Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia > Mendime te castit...
Gjithsej 577 faqe: « E parė ... « 408 409 410 411 412 413 414 415 416 [417] 418 419 420 421 422 423 424 425 426 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme

16 Nëntor 2012 ::: 13:29
RAIMONDI
Veteran ne forum


Regjistruar: 27/06/2007
Vendbanimi: ...prapa diellit...
Postime: 3492
Status: Offline

Modifiko MesazhinPo mire ore Misto ..edhe mua me pelqen --por eshte tipi i kenges ...hidhu pirdhu ,me kupton o tope

740 klikime jane te gjithe aziatike , o burre

 

__________________
Cdo gje shqiptare esht e dashur per mua

Click Here to See the Profile for RAIMONDI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RAIMONDI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RAIMONDI Shto RAIMONDI nė listėn e injorimit Shto RAIMONDI nė listėn e monitorimit
 
16 Nëntor 2012 ::: 14:23
RAIMONDI
Veteran ne forum


Regjistruar: 27/06/2007
Vendbanimi: ...prapa diellit...
Postime: 3492
Status: Offline

Modifiko MesazhinKam nje mendim casti qe te shkoj ne Shqipni dhe te drejtoj nje emision ne radio , ku te flitet per gjitheshka ......... se ma kujtoi ky Misteriozi

 

__________________
Cdo gje shqiptare esht e dashur per mua

Click Here to See the Profile for RAIMONDI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RAIMONDI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RAIMONDI Shto RAIMONDI nė listėn e injorimit Shto RAIMONDI nė listėn e monitorimit
 
16 Nëntor 2012 ::: 22:02
AngelDevil
Shejtone


Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Postime: 14610
Status: Offline

Modifiko Mesazhinsa kohe e bukur sot, dola me Tomin hengrem akullore

 

__________________
.

Click Here to See the Profile for AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit
 
17 Nëntor 2012 ::: 03:35
Fajtori
Apo jo?


Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Postime: 10705
Status: Offline

Modifiko MesazhinBobo kjo kenga dhe ne kte teme. Keta aziatiket nuk jane mesuar te dalin nga binaret. Dhe pornot i bejne gjithe turp sikur ca po bejne. Prandaj kjo kenga i duket kushedi sa ekstravagante. Sexy babe, woff woff. Ca turpi mi mami, po sa bukur ama

 

__________________
Ne vendin tim, ne vendin tend, e shpojne lakren, i hedhin mend...

Click Here to See the Profile for Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Shto Fajtori nė listėn e monitorimit
 
17 Nëntor 2012 ::: 16:34
RAIMONDI
Veteran ne forum


Regjistruar: 27/06/2007
Vendbanimi: ...prapa diellit...
Postime: 3492
Status: Offline

Modifiko Mesazhin-Mesazh i fshire-

Modifikuar nga Fajtori datė 17/11/2012 ora 17:21

 

__________________
Cdo gje shqiptare esht e dashur per mua

Click Here to See the Profile for RAIMONDI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RAIMONDI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RAIMONDI Shto RAIMONDI nė listėn e injorimit Shto RAIMONDI nė listėn e monitorimit
 
17 Nëntor 2012 ::: 16:49
misterioz
rrugaē


Regjistruar: 30/12/2004
Vendbanimi: rrugeve
Postime: 892
Status: Offline

Modifiko Mesazhin-Mesazh i fshire-

Modifikuar nga Fajtori datė 17/11/2012 ora 17:22

 
Click Here to See the Profile for misterioz Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me misterioz (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė misterioz't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: misterioz Shto misterioz nė listėn e injorimit Shto misterioz nė listėn e monitorimit
 
17 Nëntor 2012 ::: 17:25
Fajtori
Apo jo?


Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Postime: 10705
Status: Offline

Modifiko MesazhinC'patet ju te dy? Kur filluat te ziheni, se mora vesh?

Sidoqofte Misteriozi tha mire dicka. Burri qe eshte burre di te beje sherrin menjane pa ndotur temat me sharje pa lidhje. Qe ti Raimond ke nje derrase manget e ke qejf te besh show sharjesh kjo duket.

Nuk kam fshire asnje mesazh pervec dy mesazheve lart. Mund ti kene fshire moderatoret e tjere, eshte normale kur ofendon. Megjithate rri ne ban ca kohe Raimond dhe shpresoj te takosh Misteriozin se shpejti.

 

__________________
Ne vendin tim, ne vendin tend, e shpojne lakren, i hedhin mend...

Click Here to See the Profile for Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Shto Fajtori nė listėn e monitorimit
 
17 Nëntor 2012 ::: 18:19
bruni22
W la mussa


Regjistruar: 30/04/2008
Vendbanimi: mu ke guri, qe bon xixa
Postime: 1800
Status: Offline

Modifiko Mesazhin....nuk ka burra sot!

 

__________________
"tie ciu' in pe de mussa che in carru de bo"

Click Here to See the Profile for bruni22 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bruni22 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: bruni22 Shto bruni22 nė listėn e injorimit Shto bruni22 nė listėn e monitorimit
 
17 Nëntor 2012 ::: 21:32
Deb* ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Deb*
different


Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Postime: 5515
Status: Offline

Modifiko MesazhinPostimet me fjale te ulta u fshine nga une.

 

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Click Here to See the Profile for Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Shto Deb* nė listėn e monitorimit
 
18 Nëntor 2012 ::: 18:02
cecilia
Adoleshente


Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Postime: 8180
Status: Offline

Modifiko MesazhinÇudi!
Miqesite mbaruan miqesisht,
Te dashurit u ndane mençurisht,
Shpirterat ngordhen, pavaresisht.

 

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Click Here to See the Profile for cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Shto cecilia nė listėn e monitorimit
 
Ora tani: 13:47 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 577 faqe: « E parė ... « 408 409 410 411 412 413 414 415 416 [417] 418 419 420 421 422 423 424 425 426 » ... E fundit »   Tema e Mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia > Mendime te castit...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen