Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Letėrsia > Ditari > Ne anen tjeter te Henes! Vlerėsimi i Temės: 2 votime, mesatarja 5.00.
Gjithsej 66 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

[QUOTE]Po citoj ato që tha Mister_DXP


 

Ja u ktheva, e ku tjeter do te shkoja

mbledh me duar pellgjesh gjithandej

harroj hena velin  cjerre  gjithe hoja

te ta sjell por nuk di me ke te gjej

DXP  

   .......

[B]Hene sonte jo nuk ka


qielli rri buzevarur tej me tej

hene per mua me nuk ka

qysh kur dyshimi ty te mberthej.

007

   



 

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Tetor 2007 18:49
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Mister_DXP
cloudmixer

Regjistruar: 10/06/2007
Vendbanimi: asgjekundi
Mesazhe: 1119

Citim:
Po citoj ato që tha katilesha007
[QUOTE]Po citoj ato që tha Mister_DXP


 

Ja u ktheva, e ku tjeter do te shkoja

mbledh me duar pellgjesh gjithandej

harroj hena velin  cjerre  gjithe hoja

te ta sjell por nuk di me ke te gjej

DXP  

   .......

[B]Hene sonte jo nuk ka


qielli rri buzevarur tej me tej

hene per mua me nuk ka

qysh kur dyshimi ty te mberthej.

007

   



 



 

Ky tetor vertet ka rene rende e di

Per ty, per qiellin vete dhe per mua.

Ku shkoi hena faqepetull? Sa cudi!

Na pa nga lart edhe prej nesh u turperua...

 
DXP
Nuk kam dyshim jo jo

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Tetor 2007 23:55
Mister_DXP nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Mister_DXP Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Mister_DXP (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Mister_DXP Shto Mister_DXP nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Mister_DXP nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

Lightbulb

Sa e bukur mu duk  Hena  sonte ....Kishte marre formen e nje kroesanti....

Ahaaaaa duhet te kete qene patjeter nga ata me qershi , perndryshe nuk shpjegohet ajo emeblsi qe me mbushi kur e pashe.....

 

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Tetor 2007 19:21
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kotka
.....

Regjistruar: 21/06/2007
Vendbanimi: .....
Mesazhe: 3612

Hena sot ishte si nje cope petull e kafshuar e varur me nje fije peri, qe mezi mbahej ne qiell.

Me ne fund henen e kafshuan

A thua kjo shenje e kafshates te dukej edhe ne faqen tjeter te Hanushes????????

 

Eh kjo haneze e shkrete, genjen te genjyerit, sa genjeshtare je moj hanushe ....

__________________
Nuk mjafton te mendojme se duhet vepruar ndryshe...duhet te fillojme te mendojme ndryshe... dhe vetem atehere fillojme te veprojme ndryshe.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Tetor 2007 19:42
kotka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kotka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kotka (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė kotka't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: kotka Shto kotka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kotka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
TOEL
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 21/05/2007
Vendbanimi: ne pafundesi
Mesazhe: 223

U MUNDOVA TA GJEJ HENEN MBREME I KERKOVA SHOQERI PO ISHTE FSHEHUR GJURME NUK KSIHTE LENE AS YJE SKISHTE CDO GJE ERRESIRE NATE E ZBEHTE SI DUKEJ ISHTE LODHUR DHE AJO NGA UNE KSHU QE HYRA MBRENDA DHE U ZHYTA NE LIBRIN TIM TE PAKTEN AI SME FLET ESHTE GJITHE ME MUA

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Tetor 2007 20:02
TOEL nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė TOEL Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me TOEL (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: TOEL Shto TOEL nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto TOEL nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Glaukus
i heshtur ....

Regjistruar: 23/04/2006
Vendbanimi: buzė detit
Mesazhe: 6705

Citim:
Po citoj ato që tha katilesha007
Hena para syve te mi!

Nuk kisha pare hene me te bukur se kjo e nates se sotme.  Yjet na jane bere tapet fluturues , tashme une dhe ti jemi ne parajsen hene dhe po vallezojme nen puthjen e melodive yjtesore. E ndjej qenien tende teksa me rrethon, dore e jotja qe me perkedhel, ze i yti qe me peshperit.....Jam me ty,nuk arrij ta besoj!!

Asgje tjeter nuk dua tani,vecse ta shijoj kete moment ku hena eshte bere pasqyre e mendimeve te mia te fshehta...Shpirti me penen e tij ka hedhur ne hene pikturen tone..Vallezojme te lumtur ne driten e henes,nen melodine e vete dashurise tone.

Nuk kisha pare hene me te bukur se kjo e nates se sotme!

Hene pasqyre e mendimeve te mia te fshehta!

