Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia > Me teper rreth meje....
Gjithsej 19 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Art
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 05/01/2006
Vendbanimi: Ne qiell
Mesazhe: 104

Mire

Pershendetja --Mire


Ambicja -Qe kisha kur isha femije Te behem fudbollist.


Kujtimi me i bukur -Kur ne Klagenfurt(Austri) si 17 vjecar fitova vendin e pare ne turneun ne fudboll qe u organizonte nga shume klube europiane.

Kenga e preferuar -Te gjitha zhanret e muzikes varet nga disponimi.




Kendi ku strukem- Qetesia dhe kur i peshperis ne vesh te dashures.


Endrra me e madhe-Nuk me pelqejne gjerat e arritura me lehtesi ,ashtu si edhe ne jeten time te perditshme perpiqem per te arritur ato qe dua (mbase mora lendimin ne fudboll dhe mu dash te largohem, gjerat ne kete drejtim me ka ngelur vetem si nje eksperienc me tutje...po ashtu tani mendoj te dal sa me mire me fakultetin mbase jam ne perfundim do kerkoj nje karrier ne kete drejtim).

Moment krenarie- Kur gazetat Austriake flisnin per shqipetaret e vegjel qe mposhten moshataret e tyre te Bayern Munhenit.


Veshtiresia me e madhe-Lendimi te cilin e mora ne fudboll (tendi i akilit) dhe me largoj nga fudbolli profesional.



Ore me zile-Njerezit qe i dua nuk me pelqen ti degjoj nga telefoni.


Dita perfekte- Jeta e perditshme ,puna e stacionuar nuk me pelqejne ,me pelqejne ato dite interesante te cilat thyejne monotonine.


Puna e pare -Fudbollist


Llastoj veteveten -Me pelqen te jem ne qender te vemendjes ,paçka se ndoshta nuk e merritoje per te qene ne kete stad,por po te kesh ndonje titull te jep edhe kete mundesi.Eshte bote e cuditshme,jo!

Gjeja e fundit qe kam blere- Qafore te dashures



Filmi i preferuar- Frenk And Xheni


Frymezimi-Dashuria



Jeta ime-Per enderat ku me cone fantazia ndoshta eshte realiteti i deshiruar per mua pas nje dhjetevjecari .ENDERA TE PREKSHME

__________________
Cdo gje vjen me kohen,eshte e caktuar

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Mars 2006 18:59
Art nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Art Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Art (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Art Shto Art nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Art nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Indrit
I pandreqshem.

Regjistruar: 01/04/2004
Vendbanimi: I ulur ne zemren e nenes.
Mesazhe: 1814

Pershendetja......--------------E ndryshueshme sipas vaktit dhe personit. Mund te jete, Paqe, koke qepe, tullumbace, ...

Ambicja qe kisha kur isha femije.....-------- Te behem roje te gjimnazi, se kishte vajza te bukura

Kujtimi me i bukur......Kur me kane thene qe nuk jam i semure nga Kanceri
Kenga e preferuar.....------- Perpara shoke me ne ne cete

Kendi ku strukem.... ne cep te dhomes, perballe ekranit te pc, ku dhe shkruaj bejte

Endrra me e madhe.... Te behem gjysh matuf, ku te kam perreth vetes plot niper e mbesa, dhe ti kaloj vitet e fundit me to.

Moment krenarie....--------Momenti kur kam dale i dyti ne universitet, dhe mu ul kuota e pageses ne 50%.

Veshtiresia me e madhe...-------Te rri larg nenes

Ore me zile....-----------Deri para ca ditesh celularin, por me hupi, tani kurdis nje shok

Dita perfekte....-------------Varet, per mua dite prefekte eshte ajo dite qe nuk mi ngre kush nervat.

Puna e pare.....-----------------Perkthyes dhe sekretar.

Llastoj veteveten....------------me vetedije jo ndoshta e bej ndonjehere pa e kuptuar

Gjeja e fundit qe kam blere....----Nje ore Rolex qe e mora per origjinale por ne fakt mu prish 48 ore pas

Filmi i preferuar....----Lord of the rings.------

Frymezimi....-------------Me shume mendja, jeta ne pergjithesi, ngjarjet, leximi, aktualiteti, dhe ndenjat e mija sigurisht.

Jeta ime....----------Jeta....Me shume rrena se te verteta por ama prapeseprape e bukur
Ika tani se po bie shi, vdes te fle gjume ne kete kohe

__________________
Duro, duro...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Mars 2006 20:01
Indrit nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Indrit Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Indrit (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Indrit Shto Indrit nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Indrit nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
darma
Heshtje

Regjistruar: 13/10/2004
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 747

Pershendetja----------- Varet nga koha dhe njerzit...

Ambicja qe kisha kur isha femije-------------me ndryshonte nga viti ne vit (arkitekte) ka qene e patundshme

Kendi ku strukem----------- ne makine ose ne dhomen time te gjumit perpara TV/ u kam edhe nje lokal te vogel italjan qe shkoj gjithmon

Endrra me e madhe---------- Te jetoj prane familjes time me familjen time dhe te arrij nje shkalle te lart ne karrjeren time....

Momente krenarie------------Kur kam shkuar ne shqiperi per here te pare pas shume vitesh....me suksesin perkrahe dhe ndjesin e bukur qe ja dola mbane vetem....dhe mbi te gjitha kur e shikoja ne syte e prinderve te mi me bente te ndihesha me krenare per veten...

Veshtiresia me e madhe------------fillimet e emigrimit...nje tmerr i vertet nje vuajtje dhe veshtiresi qe nuk mendoj se do ta perjetoj perseri...(shpresoj te pakten)

Ore me zile-----------kam nje qe ngre gjithe lagjen dhe mbi te ve dhe celularin...jo se kam gjume te rende por urrej te behem vone...

Dita perfekte------------Pushim....duke e kaluar me njerzit dhe gerat qe me sjellin buzqeshje dhe lumturi

Puna e pare--------------Boston Market nje si tip restoranti

Llastoj vetveten--------------Gjithmon.....me deshire dhe vetedije

Gjeja e fundit qe kam blere-----------Nje pako makarona lazanja.....

Filmi i preferuar---------------Jane shume por do vecoja "Arome Gruaje"

Frymezimi------------e gjej frymezimin tim nga bota ...nga xhestet me te vogla dhe shume domethenese ...nga nje fjale nga gjithshka qe me rrethon

Jeta ime------------S'eshte nje fushe me lule.....por ne muret e saj varen trendafilat........

__________________
Pasqyra ku shoh veten
Ndodhi perhere e thyer

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Prill 2006 16:22
darma nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė darma Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me darma (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: darma Shto darma nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto darma nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
buzeqeshja
studente

Regjistruar: 26/11/2005
Vendbanimi: mbi libra...
Mesazhe: 3155

Re: Me teper rreth meje....

[b]Pershendetja...... C'kemi ose ciao
Ambicja qe kisha kur isha femije.....tei sha gjithmone e para ne cdo gje
Kujtimi me i bukur......darka me familjen time
Kenga e preferuar.....La solitudine
Kendi ku strukem....shtrati im
Endrra me e madhe....te behem nje doktoreshe e suksesshme
Moment krenarie....kur bej noj ge humanitare
Veshtiresia me e madhe...te qenit larg nga familja ime
Ore me zile....vellai im
Dita perfekte....te gjitha jan njelloj pervec te premtes
Puna e pare.....skam punu noj here
Llastoj veteveten....duke ber xhiro rreth liqenit
Gjeja e fundit qe kam blere....paste dhembesh
Filmi i preferuar....Ballo proivito
Frymezimi....cdo gje e bukur qe me rrethon
Jeta ime.......gjeja me e shtrenjte dhe nje mister qe cdo dite e zbuloj pak nga pak....

