Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia > Mendime te castit...
Gjithsej 577 faqe: « E parė ... « 560 561 562 563 564 565 566 567 568 [569] 570 571 572 573 574 575 576 577 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme

01 Maj 2017 ::: 17:33
robert
Veteran ne forum


Regjistruar: 08/05/2010
Vendbanimi: Gjermani
Postime: 869
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha kurt
Isha per nje muaj neper shume qyetete evropiane e shtete, fluturova direkt ne frankurt nga vegas dhe nga aty me trena kudo.

Nje pune shume e bukur dhe me mend! Vetem nuk e di pse te ka ngelur mendja tek Gjermania, kur ne Europe ka edhe vende me te bukura, si Zvicra, Italia e Veriut, Norvegjia, Suedia, Hollanda, disa pjese te Cekise dhe Sllovakise, etj.!?!

 

__________________
Kush i ben qejfin vetes, eshte
budall!

Click Here to See the Profile for robert Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me robert (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: robert Shto robert nė listėn e injorimit Shto robert nė listėn e monitorimit
 
23 Maj 2017 ::: 22:23
lezhjani-82 ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   lezhjani-82
I Pavdekshem


Regjistruar: 02/01/2005
Vendbanimi: Eternity...
Postime: 4813
Status: Offline

Modifiko MesazhinPershendetje te gjitheve. Un kam humbur fare edhe pse e kam hedhur ndonje sy ketej, jo se kam pas shume halle por puna familja, po do shkruaj me shpesh. Gjith te mirat besnikeve qe vazhdojne te shkruajne

 

__________________
Jeta eshte nje semundje vdekjeprurese seksualisht e transmetueshme.

Click Here to See the Profile for lezhjani-82 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lezhjani-82 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lezhjani-82't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lezhjani-82 Shto lezhjani-82 nė listėn e injorimit Shto lezhjani-82 nė listėn e monitorimit
 
25 Maj 2017 ::: 23:22
Katilesha
.


Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Postime: 12531
Status: Offline

Modifiko MesazhinHala s'e paskam harru passwordin

 

__________________
.

Click Here to See the Profile for Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Shto Katilesha nė listėn e monitorimit
 
26 Maj 2017 ::: 04:57
Fajtori
Apo jo?


Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Postime: 10705
Status: Offline

Modifiko MesazhinDikur mendimet e castit ishin thjesht chit chate te zhurmshme. Tani jane bere si mesazhe kriptike te nxjrra nga filmi "Fije qe priten". Mendim i castit ky.

 

__________________
Ne vendin tim, ne vendin tend, e shpojne lakren, i hedhin mend...

Click Here to See the Profile for Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Shto Fajtori nė listėn e monitorimit
 
26 Maj 2017 ::: 18:23
eliz
Veteran ne forum


Regjistruar: 16/10/2003
Vendbanimi: Toke
Postime: 1679
Status: Offline

Modifiko Mesazhinca chit chati i zhurmshem thua, behej nami, harrove zenkat, shyqyr qe ekziston ekrani se do kishim viktima

epo tani, kshu e do puna

 

__________________
E vetmja here qe nuk do ia arrish,do te jete perpjekja e fundit.

Click Here to See the Profile for eliz Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me eliz (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė eliz't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: eliz Shto eliz nė listėn e injorimit Shto eliz nė listėn e monitorimit
 
31 Maj 2017 ::: 18:41
robert
Veteran ne forum


Regjistruar: 08/05/2010
Vendbanimi: Gjermani
Postime: 869
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha lezhjani-82
Pershendetje te gjitheve. Un kam humbur fare edhe pse e kam hedhur ndonje sy ketej, jo se kam pas shume halle por puna familja, po do shkruaj me shpesh. Gjith te mirat besnikeve qe vazhdojne te shkruajne

Nuk prish pune mungesa ketu, se ketu te gjithe mungojne! Shiko te pakten ate kalane e Lezhes, se disa hajna duan ta privatizojne, disa duan te ngrene klube te shesin qofte, disa duan ta osmanizojne me tabela te Sulejmanit, disa i vine rrotull mos ka thesare te fshehura, kush e kush ne hesapin e vet ta groposi historine e lavdishme te Skenderbeut dhe lidhjes se kapedanve shqiptare ne Lezhe (Lissus).

 

__________________
Kush i ben qejfin vetes, eshte
budall!

Click Here to See the Profile for robert Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me robert (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: robert Shto robert nė listėn e injorimit Shto robert nė listėn e monitorimit
 
03 Qershor 2017 ::: 20:31
cecilia
Adoleshente


Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Postime: 8180
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha Fajtori
Dikur mendimet e castit ishin thjesht chit chate te zhurmshme. Tani jane bere si mesazhe kriptike te nxjrra nga filmi "Fije qe priten". Mendim i castit ky.lene faje mos e pyet. sidomos une qe prishja cdo teme se doja mhb

Pershendetje

 

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Click Here to See the Profile for cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Shto cecilia nė listėn e monitorimit
 
08 Qershor 2017 ::: 23:27
lorie
you fascinate me...


Regjistruar: 23/07/2003
Vendbanimi: in you
Postime: 3134
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

MC

Edhe pak dhe mbaroj se perpiluari librin tim te pare me poezi qe do botohet se shpejti. Eeeeek jam shume e gezuar per kete mundesi qe te mund te permbledh poezite prej fillimit kur isha adoleshente ,deri tani!

 

__________________
Philippians 4:8-Finally, brothers, whatever is true, whatever is noble, whatever is right, whatever is pure, whatever is lovely, whatever is admirable--if anything is excellent or praiseworthy--think about such things.

Click Here to See the Profile for lorie Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lorie (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lorie't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lorie Shto lorie nė listėn e injorimit Shto lorie nė listėn e monitorimit
 
09 Qershor 2017 ::: 17:20
Vizioner
...ne Timon


Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Postime: 6852
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Thumbs up Re: MC

Citim:
Po citoj ato që tha lorie
Edhe pak dhe mbaroj se perpiluari librin tim te pare me poezi qe do botohet se shpejti. Eeeeek jam shume e gezuar per kete mundesi qe te mund te permbledh poezite prej fillimit kur isha adoleshente ,deri tani!

 

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Click Here to See the Profile for Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Shto Vizioner nė listėn e monitorimit
 
15 Qershor 2017 ::: 00:44
Katilesha
.


Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Postime: 12531
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Re: MC

Citim:
Po citoj ato që tha lorie
Edhe pak dhe mbaroj se perpiluari librin tim te pare me poezi qe do botohet se shpejti. Eeeeek jam shume e gezuar per kete mundesi qe te mund te permbledh poezite prej fillimit kur isha adoleshente ,deri tani!Sa e emocionuar do jesh kur ta mbash ne duar. Dua nje kopje!
Shume suksese per ty e dashur!

 

__________________
.

Click Here to See the Profile for Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Shto Katilesha nė listėn e monitorimit
 
Ora tani: 14:54 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 577 faqe: « E parė ... « 560 561 562 563 564 565 566 567 568 [569] 570 571 572 573 574 575 576 577 »   Tema e Mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia > Mendime te castit...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen