Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Kendi Rinor > Si E Imagjinoni Naten E Pare Te Marteses?
Gjithsej 17 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
durrsake_topolake
virtualmente virtuale

Regjistruar: 17/05/2004
Vendbanimi: itali
Mesazhe: 908

Citim:
Po citoj ato që tha Sykaltra
Si nje gonxhe porsacelur.., tere arome, tere freski!
ju faleminderit per pershtypjet tuaja!


mos je gje motra e plloshtit ti :p se keni shuem stil te ngjashem

Naten e pare te marteses e imagjinoj nje nate te bukur sepse ate nate behem gruaja e burrit tim s'e di po sgjej dot pergjgje per kte teme skam fare imagjinate:p
nje thenie thoshte:
Mia moglie ed io siamo stati felici per vent'anni. Poi ci siamo incontrati.
Rodney Dangerfield(shpresoj qe mos te na qelloj keshtu te pakten)

__________________
[io non c'ero e se c'ero dormivo]

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Dhjetor 2004 07:50
durrsake_topolake nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė durrsake_topolake Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me durrsake_topolake (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: durrsake_topolake Shto durrsake_topolake nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto durrsake_topolake nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
volter
shpirt artisti

Regjistruar: 19/11/2003
Vendbanimi: Moscow
Mesazhe: 4646

[QUOTE]Po citoj ato që tha durrsake_topolake
[B]
mos je gje motra e plloshtit ti :p se keni shuem stil te ngjashem

hahaha, me shkule nga te qeshurit durrsake topolake, car nuharje te thelle qe ke, ndoshta sykaltra mundet te jete motra ime, ndoshta a!?

mendimin tim e kam dhene para ca kohesh me martesen pra?!@D(X)

pershendetje

__________________
Poets were the first teachers of mankind. Horace

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Dhjetor 2004 12:01
volter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė volter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me volter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: volter Shto volter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto volter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Sykaltra
Gazetare cnn

Regjistruar: 26/11/2004
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 416

eh, me ka ik fantazia,

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re water lilies.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 145 herė.

te gjitha i thate ju!
Pse jeni aq te lodhun edhe naten e pare te marteses?
nejse, tana te mirat ju uroj !

__________________
Urime per kete staf te mrekullueshem!
Jam vertet krenare qe flas serish shqipen e bukur!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Dhjetor 2004 22:24
Sykaltra nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Sykaltra Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Sykaltra (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Sykaltra Shto Sykaltra nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Sykaltra nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
_mIzZzA_
Lala

Regjistruar: 03/01/2004
Vendbanimi: nuk jam e para por jam numbri NJI
Mesazhe: 1312

SI E IMAGJINONI NATEN E PARE TE MARTESES?!


zemer kur te martohem do te them

__________________
I love you so much baby That it tears me up inside
Don't let our love fade away No matter what people say I need you more and more each day
*If i cant have U then I dont want it....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Dhjetor 2004 21:02
_mIzZzA_ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė _mIzZzA_ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me _mIzZzA_ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė _mIzZzA_'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: _mIzZzA_ Shto _mIzZzA_ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto _mIzZzA_ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Art...
Anetar i ri

Regjistruar: 02/12/2004
Vendbanimi: ndermjet tokes dhe qellit
Mesazhe: 10

O shqiptar mos haroni qe naten e marteses te virgjer te shkoni! po te ishte keshtu besoj se do te jet magjike ajo nat dhe ne se ne dhom s, do te ket krevat. Pershendetje te gjithve.

__________________
Mos dashuro te perkryeren ,perkryej ate qe dashuron!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Dhjetor 2004 22:10
Art... nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Art... Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Art... (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Art... Shto Art... nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Art... nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
babybrunette
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 30/04/2004
Vendbanimi: ne boten e Fantazis
Mesazhe: 49

Talking

ahhaha ART lolz me shkrive

Lolz jo mo pse deri naten e marteses do presin njerezit........e kan bo qe ne fejes lolz.....po bejn gjoja sikur se kan bo.....Nuk besoj se ka njerez qe e bejn naten e marteses.......e kan ber me koh........ose me ndonje tjeter sdo ta ken ber fare per her te par me ate qe jan martuar..........ou art ja fute kot

__________________
WhEn mAh Celli riNgz
yO thInk Iz Mah mAn?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Janar 2005 23:43
babybrunette nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė babybrunette Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me babybrunette (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė babybrunette't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: babybrunette Shto babybrunette nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto babybrunette nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Art...
Anetar i ri

Regjistruar: 02/12/2004
Vendbanimi: ndermjet tokes dhe qellit
Mesazhe: 10

s ja kam fut krejt kot besoj.

Thenja ime ishte pak provokuese,ndersa ti e ke mar shqeto.une s kam bere ndonje sondazh se kush e ka ber me par o kush e ka ber me tjeter,thjeshte ju pergjigja temes,dhe nata e pare e marteses ashtu do te ishte e pa haruar ndryshe nata e pare e marteses s do jet jo ndoje gje e vecant. vit te mbare e suksese dhe pse e ke apo se ke bo akoma.

__________________
Mos dashuro te perkryeren ,perkryej ate qe dashuron!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Janar 2005 17:39
Art... nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Art... Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Art... (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Art... Shto Art... nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Art... nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Right_now
Anetar i ri

Regjistruar: 02/12/2004
Vendbanimi: London
Mesazhe: 11

Nata e pare e marteses:


Loads of Champagne, strawberries, cream, some toys and SEX, SEX ,SEX Dhe sigurisht mos te harroj te permend burrin........... (hopefully a cute husband otherwise i wont get married. nuk kam ndermend me u ngrit ne mengjes e me u tremb nga pamja e atij qe kam ne krevat.)

__________________
Well...............

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Janar 2005 01:23
Right_now nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Right_now Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Right_now (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Right_now Shto Right_now nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Right_now nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Une_Ti_Dhe_Vdekja
Dangerous mind

Regjistruar: 23/08/2003
Vendbanimi: ne Zemer
Mesazhe: 65

nga qe do jem shum e lodhur duke kercyer,,do ja fus gjum dhe mos tme luj njeri se e boj dom

__________________
Be GooD

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Janar 2005 10:21
Une_Ti_Dhe_Vdekja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Une_Ti_Dhe_Vdekja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Une_Ti_Dhe_Vdekja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Une_Ti_Dhe_Vdekja Shto Une_Ti_Dhe_Vdekja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Une_Ti_Dhe_Vdekja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

Per vete tani per tani nuk e imagjinoj, sepse c'do gje qe kam imagjinuar qe mund te jete ashtu si ne imagjinaten time, me ka dale gjithmone gje e kundert, keshtu qe nuk mund te jap nje mendim, sepse nuk dua te mendoj per ate hap tani.....
Teme e bukur vetem....complimentsssss

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Janar 2005 13:03
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 16:07 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 17 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Kendi Rinor > Si E Imagjinoni Naten E Pare Te Marteses?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.