__________________
ciņ che ci distingue dagli animali e che noi parliamo,sentiamo,pensiamo e amiamo

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Prill 2006 09:33
buzeqeshja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė buzeqeshja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me buzeqeshja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: buzeqeshja Shto buzeqeshja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto buzeqeshja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
luledele
spring

Regjistruar: 03/03/2006
Vendbanimi: Firenze, It
Mesazhe: 258

[Pershendetja...... Si jeni?

Ambicja qe kisha kur isha femije.....te isha mjeke

Kujtimi me i bukur......puthja ime e pare

Kenga e preferuar.....Ka shume

Kendi ku strukem....dhoma ime

Endrra me e madhe....te jem gjyqtare ne HAGE

Moment krenarie....kur flet dikush per familjen time (jam shuem krenare per to)

Veshtiresia me e madhe...jetoj jasht vetm larg te gjitheve qe dua

Ore me zile....vetja ime me del gjumi edhe pa zile

Dita perfekte....dreka me familjen time,nje film i bukur ne tv,pastaj ne darke me te dashurin

Puna e pare.....part -itme ketu ne universitet

Llastoj veteveten....duke thene ME TE MIRE SE TY SKA.

Gjeja e fundit qe kam blere....kos

Filmi i preferuar....man on fire

Frymezimi....babai im

Jeta ime.......sdo ta ndryshoja ne asnje pike.E thjeshte e bukur e mire

__________________
~~~~~~~Buzeqesh sepse eshte gjeja e dyte me e bukur qe mund te besh me buzet e tua~~~~~~~~``

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Prill 2006 16:47
luledele nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė luledele Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me luledele (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: luledele Shto luledele nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto luledele nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Eyesight
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 13/04/2006
Vendbanimi: Diku atje tej, atje ku ti nuk me arrin dot...
Mesazhe: 390

Pershendetja...... C'kemi
Ambicja qe kisha kur isha femije..... jo ndonje te vecante
Kujtimi me i bukur......te shohesh boten te te duartrokase ne syte e atij qe do
Kenga e preferuar..... shume
Kendi ku strukem....Liria e mendjes sime...
Endrra me e madhe....te jem ne gjendje te bej ate qe me pelqen
Moment krenarie....kur shoh dike te buzeqeshe pasi arrin dicka ne te cilen kam dhene edhe une kontributin tim
Veshtiresia me e madhe...kur nuk me kuptojne ose me keqinterpretojne
Ore me zile....vellai im
Dita perfekte....ate qe e sjell nder mend me nje buzeqeshje
Puna e pare.....ndihmese ne nje zyre auditimi
Llastoj veteveten....duke shijuar deri ne fund ate qe po bej
Gjeja e fundit qe kam blere....kepuce
Filmi i preferuar....Mouline Roughe &Matrix (nuk i ndaj dot edhe pse jane dy tipe filmash te kundert)
Frymezimi....koha e bukur
Jeta ime.......ajo qe jetoj cdo dite, cdo moment, cdo cast

__________________
The greatest thing we'll ever learn is just to love and be loved in return

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Prill 2006 13:00
Eyesight nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Eyesight Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Eyesight (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Eyesight Shto Eyesight nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Eyesight nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
elissa
ulur gjith diten

Regjistruar: 01/04/2006
Vendbanimi: gjermani
Mesazhe: 1543

Re: Me teper rreth meje....

[

[b]Pershendetja....hi..
Ambicja qe kisha kur isha femije.....te behesha psikologe
Kujtimi me i bukur......diplomimi ,ditelindja ne nje dite
Kenga e preferuar.....nirvana (come as you are)
Kendi ku strukem.... PC
Endrra me e madhe.... te perfundoj ate qe kam nisur...
Moment krenarie....kur familja ime eshte e qete..(ne ate mes eshte dhe kontributi im)
Veshtiresia me e madhe... maj-qershor 2001
Ore me zile....skam
Dita perfekte....kur rri ne shtrat gjith diten
Puna e pare.....dushi
Llastoj veteveten....duke daele per kafe vetem per qef tim
Gjeja e fundit qe kam blere.... bluze
Filmi i preferuar.... QYTETI I ENGJUJVE
Frymezimi.... puna ime
Jeta ime... here e qete e her malore

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Maj 2006 16:17
elissa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė elissa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me elissa (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: elissa Shto elissa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto elissa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
qorri
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 26/12/2003
Vendbanimi: ketej nga bregu i lumit
Mesazhe: 250

Re: Me teper rreth meje....

Pershendetja.....Ore vlla,ckemi motra(sipas seksit)
Ambicja qe kisha kur isha femije.....Te behesha skafist
Kujtimi me i bukur......Ne moshen 7 vjece kur vidhja shalqi edhe pjeper te bacja e gjitonit
Kenga e preferuar.....Tumankuqe moj belholle
Kendi ku strukem....Dhoma e izolimit kur zihem me rojet e burgut
Endrra me e madhe....Te kem 1 traget e ta mbush plot me klandestine (1000 euro per koke,kush nga ju do te vi merremi vesh me mp)
Moment krenarie....Heren e pare qe shpetova gomonen nga finanza
Veshtiresia me e madhe...Kur mu dogjen motorat ne det
Ore me zile....Kam po nuk di ta perdor dreqi e mori
Dita perfekte....Kur u arratisa nga burgu per here te pare
Puna e pare.....Nuk mund ta them se me fusin brenda
Llastoj veteveten....Vete ndonjehere ne NIGHT se kazinon e bera copa nate per nate aty me ke
Gjeja e fundit qe kam blere....1 katerfenersh kabrio me sinjal te pasqyra,po ma sekuestruan se ishte pa letra
Filmi i preferuar....Scarface
Frymezimi....Toni Montana
Jeta ime....Deri sot mire ne pergjithesi mire, neser nuk e dihet.Megjithate jam optimist,po e liroj prape italia do blej 1 mjet edhe.............

__________________
I SAY WHAT I THINK AND I DO WHAT I SAY

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Qershor 2006 18:06
qorri nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė qorri Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me qorri (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: qorri Shto qorri nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto qorri nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
iliada
Anetar i ri

Regjistruar: 01/06/2006
Vendbanimi: durres
Mesazhe: 28

Smile

Pershendetja......hi
Ambicja qe kisha kur isha femije.....te rritesha
Kujtimi me i bukur......1 janari
Kenga e preferuar.....tumankuqe
Kendi ku strukem....zyra ime
Endrra me e madhe....kam shume endrra
Moment krenarie....kur e pashe veten me tre femije
Veshtiresia me e madhe...cdo dite
Ore me zile....jam vete
Dita perfekte....nuk po e gjej dot
Puna e pare.....laborante
Llastoj veteveten....kur bej dashuri
Gjeja e fundit qe kam blere....nje kg pjeshke
Filmi i preferuar....nuk kam
Frymezimi....femijet e mij
Jeta ime....gjithashtu

__________________

__________________
Chew your meat for you
From my mouth to yours

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Qershor 2006 15:51
iliada nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė iliada Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me iliada (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: iliada Shto iliada nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto iliada nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10706

Pershendetja......Ho me plak.
Ambicja qe kisha kur isha femije.....Te behesha shofer ose polic
Kujtimi me i bukur...... Nje nate ne adoleshence
Kenga e preferuar.....Boh...Shume...U2 - One
Kendi ku strukem.... Kur isha i vogel poshte tavolinave e karrikeve
Endrra me e madhe....Shqiperia te jete pjese e imja.
Moment krenarie.... Kur fajtori.com u be e njohur ne gjithe boten
Veshtiresia me e madhe... Nuk e fokusoj dot
Ore me zile....Digitale e shpifur
Dita perfekte....Udhetim neper Europe me makine dhe shoqeri.
Puna e pare..... Ngarkim shkarkim.
Llastoj veteveten.... Duke u vjedhur ne kujtimet e njerezve te ndryshem
Gjeja e fundit qe kam blere.... Projektor per boterorin.
Filmi i preferuar.... Boh... Shume... Natural Born Killers
Frymezimi.... Shoqeria
Jeta ime.... Goxha mire.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Qershor 2006 19:04
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 15:45 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 19 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia > Me teper rreth meje....

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.