Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Arkiva > Mejhone "REHATI"
Gjithsej 543 faqe: « E parė ... « 66 67 68 69 70 71 72 73 74 [75] 76 77 78 79 80 81 82 83 84 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
ishpeshtimi
Rest in peace

Regjistruar: 04/05/2007
Vendbanimi: Ne Ferrin e Dantes.
Mesazhe: 1106

Ke te drejte Bris!!!

Kjo lloj "tautologjie" nuk shkon,,,,se s'mund te kete idiote qe te japin zgjidhje jo absurde dhe sa me shume absurde te jete s'ka se si te jete zgjidhje.....

Hemmmm.....jam bere tape sot,ndryshe s'ka se si spjegohet(...kur punoja kopshtin sot kisha veshur nje Armani 1450 $...te jem i dehur apo thjesht i pasur?)

__________________
U tret per Pellazgji.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Gusht 2009 18:14
ishpeshtimi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ishpeshtimi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ishpeshtimi (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ishpeshtimi Shto ishpeshtimi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ishpeshtimi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Mejhanja plot sot.

Vetem amori mungon. Kushedi si e ka hallin.

Rum kuban, po bie si ere sqetull dhe ma shpif.

Une "Juniperius" dua se me kujton ca gjera te mira.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Gusht 2009 18:21
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
briseide
Shtrige

Regjistruar: 12/02/2007
Vendbanimi: Rrefime memece
Mesazhe: 4388

Citim:
Po citoj ato që tha ishpeshtimi
Ke te drejte Bris!!!

Kjo lloj "tautologjie" nuk shkon,,,,se s'mund te kete idiote qe te japin zgjidhje jo absurde dhe sa me shume absurde te jete s'ka se si te jete zgjidhje.....

Hemmmm.....jam bere tape sot,ndryshe s'ka se si spjegohet(...kur punoja kopshtin sot kisha veshur nje Armani 1450 $...te jem i dehur apo thjesht i pasur?)



Une them qe jane me idiote ata qe s'marrin mundimin fare te kerkojne nje zgjidhje.

Well,fakti qe ishe i dehur mund te perjashtoje qe te jesh.......! :p


Cedrus mai baddi!Prit te pakten te pish dhe ti pak e t'ja hedhesh fajin alkolit per keto mendime!

__________________
I had seven faces,Thought I knew which one to wear...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Gusht 2009 18:32
briseide nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė briseide Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me briseide (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: briseide Shto briseide nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto briseide nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ishpeshtimi
Rest in peace

Regjistruar: 04/05/2007
Vendbanimi: Ne Ferrin e Dantes.
Mesazhe: 1106

Citim:
Po citoj ato që tha briseide



Cedrus mai baddi!Prit te pakten te pish dhe ti pak e t'ja hedhesh fajin alkolit per keto mendime!



Lere Cedrusin rehat se ka pire alkol kete jave sa per dy vjet...Kafe serviri vetem!!!

-T e jete lindur alkolist Cedrusi?

-A i filmuan ata qe moren pjese 2 vjet me pare ne funeralin e Peshtimit?

__________________
U tret per Pellazgji.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Gusht 2009 18:36
ishpeshtimi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ishpeshtimi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ishpeshtimi (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ishpeshtimi Shto ishpeshtimi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ishpeshtimi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Citim:
Po citoj ato që tha briseide


Cedrus mai baddi!Prit te pakten te pish dhe ti pak e t'ja hedhesh fajin alkolit per keto mendime!



Kansadho miamol me duele la kavesa.

E kshu. Une e piva nje qe tek banaku, ma dha Peshtua si nen dore, raki Skrapari. Do to Brisi gje se dua te prish para sot.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Gusht 2009 18:37
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
briseide
Shtrige

Regjistruar: 12/02/2007
Vendbanimi: Rrefime memece
Mesazhe: 4388

Dua nje vodka me strawberries! (Btw sa vura re qe s'kam me as birra ne frigo jo me ne virtualitet )

Peshtim s'e di si eshte Cedrus,deri pastaj do filloj ta vras mendjen....une ketu po rri per pak shoqeri e per te rritur perqindjen e frekuentimit te Mejhones si moderatore qe jam!

Cheers! :cincin

__________________
I had seven faces,Thought I knew which one to wear...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Gusht 2009 18:42
briseide nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė briseide Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me briseide (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: briseide Shto briseide nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto briseide nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Citim:
Po citoj ato që tha briseide
Dua nje vodka me strawberries! (Btw sa vura re qe s'kam me as birra ne frigo jo me ne virtualitet )

Peshtim s'e di si eshte Cedrus,deri pastaj do filloj ta vras mendjen....une ketu po rri per pak shoqeri e per te rritur perqindjen e frekuentimit te Mejhones si moderatore qe jam!

Cheers! :cincin



U tha. u be.

Bris, Cfare lloj birre ble ti? Une preferoj keto te Shvejkut. Do ti qe kur i pi, te vjen deshira per te pire me shume.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Gusht 2009 19:09
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
briseide
Shtrige

Regjistruar: 12/02/2007
Vendbanimi: Rrefime memece
Mesazhe: 4388

Heineken.Por dy te fundit qe kisha ne frigorifer ishin Beck's.
Me kane qeshur ne fytyre kur e kam thene! Per femra!
Normalisht bionde pra,po edhe irlandeze e zeze.

Hmmm une me nje e me merren mendt,tek e treta jam perseri mire! :p

__________________
I had seven faces,Thought I knew which one to wear...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Gusht 2009 19:44
briseide nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė briseide Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me briseide (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: briseide Shto briseide nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto briseide nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ishpeshtimi
Rest in peace

Regjistruar: 04/05/2007
Vendbanimi: Ne Ferrin e Dantes.
Mesazhe: 1106

Citim:
Po citoj ato që tha briseide
Heineken.Por dy te fundit qe kisha ne frigorifer ishin Beck's.
Me kane qeshur ne fytyre kur e kam thene! Per femra!
Normalisht bionde pra,po edhe irlandeze e zeze.

Hmmm une me nje e me merren mendt,tek e treta jam perseri mire! :p



Ndalohet sjellja e pijeve nga jashte ne lokal!

Ti Bionde po te duash nje Guiness kemi ne lokal...per Cedrus kafe te zeze vetem!

__________________
U tret per Pellazgji.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Gusht 2009 20:38
ishpeshtimi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ishpeshtimi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ishpeshtimi (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ishpeshtimi Shto ishpeshtimi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ishpeshtimi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Citim:
Po citoj ato që tha ishpeshtimi


Ndalohet sjellja e pijeve nga jashte ne lokal!

Ti Bionde po te duash nje Guiness kemi ne lokal...per Cedrus kafe te zeze vetem!



E une nuk i ndahem Shvejkut.

Hejneken me duele la kavesa djuud.

Peshto te paska mbetur qejfi ty per funeralin?

Thenja e dites:

Peshtua eshte si Feniksi.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Gusht 2009 22:27
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 10:31 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 543 faqe: « E parė ... « 66 67 68 69 70 71 72 73 74 [75] 76 77 78 79 80 81 82 83 84 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Arkiva > Mejhone "REHATI"

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.