i_lire^^

Regjistruar: 02/08/2003
Vendbanimi: ^^__^^
Mesazhe: 1610

:D

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re tirona.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 180 herė.

Tifozat e Tirones s'jane si t'Partizonit,
e kon epiqendren mu ke Vorri Bomit....

__________________
s...._d._m... says: for nothing that happened this time...!!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Shkurt 2004 22:07
i_lire nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė i_lire Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me i_lire (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė i_lire't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: i_lire Shto i_lire nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto i_lire nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
jom seksi
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 11/02/2004
Vendbanimi: top secret
Mesazhe: 54

tirona ka qene e do metet skuader nr 1 .
sa per ,kush kan qene vitet me te bukura te futbollit tone ,:dhe un do thosha vitet 80-90 ,,noshta ne themi kshtu se shum prej nesh jan largu me vite nga atdheu ,ne si konkluzion kena vite pa pare futboll shqitar ,perveqse atyre ndrekombtareve ,dhe cit catit ne kom... ku ne marrim info... rreth futb...
per tifozat e tiron po jap ne i faqje intre....
www,sktirana.4t.com

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Shkurt 2004 10:36
jom seksi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė jom seksi Kėrko mesazhe tė tjera nga: jom seksi Shto jom seksi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto jom seksi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SUNBELOVED
Tequila`Spirit

Regjistruar: 28/12/2002
Vendbanimi: my house, house of sun
Mesazhe: 389

Tirona eshte ekipi me i mire ne Shqiperi.edhe Partizani edhe Dinamo edhe ekipi i te rinjve te Tiranes edhe i te para te rinjve

__________________
Ottimi corraptus pessimi

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Mars 2004 21:47
SUNBELOVED nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SUNBELOVED Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SUNBELOVED (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SUNBELOVED Shto SUNBELOVED nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SUNBELOVED nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
_mIzZzA_
Lala

Regjistruar: 03/01/2004
Vendbanimi: nuk jam e para por jam numbri NJI
Mesazhe: 1312

hmmmmmmmmmmm
I got confuzed ca kishte te bej me futbollin ajo

__________________
I love you so much baby That it tears me up inside
Don't let our love fade away No matter what people say I need you more and more each day
*If i cant have U then I dont want it....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Maj 2004 01:56
_mIzZzA_ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė _mIzZzA_ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me _mIzZzA_ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė _mIzZzA_'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: _mIzZzA_ Shto _mIzZzA_ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto _mIzZzA_ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
*-*player*-*
Anetar i ri

Regjistruar: 17/05/2004
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 1

pershendetje Tironsave

Hiii
Ne une thshe te kaloj kne nga fajtori ne pashe i tem per Tironen qe thoni ju une jam Elbasans po, thashe te jap menimin tim per Tironen!!
Te arish te flasesh keq per Tiranen duet te jesh budalla se Tirana eshte ekipi elitar ne kampionatin shqiptar ka qene eshte dhe besoj se do jet ne vazhdim... une ne zemer kam Elbasonin po mas tij boj tifo per Tironen.


Ne stadjum ka plas jehona eshte bere Stojku si Maradona////
Ngjyre e verdhe ngjyre xhelozie Elbasonit i ka rene hije...

__________________
**alboy4eva**

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Maj 2004 01:17
*-*player*-* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė *-*player*-* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me *-*player*-* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: *-*player*-* Shto *-*player*-* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto *-*player*-* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
DON-KISHOTI
Anetar i ri

Regjistruar: 21/02/2003
Vendbanimi: patra
Mesazhe: 12

hehehe

sa per dijeni TIRONA(17 nentori d.m.th) ne vite s'ka qen na nje ekip i hajrit por me vitet e demokracis sikur u be pak i njohur na nje histori nuk ka qe te te ngelet ne mendje thjesht ekip simpatizant ka qen (d.m.th plotesues) ne UEFA se kemi pare dhe me sa duket ska per tu futur ekip buqesor eshte akoma lol

