Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Kendi Rinor > **Me C'fare e Kaloni Kohen e Lire ..? C'fare keni si Hobby ..??** Vlerėsimi i Temės: 2 votime, mesatarja 5.00.
Gjithsej 13 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Kela
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 10/08/2005
Vendbanimi: Ne Realitetin e botes njerezore
Mesazhe: 427

Smile

Me duket e kam harruar kuptimin e kesaj fjale..... se ketu ku jam une s'kam kohe te lire fare. Shkoj ne palester 3 here ne jave, por zgjohem qe ne 7 te mengjesit te jem aty;pastaj lexoj shume libra dhe shtypin e dites gjate kohes qe jam duke udhetur per dhe nga puna. Pastaj pune 5 ditet e javes dhe shkolle po thuajse cdo darke!!!!!

Ah po shyqyr qe kemi dhe te shtunen e dielen per te shkuar ne mbremje dhe per te fjetur ne gjume.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Shtator 2005 16:16
Kela nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Kela Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Kela (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Kela Shto Kela nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Kela nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Iyua
Free Spirit

Regjistruar: 29/06/2005
Vendbanimi: .
Mesazhe: 1903

Sot jam ne Trishtim qe as vete se mar vesh....
Ishalla me kalon me pak vuajtje po ishalla me kalon sa me shpejt
I'm Keeping my fingers cross

__________________
“The true servants of God the Most Gracious are those who walk on the earth in humility, and when the ignorant address them, reply with words of peace”
-Quran

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Shtator 2005 21:52
Iyua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Iyua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Iyua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Iyua Shto Iyua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Iyua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ballerina88
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 12/02/2005
Vendbanimi: itali
Mesazhe: 54

kohen e lire ne pergjithsi e kaloj duke kercyer sepse esht e vetmja menyr qe me ben te ndihem mire dhe e lumtur..
por shpesh here zhytem ne mendime dhe mendoj per shqiperin..
prandaj me pelqen dhe te futem ne forum te flas me shqipetar..
sepse me shume affetto mund te me jape 1 shipetar nga pc sesa 1 person italian qe shikoj cdo dit..!
ju puth fort
eriselda

__________________
Nn amarmi per gli occhi..
nč per le labbra,

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Shtator 2005 17:22
Ballerina88 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ballerina88 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ballerina88 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ballerina88 Shto Ballerina88 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ballerina88 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Cr3zY_LazY
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 10/05/2005
Vendbanimi: ku dush ti robo
Mesazhe: 52

un kam per hobin AKROBACIN dhe KERCIMIN

* qeflie ma :p *

pershendetje

__________________
ELBASANLLIJE 4ever

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Shtator 2005 17:58
Cr3zY_LazY nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Cr3zY_LazY Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Cr3zY_LazY (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Cr3zY_LazY Shto Cr3zY_LazY nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Cr3zY_LazY nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Iyua
Free Spirit

Regjistruar: 29/06/2005
Vendbanimi: .
Mesazhe: 1903

Hahahahaha Elbasanllije nice hobby paske

Mua me ka hip nje dhimbje koke qe spo di nga te shkoj
Ah.... sot shkova ja futa nje vrapi te nxirja merzitjen se isha keq !
Sikur u lirova po me zuri koka tani cme ka gjetur mua sa me leshon njera me ze tjetra!!

__________________
“The true servants of God the Most Gracious are those who walk on the earth in humility, and when the ignorant address them, reply with words of peace”
-Quran

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Shtator 2005 02:20
Iyua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Iyua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Iyua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Iyua Shto Iyua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Iyua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
StReSi_DhE_BiZnEsI
___

Regjistruar: 07/08/2005
Vendbanimi: Elbasan_city
Mesazhe: 93

:))

Kohen e lire sot e kalova duke mbajt doren te faqa prej dhemballes qe kam te prishur ,por dhimbja me lehtesoi kur fola me evisen ne dreke dhe ne darke se ndjeu dicka ne ato caste.Alovjuuu njones ktu qe ka hap kte teme

__________________
Mosbesus

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Shtator 2005 21:14
StReSi_DhE_BiZnEsI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė StReSi_DhE_BiZnEsI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me StReSi_DhE_BiZnEsI (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė StReSi_DhE_BiZnEsI't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: StReSi_DhE_BiZnEsI Shto StReSi_DhE_BiZnEsI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto StReSi_DhE_BiZnEsI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Iyua
Free Spirit

Regjistruar: 29/06/2005
Vendbanimi: .
Mesazhe: 1903

Re: :))

Citim:
Po citoj ato që tha StReSi_DhE_BiZnEsI
Kohen e lire sot e kalova duke mbajt doren te faqa prej dhemballes qe kam te prishur ,por dhimbja me lehtesoi kur fola me evisen ne dreke dhe ne darke se ndjeu dicka ne ato caste.Alovjuuu njones ktu qe ka hap kte teme

Per ke qenka kjo Alovju ? qe ka hap kte teme me duket se jam un
Eh te Alovjun njerzit dhe se ke idene kush jane
Te edhe pse se di kush je

__________________
“The true servants of God the Most Gracious are those who walk on the earth in humility, and when the ignorant address them, reply with words of peace”
-Quran

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Shtator 2005 00:47
Iyua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Iyua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Iyua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Iyua Shto Iyua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Iyua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Iyua
Free Spirit

Regjistruar: 29/06/2005
Vendbanimi: .
Mesazhe: 1903

Re: :(((

Citim:
Po citoj ato që tha StReSi_DhE_BiZnEsI
Dita e sotme dhe e mbremshmja jan si ditet me te veshtira se me duket sikur jam hytyr ne nje erresire te pafundme i rrethuar nga ujqerit dhe i pres me kenaqesi te ndeshem.Mire e ke evisa duaji shoqerin ne jete reale se ato ndodhen dhe me prane

Po mire kush e ka fitur betejen te pakten ti apo ujqerit
Te se je Hero me tradita te lashta Kulturore

__________________
“The true servants of God the Most Gracious are those who walk on the earth in humility, and when the ignorant address them, reply with words of peace”
-Quran

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Shtator 2005 00:50
Iyua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Iyua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Iyua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Iyua Shto Iyua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Iyua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
StReSi_DhE_BiZnEsI
___

Regjistruar: 07/08/2005
Vendbanimi: Elbasan_city
Mesazhe: 93

:((

Sja ke iden ti evisa se kush jam une .Vertetoje kur te kthesh pergjigjen tjeter

__________________
Mosbesus

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Shtator 2005 00:52
StReSi_DhE_BiZnEsI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė StReSi_DhE_BiZnEsI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me StReSi_DhE_BiZnEsI (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė StReSi_DhE_BiZnEsI't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: StReSi_DhE_BiZnEsI Shto StReSi_DhE_BiZnEsI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto StReSi_DhE_BiZnEsI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
darma
Heshtje

Regjistruar: 13/10/2004
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 747

Te them te drejten nese kam kohe te lire e kaloj gjithmon me shoqerine dhe jam e hapur ne aktivitete.....te gjitha nga pak te temi te drejten por me pelqen te luaj tenis si sport i pare i imi golf
varet ndonjehere me pelqen edhe te rri ne shtepi dhe te bej sportin me te preferuar timin qe ne fakt nuk me bie ta luaj shpesh....GJUME

__________________
Pasqyra ku shoh veten
Ndodhi perhere e thyer

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Tetor 2005 16:02
darma nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė darma Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me darma (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: darma Shto darma nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto darma nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 23:18 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 13 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Kendi Rinor > **Me C'fare e Kaloni Kohen e Lire ..? C'fare keni si Hobby ..??**

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.