Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Moda dhe Estetika > Sa Te Fiksuar Jeni Per Kombinimin E Rrobave
Gjithsej 17 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
cupka
madmoiselle!

Regjistruar: 19/06/2003
Vendbanimi: New York!
Mesazhe: 1505

Nuk druhem fare nga ngjyrat, ne te kundert mendoj se kane personalitet me vete, i japin jete, spunk, individualitet paraqitjes dhe personalisht i perdor shume si ne garderobe ashtu dhe ne muret e shtepise. E ne NY ku ngjyrat e preferuara jane grite, bezhet e te zezat, mendoj nje cike kolor eshte ne dobi te shoqerise :p
E keni vere re qe kur vishni rrobe me ngjyre te theksuar te permiresohet gjendja shpirterore? Je me happy! :fluturxix

__________________
So, so you think you can tell,
Heaven from Hell?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Dhjetor 2008 16:57
cupka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cupka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cupka (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cupka Shto cupka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cupka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Jam e fiksuar mbas disa ngjyrave,jo te gjitha ngjyrat i perdor.
Perdor shume te zeze-n, gri-n,kafe-n,bardhen,bezhe-n, dmth ketyre ngjyrave diskrete...S'me pelqen te terheq vemendjen e te tjerve...

Nga nje ane me pelqen t'i kem dhene shume rendesi veshjes(material i mire,e shtrenjte) dhe nga ana tjeter te dukem natyrale(pak e çorjentuar) ky lloj kombinimi,ku te perzihen e mira,klasi dhe sportiv-ja bashke me shkon...Nuk lyehem pothuaj asnjehere,me duket vetja si clow-n po te zhgaravitem.

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Dhjetor 2009 15:21
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lubi
shume pune

Regjistruar: 05/05/2005
Vendbanimi: shtepi
Mesazhe: 378

ASNJEHERE NJELLOJ

Problemi me i madh i imi kur shtrihem te fle eshte se cfare do te vesh neser.

mendoj per punet e levizjet qe do bej gjate dites pastaj nese mund te vesh taka apo jo. Fiksimi im me i madh ne cdo veshje eshte kepuca apo cizmeje,,,nuk mendoj shume per veshjen po nuk mendova cfare do vesh nga kembet--pas tyre filloj mendoj per te tjerat.  Me eshte fiksuar ne koke qe kepuca dhe canta te tregojne te veshur,,ndaj ne "raftet"e mija keto zene hapesira te pa fundme.

me pelqejne shume fundet e mjaft rralle vesh pantallona,e gjithmone e me rralle xhinse,,,po marrosem pas kemishave sidomos kur kane pak jaken e ngritur dhe kane vetem nje ngjyre.

Bizhu zakonisht nuk mbaj shume,nuk harroj te ve oren dhe nje unaze te vetme qe te kombinohet me veshjen.

Mbizoteron nga ngjyrat per veshjet e mia jeshilje--ushtarake{nje te tille kam veshur tani qe shkruaj},por kam edhe shume te zeza e variante te kafes.

kombinimi e zeze me bezhe apo kafe me terheq pothuajse gjithmone.

persa i perket tualetit nuk eshte se bej nje tualet te rende,nuk e lyej kurre fytyren me asnje lloj kremi kur dal por nuk harroj anjehere rimelin.

__________________
is good to be important,but is more important to be good

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Dhjetor 2009 13:29
lubi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lubi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lubi (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lubi't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lubi Shto lubi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lubi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Jam shume e fiksuar sa dhe rrobat e gjumit i marr te me kombinjoje ne carcafet ...
vishem zakonisht klasike per pune xhakete dhe pantallona / fund dhe kemishe ,ngjyra e preferume e zeza dhe kafja ndoshta sepse ai stilisti im keto ngjyra i perdor shume...
por ne veshjen time te perefruar hyjne dhe (shume )xhinset ato te grisme dhe pantallonat ushtarake me shume xhepa ...bizhu ve por ne kombinim me gjerat qe vesh ...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Dhjetor 2009 16:47
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Eria
... smile ...

Regjistruar: 19/10/2005
Vendbanimi:
Mesazhe: 10645

Nuk kam frike nga ngjyrat madje i pelqej shume ngjyrat e ndezura.E kuqja me shkon tejmase,por se perdor shpesh ....PO ngelem tek seriozja,gri e zeze,kafe etj...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Dhjetor 2009 13:19
Eria nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Eria Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Eria (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Eria Shto Eria nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Eria nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
RAIMONDI
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2007
Vendbanimi: ...prapa diellit...
Mesazhe: 3492

---Po , une i kam dobesi robat --- Robat casuale i kam Armani --- i zgjedh t e me tregojne trupin mire-------------ndersa klasiket i zgjedh qe t e me shkojne me trup--por nuk jane design, sepse design kushtojne jashtezakonsiht shume .----------
--- I zgjedh ngjyrat e kemishave, xhaketave dhe gravatave, shallin, corapet kepucet te kendeshme qe te me shkojne dhe t ekombinojne me njera tjetren --dhe besoj se me shkojne. -
----------Kur shkoj ne pune vishem klasik , ndonjehre vishem edhe vari trastat --por gjithmone ngjryat i kombinoj qe te tregojne s e jam veshur me shije .--Kemishat i zgjedh ne ngjyre te hapur fare me vija te holla te imta ngjyre te kuqe ose blu., por kam edhe blu te erret --Xhaketat i kam -kafe, gri e erret me kuadrate te vogla --kam me kuadrate te vogla ngjyre e hapur si metalike ---Kam pantallona blu, xhinse blu e vecante te erreta me brazda horizontale,(kete mi pelqejn vajzat ) xhinse blu e hapur, etj. teritale kafe, blue te erret me pensa , dhe pa pensa. --Bluzat e Armanit i kam te bardha , gri dhe te zeza, kam dhe nje Ugo Boss , gabana ngjyre portokalli se jam me Hollanden tifoz ---Kam nje trecerekeshe te zeze e shtrenjte shume e bukur ., edhe pardesyja eshte e zeze-----Breket i kam te bardha dhe te zeza , Hugo Boss , Armani , Kelvin Kle.y, Polo Ralf Lauren,....kam edhe shark amerikan q ekushtojne 2 dollare --------------------------Dhe ate brenda e kam Made in Albania ..
--Te zezat jane me rip te trashe, per te trembur vajzat , jo per gje

__________________
Cdo gje shqiptare esht e dashur per mua

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Janar 2011 03:26
RAIMONDI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RAIMONDI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RAIMONDI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RAIMONDI Shto RAIMONDI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RAIMONDI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
RAIMONDI
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2007
Vendbanimi: ...prapa diellit...
Mesazhe: 3492

---Po , une i kam dobesi robat --- Robat casuale i kam Armani --- i zgjedh t e me tregojne trupin mire-------------ndersa klasiket i zgjedh qe t e me shkojne me trup--por nuk jane design, sepse design kushtojne jashtezakonsiht shume .----------
--- I zgjedh ngjyrat e kemishave, xhaketave dhe gravatave, shallin, corapet kepucet te kendeshme qe te me shkojne dhe t ekombinojne me njera tjetren --dhe besoj se me shkojne. -
----------Kur shkoj ne pune vishem klasik , ndonjehre vishem edhe vari trastat --por gjithmone ngjryat i kombinoj qe te tregojne s e jam veshur me shije .--Kemishat i zgjedh ne ngjyre te hapur fare me vija te holla te imta ngjyre te kuqe ose blu., por kam edhe blu te erret --Xhaketat i kam -kafe, gri e erret me kuadrate te vogla --kam me kuadrate te vogla ngjyre e hapur si metalike ---Kam pantallona blu, xhinse blu e vecante te erreta me brazda horizontale,(kete mi pelqejn vajzat ) xhinse blu e hapur, etj. teritale kafe, blue te erret me pensa , dhe pa pensa. --Bluzat e Armanit i kam te bardha , gri dhe te zeza, kam dhe nje Ugo Boss , gabana ngjyre portokalli se jam me Hollanden tifoz ---Kam nje trecerekeshe te zeze e shtrenjte shume e bukur ., edhe pardesyja eshte e zeze-----Breket i kam te bardha dhe te zeza , Hugo Boss , Armani , Kelvin Kle.y, Polo Ralf Lauren,....kam edhe shark amerikan qe kushtojne 2 dollare --------------------------Dhe ate brenda e kam Made in Albania ..
--Te zezat jane me rip te trashe, per te trembur vajzat , jo per gje

__________________
Cdo gje shqiptare esht e dashur per mua

Modifikuar nga RAIMONDI datė 08/01/2011 ora 03:36

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Janar 2011 03:26
RAIMONDI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RAIMONDI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RAIMONDI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RAIMONDI Shto RAIMONDI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RAIMONDI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

si kombinoj fare, vesh perher te kunderten...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Janar 2011 10:39
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lule
at this moment in time...

Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Mesazhe: 8269

hahahaahhaah kjo mvdes mu


Un cdo te jashtme..e kombinoj me te mbrenshmen kshu ti kshu

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Janar 2011 10:49
lule nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lule nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Citim:
Po citoj ato që tha fleurs de l'orne
hahahaahhaah kjo mvdes mu


Un cdo te jashtme..e kombinoj me te mbrenshmen kshu ti kshu





hahahahhahhhahaa lexova ca postime dhe se imagjinoj dot kombinim kuq, zi, bardh,jeshil,verdhe,kafe... qyqjaaa... ca kombinimi ktu

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Janar 2011 10:56
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 17:24 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 17 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Moda dhe Estetika > Sa Te Fiksuar Jeni Per Kombinimin E Rrobave

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.