Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Tatuazhet ....... !?
Gjithsej 7 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme

24 Gusht 2010 ::: 21:57
Antip@tre@
miStreCe


Regjistruar: 22/07/2010
Vendbanimi: mEs iLuzionesh te hUmbura
Postime: 1505
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Question Tatuazhet ....... !?

Cili esht mendimi juaj per tatuazhet ?
i pelqeni apo jo ?
nqs po , keni tatuazh apo ka mbet thjesht
1 deshir e parealizuar ?
nqs keni cfar imazhi figure keni zgjedhur dhe pse .

 

__________________
Monologu esht tymi i flakve te brendshme te shpirtit.

Click Here to See the Profile for Antip@tre@ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Antip@tre@ (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Antip@tre@ Shto Antip@tre@ nė listėn e injorimit Shto Antip@tre@ nė listėn e monitorimit
 
24 Gusht 2010 ::: 22:16
Eria
... smile ...


Regjistruar: 19/10/2005
Vendbanimi:
Postime: 10643
Status: Offline

Modifiko MesazhinI kam frike gjilperat ...keshtuqe tatuazhin ne enderr ta shoh ...
doo kisha deshire dicka te vogel,por e di qe pendohem shpejt...ndaj me mire ncuqqqqqqqqq

 
Click Here to See the Profile for Eria Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Eria (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Eria Shto Eria nė listėn e injorimit Shto Eria nė listėn e monitorimit
 
25 Gusht 2010 ::: 00:07
shelgu
-


Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Postime: 8928
Status: Offline

Modifiko MesazhinLarg qofte.

As tek te tjeret nuk me pelqejne. Nejse ca i bejne per te mbuluar defektet.

Pff nje flutur ne bythe psh. Jak

Keta ispaniket shkruajne emrat e familjareve, burre, femije grua. Apo s'jane besnike. Ncuq kurre nuk shkojne me tjeter. NO mor than 20 bucks per case.

Po ore, nuk shiten me cope.

 
Click Here to See the Profile for shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Shto shelgu nė listėn e monitorimit
 
25 Gusht 2010 ::: 00:27
Deb* ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Deb*
different


Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Postime: 5515
Status: Offline

Modifiko MesazhinNuk i kam qejf, por nuk i dihet. Dhe po bera ndonje mikroskopike, jo ne vend te dukshem. Cfare mund te beja? As e kam idene tani per tani.

 

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Click Here to See the Profile for Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Shto Deb* nė listėn e monitorimit
 
31 Gusht 2010 ::: 13:34
Enya
Shpirt # 1


Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: Orange, CT
Postime: 4096
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha cedrus
Larg qofte.

As tek te tjeret nuk me pelqejne. Nejse ca i bejne per te mbuluar defektet.

Pff nje flutur ne bythe psh. Jak

Keta ispaniket shkruajne emrat e familjareve, burre, femije grua. Apo s'jane besnike. Ncuq kurre nuk shkojne me tjeter. NO mor than 20 bucks per case.

Po ore, nuk shiten me cope.Hahahahahhahahaha e vertete Ced. Lol sa Po qesh.

Une s'kam tatoo, kam vetem nishane qe kur kam lindur. I love them.

 

__________________
Time is money. ( by Benjamin Franklin)

Click Here to See the Profile for Enya Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enya (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enya Shto Enya nė listėn e injorimit Shto Enya nė listėn e monitorimit
 
31 Gusht 2010 ::: 15:47
AngelDevil
Shejtone


Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Postime: 14609
Status: Offline

Modifiko MesazhinMe pelqejne si jo sidomos kur kane dhe nje kuptim, lidhen me dicka te kujtojne dicka etj etj

Shyqyr zotit teknologjia ka ec tani mund te eksperimentosh mund te besh tatoo 1 mujore 3 mujore ose te perhershem ne trup por dhe mund ti heqesh serish. Aktualisht kam bere 1 tattoo 3 mujore dhe po pergatitem shpirterisht te bej 1 te perhershem ndoshta.

 

__________________
.

Click Here to See the Profile for AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit
 
31 Gusht 2010 ::: 15:52
shelgu
-


Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Postime: 8928
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha AngelDevil
Me pelqejne si jo sidomos kur kane dhe nje kuptim, lidhen me dicka te kujtojne dicka etj etj

Shyqyr zotit teknologjia ka ec tani mund te eksperimentosh mund te besh tatoo 1 mujore 3 mujore ose te perhershem ne trup por dhe mund ti heqesh serish. Aktualisht kam bere 1 tattoo 3 mujore dhe po pergatitem shpirterisht te bej 1 te perhershem ndoshta.Ver dhe nje veth atje. E di sa bukur duket?

Po shihja nje dje qe kishte vene nje vesh ne vesh. Kishte disa ne fakt tek i njejti vesh, po njeri ishte ca si me i madh dhe ishte me siper atje ku fillon kurba.

Jo keq xhanem p ajo i kishte ca veshe llapushe qe ta shpifte. vethet i duheshin asaj?

Nejse ti Angel ke guud fiicers dhe mund te vesh edhe veth edhe te besh tatoo, madje edhe ku te duash. Te shkon.

 
Click Here to See the Profile for shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Shto shelgu nė listėn e monitorimit
 
31 Gusht 2010 ::: 15:57
AngelDevil
Shejtone


Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Postime: 14609
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha cedrus


Ver dhe nje veth atje. E di sa bukur duket?
ku atje?

 

__________________
.

Click Here to See the Profile for AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit
 
31 Gusht 2010 ::: 18:04
Antip@tre@
miStreCe


Regjistruar: 22/07/2010
Vendbanimi: mEs iLuzionesh te hUmbura
Postime: 1505
Status: Offline

Modifiko Mesazhinmua me pelqejn tatu dhe vet kam 1 te till
sjam ber pishman qe e kam ber
kam shenjen time te horoskopit

kuptohet sme pelqejn ekzagjerimet

 

__________________
Monologu esht tymi i flakve te brendshme te shpirtit.

Click Here to See the Profile for Antip@tre@ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Antip@tre@ (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Antip@tre@ Shto Antip@tre@ nė listėn e injorimit Shto Antip@tre@ nė listėn e monitorimit
 
31 Gusht 2010 ::: 18:21
shelgu
-


Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Postime: 8928
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha Antip@tre@
mua me pelqejn tatu dhe vet kam 1 te till
sjam ber pishman qe e kam ber
kam shenjen time te horoskopit

kuptohet sme pelqejn ekzagjerimetNa trego foto qe te besojme.Kam pare nje tatuazh qe me ka bere pershtypje. Trendafil, po shume i bukur, sa grushti. Por sidoqofte te pikturosh lekuren... Le qe mund te marresh ndonje hep C qe te cuditesh pastaj

 
Click Here to See the Profile for shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Shto shelgu nė listėn e monitorimit
 
Ora tani: 23:48 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 7 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 »   Tema e Mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Tatuazhet ....... !?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen