Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > te qeshim se bashku... Vlerėsimi i Temės: 46 votime, mesatarja 3.91.
Gjithsej 126 faqe: « E parė ... « 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Rrugeci
Anetar i ri

Regjistruar: 19/01/2004
Vendbanimi: France
Mesazhe: 22

Njeri kishte blere nje tubo te gjate per istalimet hidraulike ne shtepi dhe per te arritur shpejt hypen te urbani i qytetit. Pas disa st fillon te therrase
-TE STACIONI I TRETE DO ZBRES!!
Te gjithe e shikojne te habitur. Kalon st i pare dhe ai theret perseri
-TE I DYTI DO ZBREEES!!
Kalon dhe nje st dhe vjen i fundit dhe ai perseri theret
-TANIII DOO ZBREEEEES!!
Nje pasagjer u inatos e i thote- Epo zbrit o se na merzite!
-Po leshoni tubon qe te zbres!!!!

(te gjithe mbaheshin te tuboja e tij)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Janar 2004 09:25
Rrugeci nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Rrugeci Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Rrugeci (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Rrugeci Shto Rrugeci nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Rrugeci nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ThE_MaStEr
AlOnE

Regjistruar: 18/12/2003
Vendbanimi: MaD CiTy
Mesazhe: 403

XHemali vente dite per dite ne kishe ,,, dhe i lutej zotit ,,, po gjithmone e lutja e tij thoshte :
Perendi te lutem beje qe te fitoj llotarine ,,, perendi bej qe te fitoj llotarine ,,,,,, edhe keshtu vazhdoje miku 1 2 5 nje mauj me rradh ,,, dhe nje dite i merzitur vajti ne kishe dhe duke ju lutur i tha perendise :
Perendi pse si degjon thirrjet e mia ,,,,, pastaj degjon nje ze qe i thote
Xhemal po blie ate bileten njehere blie

__________________
For what i say my love may become true,
In your eyez, i see the hope, I love U

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Janar 2004 17:40
ThE_MaStEr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ThE_MaStEr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ThE_MaStEr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ThE_MaStEr Shto ThE_MaStEr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ThE_MaStEr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
G-[UniT]
Hate? Love? Im on yo mind

Regjistruar: 19/11/2003
Vendbanimi: Detroit
Mesazhe: 34

Gangsterrat

Ishin nje her 3 vellezer. Njeri e kishte emrin Zefi, nje Bazi edhe nje Beni. Shkojn keta out West edhe po benin si Cowboys. Ishin vesh si cowboys qe te tre. Beni kishte qejf te dukesh imencur. Shikon aty gjen nje pal syze per qorra. I ve.

SHkojn keta te 3 ne nje klub ku behshin qitje me baste. Shkojn ky Beni ( me syze ) edhe vo bast 2000 dollar. Shikon rreth e qark kap Zefin i vo nje moll ne kok edhe e con atje per qitje.

Bazi u frikesua edhe i thot Benit, ore kujdes se e ke Zefin atje, do e vrasesh.

I thot beni, Ku eshte ZEFI?
I thot Bazi,ore nuk shef ti?
I thot Beni, nuk shof se kam keto syzet ven.
I thot bazi, Epo hiqi.

I thot bazi, he ore shife atje tek muri, tani qe ke heq syzet duhet ta shofesh.

I thot Beni, Mire qe Zefin spo e shof, po as murin spo shof.
I thot Bazi, vori syzet shpejt se Na vrave Zefin, edhe na humbe leket.

__________________
Insane Tunes v1.0 Coming soon...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Janar 2004 02:53
G-[UniT] nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė G-[UniT] Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me G-[UniT] (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: G-[UniT] Shto G-[UniT] nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto G-[UniT] nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
_mIzZzA_
Lala

Regjistruar: 03/01/2004
Vendbanimi: nuk jam e para por jam numbri NJI
Mesazhe: 1312

ahhahahahahha g-unit that was for hizzle my shizzle
hahaha verry funny

ishin dy shok po udhetonin me makin
edhe gjat rruges po benin muabet
edhe ketij shokut te tij po i vinte goja ere
edhe ky nuk kishte se si ti thoshte qe te vjen goja er se kushte turp se e ofendonte kete
edhe ky i thot shokut
"te tu i ke dhembet?"
shoku-"jo thot ai vetem keto te parat se te tjerat i kam me ur"
ky i thot" epo mir shiko cik posht ures se mos te ka dhjer ndonjeri"

