Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Kendi Rinor > ~*Dhurata me e bukur e marteses!~*
~*Dhurata me e bukur e marteses!~*
*Nje pale carcafe mendafshi te bardhe!*
*Nje Lap top-Toshiba!*
*Nje Varese me diamante!*
*Nje kemishe nate moderne!*
   Ky sondazh nuk mbyllet asnjëherë [Modifiko Sondazhin (vetėm moderatorėt)]
Gjithsej 12 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Ruby_DR
Special

Regjistruar: 28/04/2005
Vendbanimi: aty ku nuk ta pret mendja
Mesazhe: 2080

Citim:
Po citoj ato që tha diabolic
Dhurata ? Ja kam gjet... eshte mamaja ime qe eshte mamaja ma e mire ne bote por eshte vjerra ma e keqe ne bot ihihihihihihi


do e merke ne qafe dhuroi cd e Artjola Toskes, mir me vjerren e mire me burrin terhiqe penin mos e kput,

__________________
<<<<<<<< VENTO DI PASSIONE MAI DOMATA>>>>>>>>>>>

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Janar 2006 23:31
Ruby_DR nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ruby_DR Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ruby_DR (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Ruby_DR't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ruby_DR Shto Ruby_DR nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ruby_DR nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
diabolic
bastard_inside

Regjistruar: 22/10/2003
Vendbanimi: Sa me larg forumit...
Mesazhe: 3381

Ishalla nuk me dhuron ajo cd e sinanit me kengen ma ka ba gruja 8 me 2...

__________________
Thone se Loti i Shpirtit te vret beben e syrit...Ruaji lotet per te vdekurit!
E nese dhe per TY ajo ka vdekur.., atehere Qaj me ze miku im i shtrenjte!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Janar 2006 23:54
diabolic nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė diabolic Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me diabolic (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė diabolic't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: diabolic Shto diabolic nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto diabolic nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
elissa
ulur gjith diten

Regjistruar: 01/04/2006
Vendbanimi: gjermani
Mesazhe: 1543

dhuratat..ok..lista ime....

vile ne zvicer per ski ne dimer...
benz S 5oo AMG... Cabrio..
vile ne sarande...
jet personal
dhe natyrisht... te mos kerkoj shume hesap... ...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Maj 2006 20:54
elissa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė elissa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me elissa (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: elissa Shto elissa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto elissa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cupka
madmoiselle!

Regjistruar: 19/06/2003
Vendbanimi: New York!
Mesazhe: 1505

...dhurata ime per dhendrin do jete thjesht fakti qe i do kem thene po propozimit te tij per martese and indeed that is a fantastic gift

megjithate bandilli im nuk me ben dot surpriza mua sepse menaxhimin e lekeve, pagimin e kredit kartave dhe te faturave plus balancimin e ceqeve e bej une e i shkreti nje here qe kish prere dy bileta per ne Cali medemek surprize, akoma pa ardhur ne shtepi nga zyra une e prisja poshte ke shkallet me valixhe ne dore...
-hani, te pret nje surprize
-flm hani, po ma trego rruges per ne aeroport

__________________
So, so you think you can tell,
Heaven from Hell?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Maj 2006 21:43
cupka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cupka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cupka (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cupka Shto cupka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cupka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
diabolic
bastard_inside

Regjistruar: 22/10/2003
Vendbanimi: Sa me larg forumit...
Mesazhe: 3381

Citim:
Po citoj ato që tha shejtonja
...dhurata ime per dhendrin do jete thjesht fakti qe i do kem thene po propozimit te tij per martese and indeed that is a fantastic gift

megjithate bandilli im nuk me ben dot surpriza mua sepse menaxhimin e lekeve, pagimin e kredit kartave dhe te faturave plus balancimin e ceqeve e bej une e i shkreti nje here qe kish prere dy bileta per ne Cali medemek surprize, akoma pa ardhur ne shtepi nga zyra une e prisja poshte ke shkallet me valixhe ne dore...
-hani, te pret nje surprize
-flm hani, po ma trego rruges per ne aeroport



Kete merhumin shejtone e ke gjet apo do e marresh te paketum me porosi .Shiten te tregu apo cfar? Hallall me trashegime

__________________
Thone se Loti i Shpirtit te vret beben e syrit...Ruaji lotet per te vdekurit!
E nese dhe per TY ajo ka vdekur.., atehere Qaj me ze miku im i shtrenjte!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Maj 2006 21:57
diabolic nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė diabolic Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me diabolic (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė diabolic't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: diabolic Shto diabolic nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto diabolic nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Nigo
i larguar

Regjistruar: 19/03/2006
Vendbanimi: .........................................
Mesazhe: 1757

Citim:
Po citoj ato që tha diabolic


Kete merhumin shejtone e ke gjet apo do e marresh te paketum me porosi .Shiten te tregu apo cfar? Hallall me trashegime



O shoku jem e ka me qera vetëm për fund jave......hahahaha!!!!!!

__________________
..............................................................

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Maj 2006 22:02
Nigo nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Nigo Kėrko mesazhe tė tjera nga: Nigo Shto Nigo nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Nigo nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cupka
madmoiselle!

Regjistruar: 19/06/2003
Vendbanimi: New York!
Mesazhe: 1505

ue, po keto epitete per ke i kishe Diabolic? Te keshilloj te mendosh para se te shkruash here tjeter sepse nuk do ta pertoj te ta kthej ne te njejten monedhe. Mos e degjenero muhabetin me humor te tipit meqe-nuk-pj*rdh-dot-po-i-fus-nje-te-postuar.

Ndersa ti Nigo do beje mire te mos ngaterroje veten tende me mua persa i perket punes se partnerit-me-qera. Kur i krijove keto konfidenca ti te shprehesh ashtu per mua? I degjeneruar, turp te te vije.

Kaq nga une qe te dy.

__________________
So, so you think you can tell,
Heaven from Hell?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Maj 2006 22:14
cupka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cupka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cupka (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cupka Shto cupka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cupka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Nigo
i larguar

Regjistruar: 19/03/2006
Vendbanimi: .........................................
Mesazhe: 1757

Citim:
Po citoj ato që tha shejtonja
ue, po keto epitete per ke i kishe Diabolic? Te keshilloj te mendosh para se te shkruash here tjeter sepse nuk do ta pertoj te ta kthej ne te njejten monedhe. Mos e degjenero muhabetin me humor te tipit meqe-nuk-pj*rdh-dot-po-i-fus-nje-te-postuar.

Ndersa ti Nigo do beje mire te mos ngaterroje veten tende me mua persa i perket punes se partnerit-me-qera. Kur i krijove keto konfidenca ti te shprehesh ashtu per mua? I degjeneruar, turp te te vije.

Kaq nga une qe te dy.



Ma përkthe pak atë fjalën i (degjeneruar)ti moj e(degjeneruar) se nuk e kuptoj!!!!

---e para---dhe edyta----

do e kesh fituar në lotto,se s'ka mundësi...---dhe e treta---

kto pralla tregoja ndonjë tjetri që ta zëj gjumi jo neve,se ne skemi gjum     SOT:

MOJ TI E KOZMAIT!!!!!!

__________________
..............................................................

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Maj 2006 22:44
Nigo nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Nigo Kėrko mesazhe tė tjera nga: Nigo Shto Nigo nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Nigo nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
diabolic
bastard_inside

Regjistruar: 22/10/2003
Vendbanimi: Sa me larg forumit...
Mesazhe: 3381

Citim:
Po citoj ato që tha shejtonja
ue, po keto epitete per ke i kishe Diabolic? Te keshilloj te mendosh para se te shkruash here tjeter sepse nuk do ta pertoj te ta kthej ne te njejten monedhe. Mos e degjenero muhabetin me humor te tipit meqe-nuk-pj*rdh-dot-po-i-fus-nje-te-postuar.

Ndersa ti Nigo do beje mire te mos ngaterroje veten tende me mua persa i perket punes se partnerit-me-qera. Kur i krijove keto konfidenca ti te shprehesh ashtu per mua? I degjeneruar, turp te te vije.

Kaq nga une qe te dy.




Shejtone merre me qete se nuk donte askush te te ofendonte dhe ske si te ma kthesh ne te njeten monedh sepse ske cfar te me kthesh.
Gabimi im ishte se tu drejtova ty , e di ndoshta nuk e ke kuptuar shakan .Ok e leme se skisha ndermend te p.i.r.dhja dhe thash ja po e shkruaj nje mesazh, por gabova, mend per here tjeter...

__________________
Thone se Loti i Shpirtit te vret beben e syrit...Ruaji lotet per te vdekurit!
E nese dhe per TY ajo ka vdekur.., atehere Qaj me ze miku im i shtrenjte!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Maj 2006 22:49
diabolic nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė diabolic Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me diabolic (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė diabolic't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: diabolic Shto diabolic nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto diabolic nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
roke
me AC MILAN ne zemer

Regjistruar: 19/07/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 2397

Citim:
Po citoj ato që tha elissa
dhuratat..ok..lista ime....

vile ne zvicer per ski ne dimer...
benz S 5oo AMG... Cabrio..
vile ne sarande...
jet personal
dhe natyrisht... te mos kerkoj shume hesap... ...

Tek kjo e fundit,tek "mos kerkimi i shumte i hesapeve"me fut mua ne listen tende:p

__________________
respekte

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Maj 2006 06:13
roke nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė roke Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me roke (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: roke Shto roke nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto roke nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 19:14 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 12 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Kendi Rinor > ~*Dhurata me e bukur e marteses!~*

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.