Kati 007



__________________
- Hene duam ne heshtje,ashtu siē jam mesuar edhe une te dashuroj,ne Heshtje..Dhe vendosem te jetojmė tė ndarė dhe tė dashurojmė nė heshtje!Kjo ishte menyra e vetme pėr tė qendruar sa me afer njėri-tjetrit ..ndonese jo me trup.. por me zemėr!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Tetor 2007 19:58
Glaukus nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Glaukus Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Glaukus (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Glaukus Shto Glaukus nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Glaukus nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
RAIMONDI
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2007
Vendbanimi: ...prapa diellit...
Mesazhe: 3492

-Ne Mesjete   ----- te DASHURUARIT---- i Thoshin Njeri tjetrit ----Naten e mire---Nepermjet Henes --kur jetonin larg  nga njeri tjetri-----------

__________________
Cdo gje shqiptare esht e dashur per mua

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Tetor 2007 17:36
RAIMONDI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RAIMONDI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RAIMONDI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RAIMONDI Shto RAIMONDI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RAIMONDI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
TOEL
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 21/05/2007
Vendbanimi: ne pafundesi
Mesazhe: 223

Smile

Citim:
Po citoj ato që tha RAIMONDI
-Ne Mesjete   ----- te DASHURUARIT---- i Thoshin Njeri tjetrit ----Naten e mire---Nepermjet Henes --kur jetonin larg  nga njeri tjetri-----------



jo keq funksionon gjithmone

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Tetor 2007 17:37
TOEL nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė TOEL Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me TOEL (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: TOEL Shto TOEL nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto TOEL nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
RAIMONDI
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2007
Vendbanimi: ...prapa diellit...
Mesazhe: 3492

Citim:
Po citoj ato që tha TOEL



jo keq funksionon gjithmone



Jo or ca ----Une e provova njehere kur isha shume i ri se doja te tregohesha TIP INTERESANT,sikur dija -----dhe vete takoj njeren qe kis,ha  atere i them ----Dije te kam thene naten e mire nepermjet henes----------Kur ajo ma pret--------Ca thua ti ore ,ku kish hene dije --dije ishte koha gati ne shi-------I them une --S'e ke pare mire ti--se dije ishte gjith ajo hene --Ajo thot--------Une mbreme po laja rrobat jashte ----(se kish shpi private)-----dhe nuk kish hene fare------------I them si ka mundsi andej nga lagja ime ish gjith ajo hene--u cudit lagja --ha ha------kur ajo filloi_-----ore pse genjen ,dhe filloi te bertitste ti keshtu me genjen gjithmon e te tjera plot--------me gjeti belaja ,ja futa vetes----Po dale moj se me vdiqe me keto ankesat e tua --genjeve thot. Genjeva por--ishte genjeshter per mire jo per keq ---si Genjeshter e Jovasn Bregut se po me ngre nervat tani---qe ben si  femije---dhe i ra pak inati --sa ju kujtuan genjeshtrat e Jovan Bregut------

-----------------Keshtu qe duhet pak kujdes ne keto punet e "HENES"----

__________________
Cdo gje shqiptare esht e dashur per mua

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Tetor 2007 17:54
RAIMONDI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RAIMONDI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RAIMONDI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RAIMONDI Shto RAIMONDI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RAIMONDI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
TOEL
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 21/05/2007
Vendbanimi: ne pafundesi
Mesazhe: 223

Citim:
Po citoj ato që tha RAIMONDI


Jo or ca ----Une e provova njehere kur isha shume i ri se doja te tregohesha TIP INTERESANT,sikur dija -----dhe vete takoj njeren qe kis,ha  atere i them ----Dije te kam thene naten e mire nepermjet henes----------Kur ajo ma pret--------Ca thua ti ore ,ku kish hene dije --dije ishte koha gati ne shi-------I them une --S'e ke pare mire ti--se dije ishte gjith ajo hene --Ajo thot--------Une mbreme po laja rrobat jashte ----(se kish shpi private)-----dhe nuk kish hene fare------------I them si ka mundsi andej nga lagja ime ish gjith ajo hene--u cudit lagja --ha ha------kur ajo filloi_-----ore pse genjen ,dhe filloi te bertitste ti keshtu me genjen gjithmon e te tjera plot--------me gjeti belaja ,ja futa vetes----Po dale moj se me vdiqe me keto ankesat e tua --genjeve thot. Genjeva por--ishte genjeshter per mire jo per keq ---si Genjeshter e Jovasn Bregut se po me ngre nervat tani---qe ben si  femije---dhe i ra pak inati --sa ju kujtuan genjeshtrat e Jovan Bregut------

-----------------Keshtu qe duhet pak kujdes ne keto punet e "HENES"----




e mie dhe ajo shume pyetje po te them une ka nga ato qe nuk e shofin vleren ehenes ndaj dhe ajo su pergjigjet

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Tetor 2007 17:58
TOEL nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė TOEL Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me TOEL (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: TOEL Shto TOEL nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto TOEL nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 16:36 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 66 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Letėrsia > Ditari > Ne anen tjeter te Henes!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.