Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Si te duhet te jete mashkulli ideal?
Gjithsej 10 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
buzeqeshja
studente

Regjistruar: 26/11/2005
Vendbanimi: mbi libra...
Mesazhe: 3155

Re: Re: Hmmmmmmm teme interesante kjo

Citim:
Po citoj ato që tha METAXA


Gjithashtu edhe une 9 nga cilesite e permendura besoj se i plotesoj lol . Ajo pika 8 me lodh gjithmone . Sidoqofte dijeni se ne perpiqemi shume.




Kjo pika 8 esht nder gjerat me fondamentale qe kerkoj tek nje mashkull keshtuqe nuk i plotesoni kushtet me vjen keq po duhet tju refuzoj:p :p :p

__________________
ciņ che ci distingue dagli animali e che noi parliamo,sentiamo,pensiamo e amiamo

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Korrik 2006 21:18
buzeqeshja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė buzeqeshja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me buzeqeshja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: buzeqeshja Shto buzeqeshja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto buzeqeshja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
buzeqeshja
studente

Regjistruar: 26/11/2005
Vendbanimi: mbi libra...
Mesazhe: 3155

Re: ja ku jam

Citim:
Po citoj ato që tha cancer
buzeqeshja dgjo ktuna:
1-i gjate 1.75cm
2-zeshkan jo po kur bej plazh behem si yll
3-muskuloz-un kam vetem muskuj as1 gram dhjam
4-jam duke e bere
5-mbi 23 e nen 28 vjec-kjo ma prish gjith punen po cke ti se rritem shpejt un
6-te jete romantik--pa frik
7-te jete shakaxhi--un zgerdhihem gjith diten
8-te me kuptoje ne cdo situate--jam person shum i kuptushem un
9-te dije te me vleresoje--po edhe po sdita mesoj shpejt
10-Te mos jete shume xheloz--tani po sqe cik xheloz robi sikur ska lezet po cik ama

he si thua behet gje?
po pres me padurim



hmmmmmmm tip interesant ky cuni po ma prish mendjen me duket

__________________
ciņ che ci distingue dagli animali e che noi parliamo,sentiamo,pensiamo e amiamo

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Korrik 2006 21:21
buzeqeshja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė buzeqeshja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me buzeqeshja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: buzeqeshja Shto buzeqeshja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto buzeqeshja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
roke
me AC MILAN ne zemer

Regjistruar: 19/07/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 2397

Citim:
Po citoj ato që tha Klodel
I gjate, i holle me pak kurriz te dale :p:p:p

po me pak kurriz te dale cne,apo do qe ti hipesh ne qafe

__________________
respekte

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Korrik 2006 03:46
roke nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė roke Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me roke (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: roke Shto roke nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto roke nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Zhylien Sorel
animas

Regjistruar: 26/09/2004
Vendbanimi: ishull
Mesazhe: 5141

Citim:
Po citoj ato që tha buzeqeshja


eric me vjen keq sbehet gje se sdua te rris kalamaj une,dua burrrrrrrrrrrrrrrre ne kuptimin e plote fjales




O Gjyshe me fal he.........
Po si nuk u evropiaizove njehere ti.....jeton edhe ne oksident zotrote:p :p :p :p :p :p

Sa per punene e kalamaqve hidhi ne sy seks simbol si Sharon stone ,demi Moore,Xhulia Robert,Cher.................


ps.he se sa te rrosh do te mesosh po he (mos u merzit)

__________________
Kisha kaq shume... kaq teper per te thene...ndjenja qe mu plaken, vyshken ne kraharore....ndjenja qe me grryen e ende me kane lene...mbi vete te kaluaren te ndryshkur si kurore...(Pjesez-poezie-AG)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Korrik 2006 09:37
Zhylien Sorel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Zhylien Sorel Kėrko mesazhe tė tjera nga: Zhylien Sorel Shto Zhylien Sorel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Zhylien Sorel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
buzeqeshja
studente

Regjistruar: 26/11/2005
Vendbanimi: mbi libra...
Mesazhe: 3155

Citim:
Po citoj ato që tha eric darven



O Gjyshe me fal he.........
Po si nuk u evropiaizove njehere ti.....jeton edhe ne oksident zotrote:p :p :p :p :p :p

Sa per punene e kalamaqve hidhi ne sy seks simbol si Sharon stone ,demi Moore,Xhulia Robert,Cher.................


ps.he se sa te rrosh do te mesosh po he (mos u merzit)




O bebush pate gje ????

