Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Moda dhe Estetika > Veshjet firmato...
Gjithsej 9 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Serenidita
Gazetare

Regjistruar: 18/11/2005
Vendbanimi: Itali
Mesazhe: 86

Te vishem bukur? Sigurisht?

Sigurisht me pelqen te vishem bukur, besoj si shumekush, dhe them te drejten i dalloj firmatot.
por nuk ka rendesi qe jem me domosdo firmato per tu dukur bukur, mjafton te jesh e paster, dhe te vishesh me rrobat qe te pelqejne me teper.
Nese duhet te them nje emer qe me pelqen me teper preferoj Dior. Por fundja kujt nuk i perlqejne firmatot?

Ne Shqiperi femrat dhe meshkujt te rinjte vishen bukur, me ato qe kane vishen bukur dhe besoj se kjo vjen sepse atje kane shije, ne itali ka me teper mundesi por nuk kane me teper shije se shqiptaret.

Te rinjte shqiptare ketu vishen shume bukur dhe me pelqen. Veshja nuk paraqet karakterin e njeriut, por eshte e rendesishme per mua. Po ne vendet e tjera si vishen????

Best serenidita
www.hermesnews.org

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Dhjetor 2006 16:08
Serenidita nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Serenidita Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Serenidita (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Serenidita't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Serenidita Shto Serenidita nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Serenidita nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Balerina
Rose of Silence

Regjistruar: 31/08/2006
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 1525

Kush eshte ai person qe nuk i pelqen veshjet firmato? Patjeter, edhe mua me pelqejne shume, dhe ashti si tha edhe darma...me mire dy edhe sakte, se sa nje garderobe dhe te lira.
Mosha ime, kane qejf firma pak me..."prep" :p. Bej shume shopping tek Abercrombie, Abercrombie&Fitch, Hollister, Victoria's Secret (gotta love the pink)....dhe patjeter, si Evisa qe permendi me siper...me shume edhe mua me pelqen American Eagle.Nganjehere bej shopping edhe tek Bebe, detyrohem, jo per gje. :p Meqenese kam nje shoqen time qe punon ne Express, kohet e fundit jam detyruar te bej shopping edhe atje.

__________________
Bukė, kripė e zemėr tė mirė.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Dhjetor 2006 00:25
Balerina nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Balerina Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Balerina (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Balerina Shto Balerina nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Balerina nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
arsona
Veteran ne forum

Regjistruar: 15/11/2003
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 786

Si cdo kush, edhe mua me pelqejne shume veshjet firmato. Por ndonjer nuk ka rendesi sa lek shpenzon apo sa firmato i ke rrobat, mjafton te dish ti veshesh bukur, dhe pa dyshim te te shkojne, te ndihesh mire e te dukesh sikur i ke blere nje miljon dollar. Momentalisht veshja qe me pelqen me shume eshte nje pale kepuc te Aldo,, nje cant Guess nje pale pantallona deri tek gjuri te DKNY, dhe me e preferuara nje bluz e Armani qe ma ka blere zemra ime.

Nuk e di per ju te tjeret por per vete me ndodh shpesh here qe i kombinoj firmat me firma te tjera dhe gjithmon del dicka qe me pelqen dhe kontemporare.

__________________
Find the light that makes you
shine and then use those rays to illuminate your way

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Dhjetor 2006 02:46
arsona nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė arsona Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me arsona (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: arsona Shto arsona nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto arsona nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

hahahhahah sa te cuditshem jan ca njerez

une i kam fiksim rrobat firmato sidomos kepucet, cantat, dhe syzet... sigurisht dhe tjerat por ka raste qe mund te gjej bluza qe sjan firmato dhe jan shume te bukura.. pshm urrej dyqanin H&M dhe nje dite u futa kot te shoh dhe bleva nje fustan shume te bukur dhe te lire $30...shume njerez rruges me pysnin ku e kam ble... dyqani im i perferuar eshte


1- Big Drop...eshte nje boutique store ktu ne New York qe une vdes dhe ktu blej perher..

http://www.bigdropnyc.com/shop/pc/v...egory=85&page=4


me pelqen shume dhe Bergdorf Goodman

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Dhjetor 2006 16:28
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
xalbluv
Anetar i ri

Regjistruar: 30/12/2006
Vendbanimi: u.s.a
Mesazhe: 6

zakonisht vesh rroba nga Hollister dhe Abercrombie. Po ashtu dhe Victoria's Secret cuz i work there

__________________
Ajo qe s'arrihet, duket me e embel

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Janar 2007 21:57
xalbluv nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė xalbluv Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me xalbluv (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: xalbluv Shto xalbluv nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto xalbluv nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
engjell_mbrojtes
"Ne qiellin e 7-te"

Regjistruar: 22/09/2005
Vendbanimi: "Ne qiellin e Forumit Horizont"
Mesazhe: 799

Ne shqiptaret i konceptojm gjerat ndryshe....!

Per mendimin time i vetmi ndryshim nga rrobat firmato dhe ato te shtrejnat eshte se ato firmato jane kualitet me i mire ndersa ato te thjeshta nuk jane shume kualitet i mire...! edhe kur vesh dicka .....nuk te shef njeri etiketen e rroba se cfare firme jane....ata qe thojne un vesh firmato....un vesh kete .....un vesh ate....vetem shesin pordh...!

Nje histori e vertet qe me ndodhi para nja dy vjetesh!

Kisha ditelindjen dhe e festova ne disko...dhe ftova shume njerez...!
Nje shoqja ime kishte sjellur nje shoke me vete....qe un nuk e njihja,
ky filloj te fliste per veten dhe robat qe blente firmato...me pak fjale
po shiste pordh...nejse iku ajo dite.!

Kur mbas nja nje muaji.....kisha dalur posht pallatit tim per te boler dicka ne dyqan dhe duke u kthyer shoh kete cunin....edhe nja 2-3 metra perpara tij ishte pastrusja e pallatit tim...! un kalova perpara tij dhe e pershendeta,
kur kthen koken pastrusja dhe i flet keti cunit dhe i thot....-"Toni hajde mam tani se u bera von per pune une".....!

Une u habita......e kam fjalen qe ne shesim pordh po jemi byth grisur...!

nejse se u zgjata tashi...!

(Ju lutem mos me keq kuptoni me keto qe kam shkruar....)e kam pasur fjalen per shqipetaret ne pergjithesi...!


rrespekte engjelli..!

__________________
"YoU KnOw iM iNdEpEnDeNt n I cAn MaKe iT Ma OwN"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Janar 2007 13:18
engjell_mbrojtes nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė engjell_mbrojtes Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me engjell_mbrojtes (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: engjell_mbrojtes Shto engjell_mbrojtes nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto engjell_mbrojtes nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
roman.tik
kuturu

Regjistruar: 21/05/2007
Vendbanimi: galapagos
Mesazhe: 133

Talking

DG

Po vishem me DG (Dolce gabi


Pse njerzit kane kaq shume tendecen qe ta eksteriorizojne dhe materializojne bukurine ....

ps,gjithnje ajo qe nuk shihet eshte me joshese ...terheqese ...e fuqishme se sa ajo qe shihet ....

prandaj njerzit nuk vishen nudo( ) edhe kur eshte sh vape ...

__________________
Kujdes , nga femrat e bukura ....kafshojne ......

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Qershor 2007 09:17
roman.tik nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė roman.tik Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me roman.tik (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė roman.tik't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: roman.tik Shto roman.tik nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto roman.tik nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
bleta punetore
sindikaliste

Regjistruar: 15/08/2006
Vendbanimi: kosherja n.176
Mesazhe: 2075

Lightbulb

Chanel

Marilyn Monroe thosh: "shkoj ne shtrat vec me dy pika chanel..."

Kesaj i thone me qene firmato lehtshem fare!

__________________
. . due gocce di chanel

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Qershor 2007 17:18
bleta punetore nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bleta punetore Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bleta punetore (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: bleta punetore Shto bleta punetore nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bleta punetore nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Nuk kam ndonje preference te vecante .Kur blej dicka nuk shikoj cfare firme eshte ,por sa me pelqen qe me here te pare.Po te shikosh garderoben time do te vesh re nje larmi firmash.Eci me moton ''pak e sakte se shume e lume'' .

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Korrik 2007 22:17
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
briseide
Shtrige

Regjistruar: 12/02/2007
Vendbanimi: Rrefime memece
Mesazhe: 4388

Pavaresisht nga veshja e zakonshme...me pelqen shume Rich-sofisticated,Diesel dhe Sweetyears.

__________________
I had seven faces,Thought I knew which one to wear...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Korrik 2007 22:42
briseide nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė briseide Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me briseide (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: briseide Shto briseide nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto briseide nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 21:55 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 9 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Moda dhe Estetika > Veshjet firmato...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.