Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > te qeshim se bashku... Vlerėsimi i Temės: 46 votime, mesatarja 3.91.
Gjithsej 126 faqe: « E parė ... « 101 102 103 104 105 106 107 108 109 [110] 111 112 113 114 115 116 117 118 119 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Roi5
Roi de cour

Regjistruar: 05/09/2009
Vendbanimi: Aty ku ka dashuri..
Mesazhe: 109

SHKRESE PER RRITJE RROGE!

SHKRESE PER RRITJE RROGE!

Une, I nenshkruari Penis, kerkoj nepermjet kesaj shkrese nje rritje te rroges time vjetore per arsyet e meposhteme:

Une bej pune fizike
Une punoj ne thellesira te medha
Ne gjithcka qe bej, une hidhem gjithnje me koke
Une nuk bej pushim gjate fundjaves ose gjate diteve tjera
Une punoj ne nje mjedis me lageshtire
Une nuk paguhem per kohe shtese
Une punoj ne nje vend te erret, me nje sistem shume te keq ajrimi
Une punoj ne temperatura te larta
Une gjithnje jam I ekspozuar ndaj semundjeve ngjitese gjate orarit te punes
I juaji

Penis


--------------------------------------------------------------------------------

I dashur Penis,

Pasi shqyrtuam kerkesen tuaj per rritje rroge, dhe pasi I morem argumentat e tua nen considerate, administrata jone vendosi te refuzoje kete kerkese per arsyet e meposhtme:

Ju nuk punoni 8 ore pa pushim
Disa here ju flini gjate orarit te punes
Ju shpeshhere thyeni rregulloren e vendosur nga bordi drejtues
Ju nuk qendroni ne vendin e paracaktuar, por endeni dhe ne zona te tjera
Juve ju mungon iniciativa, pasi e filloni punen vetem pasi jeni vene nen presion fizik
Ne fund te turnit, ju gjithnje e lini vendin e punes te c’rregullt
Ju rrallhere, I bindeni rregullores per sigurine vetjake, e cila kerkon veshjen e rrobes mbrojtese
Ju dilni ne pension kohe perpara se te arrini moshen 65 vjec
Ju nuk jeni ne gjendje te punoni dy turne njeri pas tjetrit, ne fund te turnit te dites
Dhe sikur c’fare thame me larte te mos mjaftonte, ju shpesh here jeni pare nga deshmitare okulare te hyni dhe te dilni nga vendi I punes duke mbajtur dy qeska te dyshimta me vete.
Sinqerisht I juaji, Bordi Drejtues

__________________
Mos mė fyeni me buzėqeshje..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Tetor 2009 15:09
Roi5 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Roi5 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Roi5 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Roi5 Shto Roi5 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Roi5 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Ngjiten burri dhe gruaja me ashensor në një ndërtesë të lartë.

Pak para se të arrijnë në maje këputet teli dhe fillojnë të bien poshtë.Gruaja shpejt i heq syzet, lëshon flokët dhe i thotë burrit:

- Më bëj edhe një herë te ndjehem grua para vdekjes

Ai e shikon, e heq këmishën nga trupi, e rrudhos, e hedh në dysheme dhe i thotë:

- Hekurose!

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Tetor 2009 18:20
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Pas shume debatesh, Sadami jeton ... Sadami ka vdekur, vendos Sadami t'i dergoje nje mesazh Bushit:

370HSSV 0773H

Bushi s'po e kuptonte dhe ia dha mesazhin pentagonit per t'a deshifruar, Pentagoni e kaloi tek CIA. As CIA nuk e zgjidhi dot ceshtjen dhe ia kaloi FBI. Edhe FBI shume e pa afte e kaloi Universitetit Harward....dhe keshtu me rradhe.... me ne fund mberriti letra tek une; "Po sa here i kam thene Bush trapit, ktheje letren nga ana tjeter se po e lexon mbrapsht!!!!"

370HSSV 0773H

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Nëntor 2009 19:55
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Roi5
Roi de cour

Regjistruar: 05/09/2009
Vendbanimi: Aty ku ka dashuri..
Mesazhe: 109

Ne nje fshat nje burre plak kishte ngelur ne maj te catise...kishte hypur i shkreti per te rregulluar tjegullat dhe nuk zbriste dot....
U Mblodh gjithe fdhati me shkalle e me dreq por spo e ndihmonin dot...Nga fundi i dites vjen me budallai i fshatit dhe i thote te gjithve....Po mire po kaq te trashe jeni gjithe keta burra? me jepni nje litar te gjate....Ata i dhane litarin...ai ja hodhi plakut dhe i tha kape...plaku e kapi...tani i tha atyre qe kishte ne krah terhiqeni..ata e terhoqen dhe plaku rra poshte...te gjithe u kthyen te inatosur nga ai gjysmaku...Ai habitur foli....Uaaa po keshtu e nxorra nje nga pusi dje

__________________
Mos mė fyeni me buzėqeshje..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Nëntor 2009 12:29
Roi5 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Roi5 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Roi5 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Roi5 Shto Roi5 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Roi5 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10706

Poezi metafizike...

Moj balene, moj kafshe shtepiake
Qe shetit pullaz me pullaz
A ke pare fluturen bardhake
Qe ngjiste shkallet me kundragaz

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Nëntor 2009 16:47
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
erious
.

Regjistruar: 27/09/2007
Vendbanimi: europe
Mesazhe: 2217

poezi dashurie

.

qomile mi gru
me ti ul qata brek m'i gju
a thu ta shoh
ate t'uru

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Nëntor 2009 16:54
erious nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė erious Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me erious (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: erious Shto erious nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto erious nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AndreaPirelli
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Mesazhe: 5672

Kujdes: ky mesazh pėrmban ofendime ose mungesė respekti. Postuesi ėshtė i lutur tė pėrmbahet.

Futja ni p****e o Qomile se na qelbe .................... .

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Nëntor 2009 17:16
AndreaPirelli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AndreaPirelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AndreaPirelli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

une për ty
thaj detin
gris diellin
permbys planetin
une për ty behem djall
vras njeri
hyj ne varr
une për ty bej gjithcka
por mbi të gjitha zemer bej shaka

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Nëntor 2009 13:18
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6857

Re: Sfungjeri i zi....

Citim:
Po citoj ato që tha ida19ath
Futet Beni ne banje dhe shikon mamane e tij lakuriq.
-Mami cfare eshte ai?- pyet duke treguar ne mes te kembeve te saj.
-Eee ky eshte nje sfungjer i zi- pergjigjet e ema.
Diten tjeter beri nje kerkim ne banje dhe shkon ne kuzhine dhe pyet te emen.
-Mama ku eshte sfungjeri i zi qe kishe dje?
E ema:-eee nuk e di, diku ketu rrotull. Shko jashte tani te luash.
Beni iken dhe per pak minuta kthehet i gezuar.
-Mama, mama e gjeta sfungjerin tend- i thote.
-Me te vertete? Po ku eshte?-pyet e ema.
Duhet ta kishe dhene borxh te teta ........ Pashe nga dritarja e saj dhe e pashe te fshinte fytyren e babit me te.




:hihi

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Nëntor 2009 22:48
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SmoKer
heavy ...

Regjistruar: 11/02/2005
Vendbanimi: Kabul- a great city , in which to live ,play and w
Mesazhe: 2511

Rregullat e dembelit

1. C'mund te besh sot, mos e ler per neser, lere per pasneser, ndoshta zgjidhet vete problemi.

2. Gjeja qe nuk zgjidhet vete per 30 dite, nuk ia vlen te merresh me te.

3. Ne s'kemi frike nga puna, sepse dime te ruhemi nga ajo.

4. Nuk duhet te deshirosh vdekjen e shefit, por te besh ne ate menyre qe ai vete ta deshiroje ate.

5. Puna eshte burim shendeti, prandaj ler te punojne te semuret.

6. Puna e ka krijuar njeriun, por dhe pushimi s'ka vrare njeri.

7. Dembelizmi eshte shendet i paster.

8. N.q.s kolegu yt punon, kjo nuk eshte motiv qe te besh te njejten gje.

9. Vendi i punes nuk eshte kafene (bar) qe te rrish gjithe diten atje.

10. Eshte e vertete qe puna e fisnikeron njeriun, por shoqeria jone nuk ka nevoje per aristokrate.

11. Kush nuk punon nuk gabon dhe kush nuk gabon meriton te ngrihet ne detyre.

12. Cdo njeri duhet te kete nje aktivitet, por kjo nuk duhet te degjeneroje ne pune.....................

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Nëntor 2009 18:40
SmoKer nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SmoKer Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SmoKer (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SmoKer Shto SmoKer nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SmoKer nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 14:24 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 126 faqe: « E parė ... « 101 102 103 104 105 106 107 108 109 [110] 111 112 113 114 115 116 117 118 119 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > te qeshim se bashku...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.