Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Letėrsia > Ditari > Ne anen tjeter te Henes! Vlerėsimi i Temės: 2 votime, mesatarja 5.00.
Gjithsej 66 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

Lightbulb

Une te krijova.

Te krijova pa mekatuar.  Me keto duar ngjesha vezullimin tend duke i dhene forme,duke e ngjeshur si "brume".Te pikturova  dy sy vetem per te me pare mua, dy veshe vetem per te degjuar rrefimet e mija , dhe nje goje vetem per te me dhene mua puthjet e tua te cilterta. Une te krijova pa mekatuar, te dhashe forme dhe jete,te ushqeva dhe te rrita. U kujdesa per ty si nena per krijesen e saj.

Une te krijova....Une....!!

 

007

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Nëntor 2007 13:06
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

Lightbulb

..........

Ndoshta rri e fshehur diku mes yjeve.

 

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Nëntor 2007 18:05
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
bebushi!!!
mace e eger!!!

Regjistruar: 18/10/2007
Vendbanimi: ATJE...
Mesazhe: 76

Citim:
Po citoj ato që tha katilesha007
..........

Ndoshta rri e fshehur diku mes yjeve.

 




Po!... Ne ta anen tjeter te henes tende dhe  fshehur mes yjeve  qendron fshehur vetja jone dhe ...atje ne jemi ndryshe nga mikrobet qe enden ne ajrin mbytes te dinamikes se peshtire qe e thithim cdo dite qe vdes.

Ndaj e dua ate anen tjeter te henes tende moj "katileshe e keqe",qe na ngacmon me kete simbolin tend te drites....

__________________
genjeshtra qe vrau...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Nëntor 2007 18:58
bebushi!!! nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bebushi!!! Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bebushi!!! (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė bebushi!!!'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: bebushi!!! Shto bebushi!!! nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bebushi!!! nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
RAIMONDI
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2007
Vendbanimi: ...prapa diellit...
Mesazhe: 3492

Citim:
Po citoj ato që tha katilesha007
Une te krijova.

Te krijova pa mekatuar.  Me keto duar ngjesha vezullimin tend duke i dhene forme,duke e ngjeshur si "brume".Te pikturova  dy sy vetem per te me pare mua, dy veshe vetem per te degjuar rrefimet e mija , dhe nje goje vetem per te me dhene mua puthjet e tua te cilterta. Une te krijova pa mekatuar, te dhashe forme dhe jete,te ushqeva dhe te rrita. U kujdesa per ty si nena per krijesen e saj.

Une te krijova....Une....!!

 

007



Ca je ti zoti??-----------

ti me kujton nje poezi te SAADIUT---KU THOTE


  • nje dite me te ngrysur ne pazar
  • nje poce po artonte nje pocar
  • dhe pocja gjuhe mpire mermeriti
  • ngadale vella dhe mos me kaqe zjarr
  • punonte ne dyqan te tij pocari
  • lefyti ishte nga koka e nje QESARI
  • dhe doreza nga dore e nje LYPSARI
  • TI MBAJE DOREN MOR POCAR MIZOR ...(.007..lol)
  • QE GARBE BEN ME TRUPIN NJEREZOR.....


P.S. ate e ke bere bukur --por fjala --NGJESH -- qe ti ke prdorur nuk eshte poetike--aty kur thua .....Me keto duar ngjesha vezullimin tend.........duket si fjale e vrazhde--plot dhune---eshte me poetike te perdoresh fjalen--MBRUJTUR---dmth.......Me keto duar Mbrutja vezullimin tend.........njelloj sikur gatuan brumin njerezor

mendimi im

__________________
Cdo gje shqiptare esht e dashur per mua

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Nëntor 2007 22:19
RAIMONDI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RAIMONDI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RAIMONDI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RAIMONDI Shto RAIMONDI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RAIMONDI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Glaukus
i heshtur ....

Regjistruar: 23/04/2006
Vendbanimi: buzė detit
Mesazhe: 6705

Citim:
Po citoj ato që tha katilesha007
..........

Ndoshta rri e fshehur diku mes yjeve.

 




- ç'farë ??? ...

.... ajo ( hëna ) aty është ..... dhe aty do jetë !!! .... edhe Ti bashkë me Hënën !!!!

__________________
- Hene duam ne heshtje,ashtu siē jam mesuar edhe une te dashuroj,ne Heshtje..Dhe vendosem te jetojmė tė ndarė dhe tė dashurojmė nė heshtje!Kjo ishte menyra e vetme pėr tė qendruar sa me afer njėri-tjetrit ..ndonese jo me trup.. por me zemėr!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Nëntor 2007 00:23
Glaukus nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Glaukus Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Glaukus (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Glaukus Shto Glaukus nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Glaukus nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re hhhhhhhh.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 137 herė.

Citim:
Po citoj ato që tha Glaukus


- ç'farë ??? ...

.... ajo ( hëna ) aty është ..... dhe aty do jetë !!! .... edhe Ti bashkë me Hënën !!!!



.................



- Naten e Lindjes tende Hena ka qene me e bukur se kurre dhe vezullimi i saj ishte me verbues se kurre....Mbaj mend  rete qe e kishin rrethuar ,te ngjanin me rradhe shkallesh. I ngjita ato , lehtazi , bute dhe embel njesoj si urimi per Ty .

- U befsh 100 vjec mik : - thashe

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Nëntor 2007 16:42
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

Lightbulb

Sonte nuk ka hene, sonte ka vetem britma qiellore dhe lot qe derdhen trishtueshem mbi mua...edhe ty ndoshta.

Jam e lagur nga shiu qe po bie  gjer ne palc,gjer ne shpirt , deri ne skutat me te fshehta te zemres time aty ku i paprekur eshte dhe kujtimi yt. Nuk di me se te kujt jane keto lot te rrembyeshem,lot te qiellit apo lot te zemres time!?

I kam premtuar vetes dhe Henes ty te mos kujtoj dhe per Ty  mos  te trishtohem,por kur te pashe mbreme ........gjithcka ndryshoj......

Kam mall per Ty.

 

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Nëntor 2007 19:45
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

Exclamation

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re hena.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 104 herė.

Rruget e lagura reflektojne si nje pasqyre e thelle silueten tende te bardhe. Nje qetesi e bute po zbret nga kupa e qiellit dhe yjet porsi nota po celin mbi pentagramin e reve te pambukta.

E  lashe shiun pas.....tashme ka  Nate me hene!!

00:54

 

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Nëntor 2007 09:23
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

Question

Te lutem O hene pranoje fatin tim te verber!?

-   Askush tjeter pervec teje nuk e degjon thirrjen time, poezine time , tingujt e shurdhet qe zemra ime krijon , kengen pa fjale qe shpiri cdo nate kendon.....

Hene duam ne heshtje  , ashtu sic jam mesuar edhe une te dashuroj, ne Heshtje!

 

007

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Dhjetor 2007 16:26
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
heathcliff
i larguar.

Regjistruar: 12/02/2007
Vendbanimi: brenda vuajtes.
Mesazhe: 555

o hene ,,, a ke hap kurse me mesu gjuhen e heshtjes,,, te paguaj sa te duash o hene,,, vec ma meso ate gjuhe :p  

__________________
....i premtova vetes te mos hesht dhe heshtjes te mos flas.... s.o

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Dhjetor 2007 17:07
heathcliff nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė heathcliff Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me heathcliff (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: heathcliff Shto heathcliff nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto heathcliff nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 04:22 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 66 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Letėrsia > Ditari > Ne anen tjeter te Henes!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.