Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Mbi kėtė forum > Kur do behet ndonje pėrditsim? se eshte lene pasdore
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Poshnjari
Anetar i ri

Regjistruar: 13/03/2018
Vendbanimi: Diku neper bote
Mesazhe: 28

Kur do behet ndonje pėrditsim? se eshte lene pasdore

Duket se adminat nuk interesohen me per kete forum. Eshte per te ardhur keq nese gjithe kjo pasuri virtuale do humbase. Eshte nder forumet e para shqiptare dhe ka shume materiale me vlere. Uroj qe ndonje nga adminat te behet i gjalle dhe te beji rregullimet e duhura.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Janar 2021 13:42
Poshnjari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Poshnjari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Poshnjari (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Poshnjari't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Poshnjari Shto Poshnjari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Poshnjari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 15:30 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Mbi kėtė forum > Kur do behet ndonje pėrditsim? se eshte lene pasdore

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.