Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Lajmerime dhe Reklama > Punesim, punonjes magazine
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
klei1212
Anetar i ri

Regjistruar: 21/09/2022
Vendbanimi: Tirane
Mesazhe: 1

Punesim, punonjes magazine

Kerkohet punonjes magazine ne magazinen qendrore te kompanise NEPTUN

Detyrat dhe Pergjegjesite:

-Shkarkon mallrat nga mjetet transportuese në çdo rast qe ka furnizime te reja
-Rendit mallrat brenda në magazine para dhe pas shkarkimit të kamionëve
-Ka përgjegjësi që mallrat të vendosen në vendet e caktuara, duke respektuar karakteristikat e secilit dhe kushtet e magazinimit te tyre
-Ndihmon shoferet për ngarkimin e mallrave kur dërgesat behën me automjetet e kompanisë
-Vendos deklaracionet e mallit, manualet e përdorimit te tyre
-Kujdeset për ambient pune te pastër dhe të sigurtë
-Përformon aktivitete të ngjashme
-Kryen detyra tjera që kërkohen nga mbikëqyrësi direkt

Numer Kontakti: 0675467279

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Shtator 2022 14:24
klei1212 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė klei1212 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me klei1212 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: klei1212 Shto klei1212 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto klei1212 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 16:09 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Lajmerime dhe Reklama > Punesim, punonjes magazine

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.