__________________
ciņ che ci distingue dagli animali e che noi parliamo,sentiamo,pensiamo e amiamo

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Korrik 2006 10:54
buzeqeshja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė buzeqeshja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me buzeqeshja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: buzeqeshja Shto buzeqeshja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto buzeqeshja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
METAXA
Inspektor

Regjistruar: 10/01/2003
Vendbanimi: Tirane
Mesazhe: 414

Re: Re: Re: Hmmmmmmm teme interesante kjo

Citim:
Po citoj ato që tha buzeqeshja



Kjo pika 8 esht nder gjerat me fondamentale qe kerkoj tek nje mashkull keshtuqe nuk i plotesoni kushtet me vjen keq po duhet tju refuzoj:p :p :p



Eh kshu qeka e shkruajtur, fat i zi . Nejse shpresoj te gjesh nje qe ta plotesoj ate piken 8 mgjth veshtire.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Korrik 2006 07:37
METAXA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė METAXA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me METAXA (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė METAXA't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: METAXA Shto METAXA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto METAXA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
buzeqeshja
studente

Regjistruar: 26/11/2005
Vendbanimi: mbi libra...
Mesazhe: 3155

Re: Re: Re: Re: Hmmmmmmm teme interesante kjo

Citim:
Po citoj ato që tha METAXA


Eh kshu qeka e shkruajtur, fat i zi . Nejse shpresoj te gjesh nje qe ta plotesoj ate piken 8 mgjth veshtire.



Flm shum Metaxa edhe un shpresoj ta gjej pupupupupupupu sa te padurushem qe jeni dhe ju meshkujt

__________________
ciņ che ci distingue dagli animali e che noi parliamo,sentiamo,pensiamo e amiamo

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Korrik 2006 22:29
buzeqeshja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė buzeqeshja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me buzeqeshja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: buzeqeshja Shto buzeqeshja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto buzeqeshja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
tresh
.

Regjistruar: 16/11/2003
Vendbanimi: .
Mesazhe: 2752

Re: Re: Re: Re: Re: Hmmmmmmm teme interesante kjo

Citim:
Po citoj ato që tha buzeqeshja


Flm shum Metaxa edhe un shpresoj ta gjej pupupupupupupu sa te padurushem qe jeni dhe ju meshkujt


si e thashe edhe ne nje teme tjeter une jam i durushem :p
La pazienza e' la virtu' dei forti

__________________
il primitivismo e la non cultura sono forme eterne!! CHI CREO LE DONNE??!!DIO E STATO UN GENIO

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Korrik 2006 22:34
tresh nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė tresh Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me tresh (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: tresh Shto tresh nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto tresh nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
buzeqeshja
studente

Regjistruar: 26/11/2005
Vendbanimi: mbi libra...
Mesazhe: 3155

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hmmmmmmm teme interesante kjo

Citim:
Po citoj ato që tha tresh

si e thashe edhe ne nje teme tjeter une jam i durushem :p
La pazienza e' la virtu' dei forti



Po shikoji pak pikat e tjera i ploteson apo jo....


I durumi i Fitumi -thuhet apo jo

__________________
ciņ che ci distingue dagli animali e che noi parliamo,sentiamo,pensiamo e amiamo

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Korrik 2006 22:38
buzeqeshja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė buzeqeshja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me buzeqeshja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: buzeqeshja Shto buzeqeshja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto buzeqeshja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
tresh
.

Regjistruar: 16/11/2003
Vendbanimi: .
Mesazhe: 2752

tana i kam per bollek
po te pika 2 kam mungesa se jam bjond
dhe pika 5 jam pak keq :p s'jam brenda atyne limiteve
ika per lesh edhe une e hangra edhe une per kot per 2 pika
......sjam mashkull ideal

__________________
il primitivismo e la non cultura sono forme eterne!! CHI CREO LE DONNE??!!DIO E STATO UN GENIO

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Korrik 2006 22:54
tresh nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė tresh Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me tresh (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: tresh Shto tresh nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto tresh nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 20:08 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 10 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Si te duhet te jete mashkulli ideal?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.