Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Moda dhe Estetika > Ēantat.....
Gjithsej 13 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

ore ju gocat me te vertet me dukeni shume strange creatures!!
isha ne nje mall para disa kohesh me nje goce, dhe ajo bleu nje cante nga ato lui i vatan, dhe pagovi rreth 2000 dollarsh, nuk po tallem...kishte edhe 5 mij dollrshe

per here te pare qe kam hyre ne ate store dhe jam habitur se sa shume goca e gra shkonin aty per te harxhuar para...

haha eshte i vetmi emer cantash qe di, ngaqe nuk me hiqet nga kujtesa meqe kapa koken me grushta nga habia...

hahahahaha, pastaj kurisha aty mu kujtua nje rast i nje shoqe qe njihja kohe me pare dhe i kishin thyer xhamin e makines dhe i kishin vjedhur nje notebook, nga ata qe zevendesojn librat se ja harrova emrin, dhe ajo me thirr ne telefon e merzitur u akonte vetem per canten lui vetan qe i kishin vjedhur, kurse une as nuk ja veja veshin, dhe po i ankoja hallin vetem notbookit te saj...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Korrik 2009 15:25
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kotka
.....

Regjistruar: 21/06/2007
Vendbanimi: .....
Mesazhe: 3612

love CHANEL too

__________________
Nuk mjafton te mendojme se duhet vepruar ndryshe...duhet te fillojme te mendojme ndryshe... dhe vetem atehere fillojme te veprojme ndryshe.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Korrik 2009 15:26
kotka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kotka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kotka (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė kotka't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: kotka Shto kotka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kotka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kotka
.....

Regjistruar: 21/06/2007
Vendbanimi: .....
Mesazhe: 3612

Citim:
Po citoj ato që tha kurti
ore ju gocat me te vertet me dukeni shume strange creatures!!
per here te pare qe isha ne nje mall para disa kohesh me nje goce, dhe ajo bleu nje cante nga ato lui i vatan, dhe pagovi rreth 2000 dollarsh, nuk po tallem...kishte edhe 5 mij dollrshe

per here te pare qe kam hyre ne ate store dhe jam habitur se sa shume goca e gra shkonin aty per te harxhuar para...

haha eshte i vetmi emer cantash qe di, ngaqe nuk me hiqet nga kujtesa meqe kapa koken me grushta nga habia...

hahahahaha, pastaj kurisha aty mu kujtua nje rast i nje shoqe qe njihja kohe me pare dhe i kishin thyer xhamin e makines dhe i kishin vjedhur nje notebook, nga ata qe zevendesojn librat se ja harrova emrin, dhe ajo me thirr ne telefon e merzitur u akonte vetem per canten lui vetan qe i kishin vjedhur, kurse une as nuk ja veja veshin, dhe po i ankoja hallin vetem notbookit te saj...



e ke fjalen per ditarin kurto

edhe une love cantat, por nuk i blej vetem i shoh si ketu ne forum

__________________
Nuk mjafton te mendojme se duhet vepruar ndryshe...duhet te fillojme te mendojme ndryshe... dhe vetem atehere fillojme te veprojme ndryshe.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Korrik 2009 15:27
kotka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kotka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kotka (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė kotka't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: kotka Shto kotka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kotka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

Citim:
Po citoj ato që tha kotka


e ke fjalen per ditarin kurto

edhe une love cantat, por nuk i blej vetem i shoh si ketu ne forum

jo jo se mu kujtua, me duket quhet kindle, eshte per te zevebdesuar librat, dhe i blen librat direkt ne amazon, lexohet si liber, m'u dukt dicka e lezteshme...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Korrik 2009 15:32
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Citim:
Po citoj ato që tha kurti
ore ju gocat me te vertet me dukeni shume strange creatures!!
isha ne nje mall para disa kohesh me nje goce, dhe ajo bleu nje cante nga ato lui i vatan, dhe pagovi rreth 2000 dollarsh, nuk po tallem...kishte edhe 5 mij dollrshe

per here te pare qe kam hyre ne ate store dhe jam habitur se sa shume goca e gra shkonin aty per te harxhuar para...

haha eshte i vetmi emer cantash qe di, ngaqe nuk me hiqet nga kujtesa meqe kapa koken me grushta nga habia...

hahahahaha, pastaj kurisha aty mu kujtua nje rast i nje shoqe qe njihja kohe me pare dhe i kishin thyer xhamin e makines dhe i kishin vjedhur nje notebook, nga ata qe zevendesojn librat se ja harrova emrin, dhe ajo me thirr ne telefon e merzitur u akonte vetem per canten lui vetan qe i kishin vjedhur, kurse une as nuk ja veja veshin, dhe po i ankoja hallin vetem notbookit te saj...



E kam dhe une nje Louis Vuitton por se kam blere vete, ma kane dhuruar. Dhe me e forta eshte qe pertoj ta marr me vete se e di qe gjysmen e kohes do me duhet te ruaj çanten. :p Keshtu qe marr nje nga keto 100-200 euroshet qe mund t'i perplasesh ku te duash pa keqardhje. :p

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Korrik 2009 15:34
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Citim:
Po citoj ato që tha kotka


e ke fjalen per ditarin kurto

edhe une love cantat, por nuk i blej vetem i shoh si ketu ne forum


Gjen canta te mira te firmave dhe te lira. P.sh cantat e firmes Guess i gjen dhe $50 e $40 . Keni Marshall andej ju kotka? Atje i gjen me leverdi keto canta.

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Korrik 2009 15:35
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Petter
kazmolog

Regjistruar: 20/07/2009
Vendbanimi: New York
Mesazhe: 2058

Ja ca te gjen te martohesh, te len fukara me cantat :p

__________________
A question that sometimes drives me hazy: am I or are the others crazy?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Korrik 2009 15:39
Petter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Petter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Petter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Petter Shto Petter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Petter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kotka
.....

Regjistruar: 21/06/2007
Vendbanimi: .....
Mesazhe: 3612

Citim:
Po citoj ato që tha Debora*

Gjen canta te mira te firmave dhe te lira. P.sh cantat e firmes Guess i gjen dhe $50 e $40 . Keni Marshall andej ju kotka? Atje i gjen me leverdi keto canta.



PO PO KEMI, PO E DI TI QE UNE NJE DOLLAP E KAM ME CANTA NGA CANTOMANIA DHE NUK KAM KU TI VE TANI....

__________________
Nuk mjafton te mendojme se duhet vepruar ndryshe...duhet te fillojme te mendojme ndryshe... dhe vetem atehere fillojme te veprojme ndryshe.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Korrik 2009 15:41
kotka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kotka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kotka (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė kotka't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: kotka Shto kotka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kotka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re 201605.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 25 herė.

................

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Korrik 2009 15:44
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

Citim:
Po citoj ato që tha amor alucius


E kam dhe une nje Louis Vuitton por se kam blere vete, ma kane dhuruar. Dhe me e forta eshte qe pertoj ta marr me vete se e di qe gjysmen e kohes do me duhet te ruaj çanten. :p Keshtu qe marr nje nga keto 100-200 euroshet qe mund t'i perplasesh ku te duash pa keqardhje. :p

wow!! dont know! i dont think i will ever buy anyone that kind of purse!!
and im not a cheap guy believe me:p

sinqerisht qe jam habitur aq shume ate dite ne store sa se ke idene!!
dhe qe atehere nga kurjoziteti me vjen te qesh kur shikoj goca me canta ne dore, dhe behem kujoz sa para ka paguar ajo per ate cant!!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Korrik 2009 15:46
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 00:06 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 13 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Moda dhe Estetika > Ēantat.....

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.