__________________
i skies den a'gapane giati den exoun psixi

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Maj 2004 18:37
DON-KISHOTI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė DON-KISHOTI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me DON-KISHOTI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: DON-KISHOTI Shto DON-KISHOTI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto DON-KISHOTI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
i_lire
^^i_lire^^

Regjistruar: 02/08/2003
Vendbanimi: ^^__^^
Mesazhe: 1610

Pa pelqesen tende, ose me pelqesen tende Don Kishot, TIRONA mbetet dhe ka qene nder ekipet me te mira te historise se futbollit Shqiptar. Ekipi i pare qe ka fituar kampionatin tone, (kampione dhe ne fuqi), ekipi qe ka me shume kampionate, ekipi qe ka qene gjithmone konstant ne punen e tij (edhe kur komunizmi pa te drejte ja mori shpirtin per vite me rradhe) dhe ka nxjerre gjithmone lojtare dhe tifoza fantastike. Ka qene ekipi kryesor e kryeson e do kryesoje gjithmone... ti mund edhe te replikosh, por historia, faktet, rrezultatet, futbolli shqiptar do ta rrefuzoje sepse te gjitha flasin PRO TIRONES!

Pershendetje!

__________________
s...._d._m... says: for nothing that happened this time...!!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Maj 2004 19:03
i_lire nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė i_lire Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me i_lire (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė i_lire't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: i_lire Shto i_lire nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto i_lire nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
sUgA__tIlOnCe
nGaDaLe

Regjistruar: 01/09/2003
Vendbanimi: ~*~nZ~*~
Mesazhe: 1069

kur tflisni per tironen ju duhet :

1. tboni dush 3 her me uj tnxehtt fareee
2. veteran lufte e kshu punesh nuk lejohen
3. duhet tngriheni nkom

po juve boni si puna dhelpres me rrushin

tirona njish do ngelet gjithmon doni ju a sdoni!!!

__________________
*Wn we wer kids, belongin felt gd,I c death roun d corna Bt havin respect,tht feels even better*

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Maj 2004 14:47
sUgA__tIlOnCe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė sUgA__tIlOnCe Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me sUgA__tIlOnCe (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: sUgA__tIlOnCe Shto sUgA__tIlOnCe nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto sUgA__tIlOnCe nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
doktori_chicago
NjeShiii StAfiT FaJtOri

Regjistruar: 16/10/2004
Vendbanimi: ALBaNiA
Mesazhe: 14

hello

ok man tirona jon esht kampion sthem jo po kur kena qeveri ose me mire federat qe spyet per ekipet tona gjith se si jam nga tirona dhe me bhet qefi qe mbron ekipin nr 1 ne shqiperi po nesje thua qe kena vetem dy skuadra vetm vllaznin jo se kena kundeshtar me te fort dhe kena pat gjithmon dhe eshte jugu per partizanin dhe dinamonpo ata gjithmon na kan mar lojtar te mir si panajot pano dhe te tjere sic edi vet nejse un do kisha deshir qe skuadrat e jugut mos ti shkatronin si shkatruan flamurtarin nje skuader istorike si tirona jon edhe apollonia
mire ka ecur ekip i fort ka qene flamurati ka qene nje ekip qe ka pesh ne istori shqiptar dhe ne eorop po nejse vlla secili ka mendjen e ti po jena kampiona edhe ate e dim dhe dinamo qe mori kupen mbas kaq vitesh e mori se beme ne gabim nja ndeshje man po sesht skuader dinamook shifemi

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Tetor 2004 16:44
doktori_chicago nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė doktori_chicago Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me doktori_chicago (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: doktori_chicago Shto doktori_chicago nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto doktori_chicago nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 05:13 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 3 faqe: « 1 [2] 3 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Sporti > Futboll > Kampionati Shqiptar > Kategoria e parė > ca menoni ju

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] nuk lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.