Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Prezantimi i Anėtarėve tė Forumit > pse une sdo prezantohem eeeeeeeeeeeee
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
pogradecarjaaa
Anetar i ri

Regjistruar: 21/04/2003
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 12

Smile

pse une sdo prezantohem eeeeeeeeeeeee

Nje pershendetje per te gjithe shqipetaret, po sidomos per ju qe kini formuar kete forum .
Me te vertete qe kur kam filluar te lexoj kete forum ose me sakte te behem e une nje anetare e tij ,me ka pelqyer shume te kaloj kohen time te lire (gjithe diten)lol
e me qe ra fjala e prezantimit tju tregoje genta nje te forte juve po aman qeshni po mos u tallni eeeeeeee loooooooooool
kur kam qene moshe e re se tani jam plakur lol
no e kam seriozisht tani
me falni muaaaaaaaa
isha 7-8 vjet kurse tani jam 18( per ata qe jane te interesuar te dine )kuptohet

ne ate kohe kam vjat per nje vizite tek nje shok i familjes tone
atje ishte djali i shokut te familjes time dhe ishte me nje shokun e tij vete une hyj ne dhomen ku ishin vetem cupat e tij dhe djali me gjith shokun tani keta moshe 18 e lart po qe mos merzitesha une me pleqerine me thane shko tek ata vete une si njeri i shkurter qe isha ateheresh lol ,dhe takoj me radhe tani shokun e tij se njihja dhe me thote djali te prezantoj me shokun tim , tani ketu eshte e forta nuk e di po kete fjale gjithmone e dija sikur te thoshin propozoj sec hynte kjo fjale ketu aha mosha kishte te bente te sajen looooool
edhe ja fut vrapit genta po siiiiii si sketerrrrrrrr ne dhoma tjeter tek mami dhe atje ri sikur ska ndodhur gje kur vete ne shpi i them motres motra se mua me prezantoj nje djale ajo keshtu edhe....
edhe si i thashe une kaq e vogel te me prezantoje ai ajo ja ka futur nje te qeshur edhe tani kjo ka mbetur histori per mua .e keshtuja ( qeshni se eshte per te qeshur looooooooooooooool)

edhe qe thoni ju une jam genta jam nga pogradeci dhe jam 18 vjet per gjera te tjera ju shkruaj me vone se e di qe do thoni bobo sa shkrojtke me viranke po he skagje
bye bye
luv ya all
genta

__________________
Ca pika loti rane mbi qelq, e une per ty sec ndjeva mall,
Jetojme te dy ne nje qytet, dhe rralle shihemi sa rralle.....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Qershor 2003 23:22
pogradecarjaaa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė pogradecarjaaa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me pogradecarjaaa (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: pogradecarjaaa Shto pogradecarjaaa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto pogradecarjaaa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
enio_
Anetar i ri

Regjistruar: 11/06/2003
Vendbanimi: Elbasan
Mesazhe: 4

Red face

eh cti besh moshes

ej o shpitrt po sa kishe shkrujt me mi lodhe syte duke lexuar, po megjithate ia vlente siiiiidomosssssssss ajo historia qe shume terheqese . nese une jam mikeli po deshe lexo prezantimin tim te enio_ ja kalofsh mire ketu honey ciao...ciao

__________________
Nuk jua fal qe jeni indiferente ndaj bukurise suaj. Jeni maskuar me nje pakujdesi te jashtme qe nuk jua fsheh kushtin tuaj seksualdhe jam i sigyrt qe nje dite do te rrebeloheni. Nuk e di por kam vene re tek ju se edhe shikimin nuk e hidhni me larg se hapat qe beni. Vajzat e tjera luten luten qe te mbushin zbrastesiren e tyre me pak vjedhje, kurse ju ... shkurt ... jeni shum e bukur.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Qershor 2003 10:15
enio_ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė enio_ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me enio_ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė enio_'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: enio_ Shto enio_ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto enio_ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
A[Mistery]
Anetar i ri

Regjistruar: 01/05/2003
Vendbanimi: Hollande
Mesazhe: 9

Hellooooooooooooooooo

Hejjjjjjjjjjjjjjjjj Genta
Mireserdhe njehere ne kete forum.
Edhe do te thoja na trego noj histori tjeter se i paske te bukura keto . Doja te dija po tani te frikeson me fjala { Propozim }
bye bye shihena serish

__________________
Duhet te luftoni dhe te shpresoni , se ne fund do te fitoni!!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Qershor 2003 14:50
A[Mistery] nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė A[Mistery] Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me A[Mistery] (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė A[Mistery]'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: A[Mistery] Shto A[Mistery] nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto A[Mistery] nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
pogradecarjaaa
Anetar i ri

Regjistruar: 21/04/2003
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 12

a[mistery

tani do dhesha te thosha perkundrazi ajo fjale me pelqen me shume
looooooooooooooooooool
bye see ya again
genta

__________________
Ca pika loti rane mbi qelq, e une per ty sec ndjeva mall,
Jetojme te dy ne nje qytet, dhe rralle shihemi sa rralle.....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Qershor 2003 22:04
pogradecarjaaa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė pogradecarjaaa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me pogradecarjaaa (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: pogradecarjaaa Shto pogradecarjaaa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto pogradecarjaaa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cutty_sark
Anetar i ri

Regjistruar: 21/05/2003
Vendbanimi: albania
Mesazhe: 20

Ai prezantitimi jot ishte shum shum i lezecem ....
Tani ne pergjigjen qe i dhe keti A[Mistery] na bere te rrim para pasqyres lol
kalofsh mire ciao

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Qershor 2003 10:17
cutty_sark nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cutty_sark Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cutty_sark (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cutty_sark Shto cutty_sark nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cutty_sark nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 21:29 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Prezantimi i Anėtarėve tė Forumit > pse une sdo prezantohem eeeeeeeeeeeee

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] nuk lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.