Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Momenti me i mire per t'i shprehur dikujt ndjenjat?
Gjithsej 13 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
ridii
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 12/09/2006
Vendbanimi: fier
Mesazhe: 541

pasi mbaron shishen apo para?!

__________________
me na fal pak moj shoqe ...treni Durresit kalon ne Durres...?!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Maj 2007 19:37
ridii nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ridii Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ridii (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė ridii't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: ridii Shto ridii nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ridii nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
viper
economista

Regjistruar: 15/10/2005
Vendbanimi: milano (IT)
Mesazhe: 320

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re a06.gif
Ky file ėshtė shkarkuar 105 herė.

kur te jete momeenti i duhur, por me pare duhet qe te gjej njeriun,

me pas duhet te fioj miqesine ,respektin, pastaj me vone i shpreh ndienjat une, personalisht

__________________
I BACI SONO COME I FRANCOBOLLI, SE NON USI LA LINGUA NON ATTACA !

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Maj 2007 18:06
viper nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė viper Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me viper (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė viper't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: viper Shto viper nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto viper nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Citim:
Po citoj ato që tha ridii
pasi mbaron shishen apo para?!



mbasi je ba tap topi

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Maj 2007 19:33
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Glaukus
i heshtur ....

Regjistruar: 23/04/2006
Vendbanimi: buzė detit
Mesazhe: 6705



shumë dakord me Dreqen ........... ta mbështes plotësisht .... mendimin ...

__________________
- Hene duam ne heshtje,ashtu siē jam mesuar edhe une te dashuroj,ne Heshtje..Dhe vendosem te jetojmė tė ndarė dhe tė dashurojmė nė heshtje!Kjo ishte menyra e vetme pėr tė qendruar sa me afer njėri-tjetrit ..ndonese jo me trup.. por me zemėr!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Maj 2007 19:36
Glaukus nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Glaukus Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Glaukus (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Glaukus Shto Glaukus nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Glaukus nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
atiola
Veteran ne forum

Regjistruar: 19/09/2006
Vendbanimi: Aty ku ti te jesh shiko gjithnje dy here aty jam dhe une mjafton vetem te me mendosh
Mesazhe: 1875

Citim:
Po citoj ato që tha dreqja shkodrane



mbasi je ba tap topi





hahahahhaha o dreqe mbasi jam bere tape une dua gjysmen e lagjes looooooooooooooooooooooool hahah

te shprehesh ndjenjat nje njeriu kur e ndjeni njerez mos i kompliconi gjerat e ndjen qe e do i thua dhe mbaroi te do ai ste do e e shikosh pastaj

__________________
asgje nuk esht5e reale ne kete jete nuk ka dicka tjeter per lojes genjeshtres urrejtjes thashethemeve ja kjo ehste jeta qe jetojme

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Maj 2007 14:23
atiola nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė atiola Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me atiola (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: atiola Shto atiola nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto atiola nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Citim:
Po citoj ato që tha atiola




hahahahhaha o dreqe mbasi jam bere tape une dua gjysmen e lagjes looooooooooooooooooooooool hahah

te shprehesh ndjenjat nje njeriu kur e ndjeni njerez mos i kompliconi gjerat e ndjen qe e do i thua dhe mbaroi te do ai ste do e e shikosh pastaj



hahahahahah edhe une moj e kam nje ves te keq....kur jam pishem ju them njerzeve kot i love you...i kam than njeher nje shokut tim te ngusht dhe me tha e di e shoh ne syte e tua qe me do... qyqja mu syte me xixillonin nga pija ai kujtonte qe po me xixillonin nga dashnia..


glakusssssss vetem mendimin?????????

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Maj 2007 06:43
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
viper
economista

Regjistruar: 15/10/2005
Vendbanimi: milano (IT)
Mesazhe: 320

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re 140913bstf7yu3h3.gif
Ky file ėshtė shkarkuar 85 herė.

girl ,girl  por un mendoj se po te beheni tape ju, nuk eshte nevoja te zgjateni shume me fjale, se ne keto raste flet krevati vete

por thuaj vetem kaq lol "DO ME DUASH AKOMA NESER NE MENGJES"

__________________
I BACI SONO COME I FRANCOBOLLI, SE NON USI LA LINGUA NON ATTACA !

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Maj 2007 11:23
viper nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė viper Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me viper (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė viper't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: viper Shto viper nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto viper nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Uskana
Anetar i ri

Regjistruar: 26/05/2007
Vendbanimi: gjermani
Mesazhe: 7

nuk ekziston momenti me i mire
dashuria shprehet kurdo,ku do atij qe e dashuron

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Qershor 2007 22:18
Uskana nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Uskana Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Uskana (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Uskana Shto Uskana nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Uskana nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Jarigas
gigolņ

Regjistruar: 07/05/2007
Vendbanimi: napoli
Mesazhe: 600

Momenti i mire duhet te jete ai kur zemra ta thote, por jo gjithmone eshte momenti i duhur....ne kuptimin, se te ben pune.....Si çdo veprimtari tjeter, duhet studim,studim,studim dhe pastaj veprim.....perndryshe te plas ne dore....Flas sepse une e ndoqa zemren, por me doli huq.....S,egziston momenti i mire, por momenti i duhur.......Pershendetje.....

P.S. E kujtohuni te mos jeni asnjehere te sinqerte, gje e jo fort e keshillueshme......

__________________
Carpe diem

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Qershor 2007 22:59
Jarigas nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Jarigas Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Jarigas (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Jarigas Shto Jarigas nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Jarigas nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ornela
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 11/12/2005
Vendbanimi: Itali
Mesazhe: 136

P.S. E kujtohuni te mos jeni asnjehere te sinqerte, gje e jo fort e keshillueshme...... [/B][/QUOTE]


Te lumte per keshillen......

__________________
L'amicizia č pił importante dell'amore: se riesci a capirlo in tempo forse non tutto č perduto..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Korrik 2007 09:31
Ornela nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ornela Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ornela (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ornela Shto Ornela nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ornela nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 20:13 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 13 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Momenti me i mire per t'i shprehur dikujt ndjenjat?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.