__________________
I love you so much baby That it tears me up inside
Don't let our love fade away No matter what people say I need you more and more each day
*If i cant have U then I dont want it....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Janar 2004 17:12
_mIzZzA_ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė _mIzZzA_ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me _mIzZzA_ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė _mIzZzA_'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: _mIzZzA_ Shto _mIzZzA_ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto _mIzZzA_ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ThE_MaStEr
AlOnE

Regjistruar: 18/12/2003
Vendbanimi: MaD CiTy
Mesazhe: 403

Ishte njeri me ferrari dhe duke ecur i ndodhi nje difekt. Duke pritur ne buze te rruges i ndalon njeri me fiat uno dhe e pyet:
- Cfare te ka ndodhur?
- Ja me la makina dhe skam telefon te lajmeroj karroatrecin.
- Kam une!
- Si? Ti me fiat paske telefon une me ferrari skam?
- Jo vetem ate por kam dhe fax!
- Si? Ti me fiat paske fax une me ferrari skam
- Jo vetem ate por kam dhe minibar, televizor, frigorifer.
Ky i merzitur mbaron pune me telefonin dhe te nesermen ne mengjes shkon ne servisin e ferrarit dhe thote:
- E dua me tel, fax, televizor, frigorifer dhe me te gjitha aksesoret e mundshem.
Pasi ja montuan te gjitha merr makinen dhe del per te gjetur fiatin uno. E gjen te ndaluar ne 1 parking, i shkon te makina, i hap deren dhe i thote:
- Hajde shife nje here tani si e kam bere ferrarin.
- Mbylle mer dreq deren se po lahem!

__________________
For what i say my love may become true,
In your eyez, i see the hope, I love U

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Janar 2004 17:50
ThE_MaStEr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ThE_MaStEr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ThE_MaStEr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ThE_MaStEr Shto ThE_MaStEr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ThE_MaStEr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
_mIzZzA_
Lala

Regjistruar: 03/01/2004
Vendbanimi: nuk jam e para por jam numbri NJI
Mesazhe: 1312

ahhahahahahhahahhahahahhahahhhahhahah
verry funny
ishin njeher njeri me makin te re fare ferrari edhe njeri me nje makin te zakonshme
edhe ky me makinen e re mburresh edhe ne nje gas stashion i thot ky me ferrari atij tjetreit ti vinte ti shikonte motorrin e ri qe e kishte makina fringo fare
edhe i thot ky me ferrari per tu tallur me kete tjetrin "hajde do bejm nje gar kush iken me shpejt"
"e mir"-thot ky tjetri
edhe fillojn bejn nga disa miles edhe ndalojn ne gastashion te marin gas ky i ferrarit merte gas kurse ky tjetri kater gota me un ja jepte motorrit
edhe keshtu filluan prap te iknin po ky me makin te zakonshme po ja kalonte ketij ferrarir qe ishte fringo fare edhe ndalo ne gas station nga 2-3 her te tjera ferrari me gas ky me 2 gota uj
"oh" thot ky i ferrarit po ky ca ben keshtu un me makin fringo ketu fshatari ta me kaloj
eh mir thao ky i ferrarit pa dale te shikoj un ate motorrin tend se u merzit ky ky me te ri nuk po ja kalonte kur ven e i hap koken e makines brenda ishin 4 malok thoshnin"uj, uj , uj ,uj " uj (water)

__________________
I love you so much baby That it tears me up inside
Don't let our love fade away No matter what people say I need you more and more each day
*If i cant have U then I dont want it....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Janar 2004 18:07
_mIzZzA_ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė _mIzZzA_ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me _mIzZzA_ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė _mIzZzA_'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: _mIzZzA_ Shto _mIzZzA_ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto _mIzZzA_ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ThE_MaStEr
AlOnE

Regjistruar: 18/12/2003
Vendbanimi: MaD CiTy
Mesazhe: 403

HAHAHAHAHAH shiko kete tjetren :

Ishte njehere nje bos edhe bleu ferrarrin e ri dhe vajti te bente ca xhiro ne autostrade e duke ecur me gaz ne maksimum po i kalonte nje e nga nje qe te gjitha makinat kur si rrufe e kalon nje motorr ,, ketij i iku truri vete e blen nje ferrarri tjeter me dopjo motorr . Diten tjeter ecen miku me makinen e re edhe i kalon te gjitha makinat kur prape ai me motor si rrufe piuuu e kalon
TA morri dreqi prape ky , edhe njehere tjeter vete e modifikon majinen e ben me maksimumin e mundshem me tre motora dhe del ne autostrade kur motori prape e kalon edhe zhduket ne autostrade e po tani ca do i beje une thote , diten tjeter e shikon te zotin e motorit duke i futur shkelma motorit dhe ky i thote : le ore ca i ben motorit se e ke shume te shpejt
e ai i pergjigjet : ca te shpejte ore ka 5 dite s'po me merr marshin e dyte

__________________
For what i say my love may become true,
In your eyez, i see the hope, I love U

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Janar 2004 18:14
ThE_MaStEr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ThE_MaStEr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ThE_MaStEr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ThE_MaStEr Shto ThE_MaStEr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ThE_MaStEr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
_mIzZzA_
Lala

Regjistruar: 03/01/2004
Vendbanimi: nuk jam e para por jam numbri NJI
Mesazhe: 1312

hahahahhahahahah shume e bukur kjo

ishte njeher nje fshatar edhe po kerkonte per gomarrin ne stacionin e trenit
aty afer ishin dy te dashuruar edhe ky i dashuri po i thoshte kesaj vajzes good bye
edhe i thot "e dashur un ne syt e tu shikoj gjoth boten"
i afrohet fshatari edhe i thot
"po gomarin tim e ke pa gje"

__________________
I love you so much baby That it tears me up inside
Don't let our love fade away No matter what people say I need you more and more each day
*If i cant have U then I dont want it....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Janar 2004 18:21
_mIzZzA_ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė _mIzZzA_ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me _mIzZzA_ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė _mIzZzA_'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: _mIzZzA_ Shto _mIzZzA_ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto _mIzZzA_ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ThE_MaStEr
AlOnE

Regjistruar: 18/12/2003
Vendbanimi: MaD CiTy
Mesazhe: 403

Ishte nje bjonde dhe beri karambol me makine dhe shkoj ke mekaniku dhe i thote shpejt ma rregullo makinen se po e pa burri do me bej te zez ne dru
-dhe i thote mekaniku smundem eshte shume i madh demi qe ke bo ne makine ,shko nga mbrapa dhe fryji
dhe shkoj bjondia dhe filloj ti frynte makines qe te drejtoheshin llamarinat dhe ne ate moment po kalonte nje bjonde tjeter dhe e pyet
-ca po ben me?
dhe ja bo kjo po i fryj makines te rregullohet
dhe ja bo kjo tjetra '''helloooooooo sa budalle qe je nuk e shef mi se i ke dritaret hapur''

__________________
For what i say my love may become true,
In your eyez, i see the hope, I love U

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Janar 2004 18:25
ThE_MaStEr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ThE_MaStEr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ThE_MaStEr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ThE_MaStEr Shto ThE_MaStEr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ThE_MaStEr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
_mIzZzA_
Lala

Regjistruar: 03/01/2004
Vendbanimi: nuk jam e para por jam numbri NJI
Mesazhe: 1312

ahahahhahahhahaahhahahahhahahahhahahhahahhahahahha
hahahhahahahahhaha funnyyyyyyyyy

ishte nje vajz e vogel edhe vete e i thot mamit jeton zoti po i thot mami jeton
oh mami me voj vjen prap ajo ca eshte zoti amerikan apo african-america
te dyja thot mami eh mir iken ajo me von vjen prap cupa oh mami ca eshte zoti black or white
te dyja i thot mami
iken e cuditur cupa pas 5 min ktheket prap e i thot mami mos eshte gje zoti michal Jackson?

__________________
I love you so much baby That it tears me up inside
Don't let our love fade away No matter what people say I need you more and more each day
*If i cant have U then I dont want it....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Janar 2004 18:37
_mIzZzA_ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė _mIzZzA_ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me _mIzZzA_ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė _mIzZzA_'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: _mIzZzA_ Shto _mIzZzA_ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto _mIzZzA_ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 17:07 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 126 faqe: « E parė ... « 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > te qeshim se bashku...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.