Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia > Mendime te castit...
Gjithsej 577 faqe: « E parė ... « 566 567 568 569 570 571 572 573 574 [575] 576 577 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme

18 Tetor 2018 ::: 03:38
kurt
.........


Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Postime: 5021
Status: Offline

Modifiko MesazhinNesje Trump po del president me i mire se Obama, askush nuk e paramendonte dicka te tille.

 
Click Here to See the Profile for kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Shto kurt nė listėn e monitorimit
 
18 Tetor 2018 ::: 07:11
Vizioner
...ne Timon


Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Postime: 6852
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha kurt


Edhe ne frankfurt isha vjet, ishte qytet i mire por boring ne krahasim me hamburg.Po si mor Kurt, vjen ne Frankfurt e nuk ben nje ze, te pinim nji Kaffee?!

Sa per Frankfurtin, si qytet, nuk eshte se ka ndonje bukuri te vecante.

 

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Click Here to See the Profile for Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Shto Vizioner nė listėn e monitorimit
 
18 Tetor 2018 ::: 07:13
Vizioner
...ne Timon


Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Postime: 6852
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha dylan


...un e vizioneri u plakemdylan, aman, mos e thuje me ze te larte

 

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Click Here to See the Profile for Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Shto Vizioner nė listėn e monitorimit
 
18 Tetor 2018 ::: 13:00
dylan
Veteran ne forum


Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Postime: 5487
Status: Offline

Modifiko Mesazhin[QUOTE]Po citoj ato që tha kurt
Nuk e di pse kisha pershtypjen se ishe nga kosova ti dylan jo nga shkodra?! [/QUOTE


Hahaha pse ashtu nga gjuha noshta

 
Click Here to See the Profile for dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Shto dylan nė listėn e monitorimit
 
18 Tetor 2018 ::: 13:02
dylan
Veteran ne forum


Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Postime: 5487
Status: Offline

Modifiko Mesazhin[QUOTE]Po citoj ato që tha Vizioner


dylan, aman, mos e thuje me ze te larte
[/QUOTE


Haha mos ke frike dicka hajt hajt se akoma te ri jemi
Plak plak po e ka flak thojn nga ne]

 
Click Here to See the Profile for dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Shto dylan nė listėn e monitorimit
 
18 Tetor 2018 ::: 14:04
kurt
.........


Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Postime: 5021
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha Vizioner


Po si mor Kurt, vjen ne Frankfurt e nuk ben nje ze, te pinim nji Kaffee?!

Sa per Frankfurtin, si qytet, nuk eshte se ka ndonje bukuri te vecante.


Qenke plak prejmen se ta kam thene qe isha ne frankfurt,lol
Vizio, eshte nje kompani fluturimi Condor qe fluturon 2 her ne jave nga vegasi direkt ne frankfurt dhe anasjedhtas.
Me pelqen shum, dhe eshte e vetmja menyre qe te preferoj te udhetoj ne evrope. Mbasi arrij ne frankfurt direkt 12 ore rruge mar hotel dhe pastaj marr trena dhe autbiza neper qytete te ndryshme te evropes, me pelqen shume kjo vije udhetomi nje mujore.

 
Click Here to See the Profile for kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Shto kurt nė listėn e monitorimit
 
19 Tetor 2018 ::: 07:07
Vizioner
...ne Timon


Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Postime: 6852
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha dylan
[QUOTE]Po citoj ato që tha Vizioner


dylan, aman, mos e thuje me ze te larte
[/QUOTE


Haha mos ke frike dicka hajt hajt se akoma te ri jemi
Plak plak po e ka flak thojn nga ne]per ate pune jemi ne kulmin e flakes

 

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Click Here to See the Profile for Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Shto Vizioner nė listėn e monitorimit
 
19 Tetor 2018 ::: 08:55
Vizioner
...ne Timon


Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Postime: 6852
Status: Offline

Modifiko MesazhinKurt, e bleve kuponin(apo si quhet ne Amerike) e Loterise?
970 Milion Dollare!!!

Hajde ishalla e fitoni ju Shqiptaret atje

 

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Click Here to See the Profile for Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Shto Vizioner nė listėn e monitorimit
 
10 Nëntor 2018 ::: 14:06
SmoKer
heavy ...


Regjistruar: 11/02/2005
Vendbanimi: Kabul- a great city , in which to live ,play and w
Postime: 2511
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Lightbulb Junk Mail

Po te nos ishte per Junk Mail do kisha harruar se dikur ishte dhe vazhdon te jete FH )

Ju Pershendes !

 
Click Here to See the Profile for SmoKer Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SmoKer (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SmoKer Shto SmoKer nė listėn e injorimit Shto SmoKer nė listėn e monitorimit
 
12 Nëntor 2018 ::: 22:20
Eria
... smile ...


Regjistruar: 19/10/2005
Vendbanimi:
Postime: 10644
Status: Offline

Modifiko MesazhinÇuditërisht herë pas here rikthehem këtu...

Dikur shumë prej anëtarëve i njihja dhe u flisja vetëm me nickname, tani pas kaq vitesh që shumë i njoh me emra e shoh sa kanë ndryshuar e sa kanë ndodhur ndër vite, më bëhet qejfi që këtu e para shumë vitesh u regjitrova këtu në forum.

Që të mos më merrte malli të shkruaja shqip...

 
Click Here to See the Profile for Eria Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Eria (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Eria Shto Eria nė listėn e injorimit Shto Eria nė listėn e monitorimit
 
Ora tani: 15:05 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 577 faqe: « E parė ... « 566 567 568 569 570 571 572 573 574 [575] 576 577 »   Tema e Mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia > Mendime te castit...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen