Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Arkiva > Mendime te castit...
Gjithsej 1090 faqe: « E parė ... « 1048 1049 1050 1051 1052 1053 1054 1055 1056 [1057] 1058 1059 1060 1061 1062 1063 1064 1065 1066 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme

29 Mars 2011 ::: 14:45
BIONDIA
Ne zemren tende.


Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Postime: 10184
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha AndreaPirelli
S'un e mor vesh une .......... ene s'ju pelqen robve forumi .... ene vazhdojne te futen ............... hemmmm .................


turll tani skam kohe se do me pushojne nga puna me duket po ne darke do hyj e me trego icik te rejat e skuadres tone e degjove intervisten e kapitenit ti ...mendimin tend...ah harrova t'kom shpirt

 
Click Here to See the Profile for BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit
 
29 Mars 2011 ::: 14:46
Ashley
Veteran ne forum


Regjistruar: 22/10/2010
Vendbanimi: thelle ne zemren tende.....
Postime: 2499
Status: Offline

Modifiko MesazhinRri dhe mendoj kaq rendesi kam per disa sa te ma marin neper goje muhabetin

 

__________________
Nese dikush te sheh me lot ne sy, duaje sepse ka frike mos te humbet ty..

Click Here to See the Profile for Ashley Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ashley (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Ashley't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ashley Shto Ashley nė listėn e injorimit Shto Ashley nė listėn e monitorimit
 
29 Mars 2011 ::: 14:46
AngelDevil
Shejtone


Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Postime: 14609
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha BIONDIA


hhahah e cti besh kur te duhen nuk jane ...ja mua me duhej Faja keto momente te me jepte nje mendim sesi tja bej me keto 32 kelyshet qe po me cmendin ...ika shoqe te fala shpirtit nga ana imejepu per tu ngrene qe te rrine urte e te bejne nani ... ciao klm Bionde

 

__________________
.

Click Here to See the Profile for AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit
 
29 Mars 2011 ::: 14:53
AndreaPirelli
Veteran ne forum


Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Postime: 5672
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Kujdes: ky mesazh pėrmban ofendime ose mungesė respekti. Postuesi ėshtė i lutur tė pėrmbahet.Citim:
Po citoj ato që tha Ashley
Rri dhe mendoj kaq rendesi kam per disa sa te ma marin neper goje muhabetin


Personally .......... I don't give a shit about you ................ .
Po duke qene se s'te kam futur akoma ne ignore ........ (se pertoj) ...... nuk kam si te mos ve ne dukje ........ nivelin tend ...... e ndjej detyre profesionale ......... .

 
Click Here to See the Profile for AndreaPirelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli nė listėn e injorimit Shto AndreaPirelli nė listėn e monitorimit
 
29 Mars 2011 ::: 14:56
AndreaPirelli
Veteran ne forum


Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Postime: 5672
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha AngelDevilturll ckemi ca ben tiC'behet ......... mu nxi jeta ......... kam mbi tre muaj qe nuk marr dot fryme .......... jo se jam shume i zene me pune ........ po kam rob qe trainoj me vete ....... dhe nuk po shoh driten ne fund te tunelit ........ kur do jem prape i lire ...... . Kujtoja se deadline do ishte 1 prilli ..... fillimi i vitit te ri .... por jo ....... ndoshta edhe nje muaj tjeter .................... . Mu shpif .... Nuk durohet tjetri/a prapa kurrizit .... gjithe diten ..... Apo kur jane nga ata qe hane "topi morti " (cit) mengjes dreke darke ........ qe t'a shpifin me eren e gojes ........ .

 
Click Here to See the Profile for AndreaPirelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli nė listėn e injorimit Shto AndreaPirelli nė listėn e monitorimit
 
29 Mars 2011 ::: 14:58
AndreaPirelli
Veteran ne forum


Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Postime: 5672
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha BIONDIA


turll tani skam kohe se do me pushojne nga puna me duket po ne darke do hyj e me trego icik te rejat e skuadres tone e degjove intervisten e kapitenit ti ...mendimin tend...ah harrova t'kom shpirtSot kishte nje lajm ne gazete ........ (por qe e kam pat ditur qe ne janar .... nga burime te brendshme) .... qe Andrea ka patur ferkime me Johnyn ...... Kerkon garanzi perndryshe do e lere fare ..... . Sepse ne fund te fundit ..... eshte ai qe ben figura di merda .... me keto qe po ndodhin ..... . Te shohim si do shkojne punet ...... Ka kerkuar nje plan 3 vjecar investimi ..... Nuk ka pergjigje akoma ne se do i japin leke apo jo....... .

 
Click Here to See the Profile for AndreaPirelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli nė listėn e injorimit Shto AndreaPirelli nė listėn e monitorimit
 
29 Mars 2011 ::: 15:01
AngelDevil
Shejtone


Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Postime: 14609
Status: Offline

Modifiko MesazhinHe dhe ti mos u bej i keq ... une ket pune kam perdite e nuk ankohem

Te keshilloj tju blesh dhurate cumakiza per eren e gojes hahaha

 

__________________
.

Click Here to See the Profile for AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit
 
29 Mars 2011 ::: 15:03
AndreaPirelli
Veteran ne forum


Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Postime: 5672
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha AngelDevil
He dhe ti mos u bej i keq ... une ket pune kam perdite e nuk ankohem

Te keshilloj tju blesh dhurate cumakiza per eren e gojes hahahaNuk ka cumakiz qe ia heq ........ vjen nga brendesi e stomakut ........ ...... .
Pastaj ... e ke parasysh te kalosh nga nje extrem ne tjetrin .... nga liria e plote ...... ne skllaveri ..... duke anashkaluar feudalizmin .........

 
Click Here to See the Profile for AndreaPirelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli nė listėn e injorimit Shto AndreaPirelli nė listėn e monitorimit
 
29 Mars 2011 ::: 15:05
AngelDevil
Shejtone


Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Postime: 14609
Status: Offline

Modifiko Mesazhinbeju lavazh gastrit si dhe lavazh trurit dhe je ne rregull

Kam disa kohe qe nuk e vras mendjen per punen nuk e shqetesoj veten me thjesht perpiqem te bej punen qe me kane caktuar dhe mbas orarit te saj flaka si ka rene

 

__________________
.

Click Here to See the Profile for AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit
 
29 Mars 2011 ::: 15:11
AndreaPirelli
Veteran ne forum


Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Postime: 5672
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha AngelDevil
beju lavazh gastrit si dhe lavazh trurit dhe je ne rregull


Duke qene se keta te rinjte nuk e kane idene se cfare behet ............ te ngjiten si morr nga mbrapa ...... kudo qe te vesh ... pas teje ...... Dhe une .... cohem nga tavolina ...... pa thene asgje ...... shkoj ne korridor ........ dhe hap deren e banjes .......... poplli pas meje ...... oppsssss .....

 
Click Here to See the Profile for AndreaPirelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli nė listėn e injorimit Shto AndreaPirelli nė listėn e monitorimit
 
Ora tani: 10:19 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 1090 faqe: « E parė ... « 1048 1049 1050 1051 1052 1053 1054 1055 1056 [1057] 1058 1059 1060 1061 1062 1063 1064 1065 1066 » ... E fundit »   Tema e Mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Arkiva > Mendime te castit...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen