Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Letėrsia > Ditari > Sa jeton heshtja tek ju?
Gjithsej 4 faqe: [1] 2 3 4 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
skunkanansie
?!

Regjistruar: 22/01/2006
Vendbanimi: ?!
Mesazhe: 651

Sa jeton heshtja tek ju?

Do me interesonte te dija se sa jeton heshtja ne ju?
P.sh une heshti atehere kur s'kam cfare flase,pastaj heshti kur pajtohem me dicka,heshti kur dikush ma thote ndonje sekret...
Jam tip qe tek une jeton kogja shume heshtja.

__________________
Mos me pas gabime,kisha qenė prefekte!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Mars 2006 21:30
skunkanansie nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė skunkanansie Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me skunkanansie (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: skunkanansie Shto skunkanansie nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto skunkanansie nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Enya
Shpirt # 1

Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: Orange, CT
Mesazhe: 4096

Arrow

Re: Sa jeton heshtja tek ju?

Citim:
Po citoj ato që tha skunkanansie
Do me interesonte te dija se sa jeton heshtja ne ju?
P.sh une heshti atehere kur s'kam cfare flase,pastaj heshti kur pajtohem me dicka,heshti kur dikush ma thote ndonje sekret...
Jam tip qe tek une jeton kogja shume heshtja.Pershendetje Nansi.
Mendimi im eshte ky:-Varet se per cfare duhet te hesht.
Te ju them qe jam natyre e heshtur, -do ju genjeja.
Jam vertet e gojes.S`me dhimbsen fjalet.Jam teper allegro si natyre.
Me nje fjale jam tip qe kur duhet te flas -flas.
Dhe s`le njeri te me marre per budallaqe,apo memece
qe do te thote- une ta kthej reston ne dore aty per aty,
kuptohet me fjale e kurre me heshtje.
Mund te hesht per Hir te Prinderve,-sepse me kane bere koken
dhe i toleroj per hir te respektit qe ushqej per TA.
Gjithashtu ka raste qe hesht per hir te nje ambjenti ku nuk para njoh shume persona,
apo per hir te moshes se thyer.-I respektoj duke i degjuar, ndonese brenda vetvetes mund te them:
-Uf, c`me cane koken si shume!
Por di dhe te hesht bukur.

Mire u lexofshim.Teme interesante lol.

__________________
Time is money. ( by Benjamin Franklin)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Mars 2006 21:47
Enya nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Enya Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enya (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enya Shto Enya nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Enya nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
skunkanansie
?!

Regjistruar: 22/01/2006
Vendbanimi: ?!
Mesazhe: 651

Re: Re: Sa jeton heshtja tek ju?

Citim:
Po citoj ato që tha CRAZY AND BEAUTIFUL


Pershendetje Nansi.
Mendimi im eshte ky:-Varet se per cfare duhet te hesht.
Te ju them qe jam natyre e heshtur, -do ju genjeja.
Jam vertet e gojes.S`me dhimbsen fjalet.Jam teper allegro si natyre.
Me nje fjale jam tip qe kur duhet te flas -flas.
Dhe s`le njeri te me marre per budallaqe,apo memece
qe do te thote- une ta kthej reston ne dore aty per aty,
kuptohet me fjale e kurre me heshtje.
Mund te hesht per Hir te Prinderve,-sepse me kane bere koken
dhe i toleroj per hir te respektit qe ushqej per TA.
Gjithashtu ka raste qe hesht per hir te nje ambjenti ku nuk para njoh shume persona,
apo per hir te moshes se thyer.-I respektoj duke i degjuar, ndonese brenda vetvetes mund te them:
-Uf, c`me cane koken si shume!
Por di dhe te hesht bukur.

Mire u lexofshim.Teme interesante lol.
Pershendetje CRAZY AND BEAUTIFUL,me pelqeu shume menyra e pergjigjes tende.

__________________
Mos me pas gabime,kisha qenė prefekte!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Mars 2006 21:54
skunkanansie nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė skunkanansie Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me skunkanansie (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: skunkanansie Shto skunkanansie nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto skunkanansie nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Zhylien Sorel
animas

Regjistruar: 26/09/2004
Vendbanimi: ishull
Mesazhe: 5141

jeton shume....skine....shume!

__________________
Kisha kaq shume... kaq teper per te thene...ndjenja qe mu plaken, vyshken ne kraharore....ndjenja qe me grryen e ende me kane lene...mbi vete te kaluaren te ndryshkur si kurore...(Pjesez-poezie-AG)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Mars 2006 21:57
Zhylien Sorel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Zhylien Sorel Kėrko mesazhe tė tjera nga: Zhylien Sorel Shto Zhylien Sorel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Zhylien Sorel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
pipi
hic

Regjistruar: 09/02/2004
Vendbanimi: _*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_
Mesazhe: 499

hmmm,heshtja tek une?????
une nganjehere as veten time se njoh sepse jam nje tip shm i nderlikuar me thone te tjeret,spara kuptohem nga te gjithe,njehere hesht,njehere jam gjithe gezim dhe hare.gjithsesi per tju permbajtur temes,jane raste te vecanta shumicen e rasteve kur une hesht.zakonisht ato raste kur jam e merzitur apo me ze melankolia.dhe mendoj,prandaj hesht...zakonisht keto raste me shume hesht,raste te tjera sme kujtohen.

teme interesante skunkanansie

__________________
nese je i merzitur,gezoju ka me keq:vdekja.nese ke vdekur prape gezoju e keqja ka kaluar

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Mars 2006 12:11
pipi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė pipi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me pipi (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė pipi't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: pipi Shto pipi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto pipi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Eria
... smile ...

Regjistruar: 19/10/2005
Vendbanimi:
Mesazhe: 10644

Talking

ne fakt,maredheniet me heshtjen si kam shume te mira.Jam tip qe gjithmone e thote ca mendon,pa dorashka.Por ama di te hesht,kur sme pyesin,kur skam pse te ngaterrohem.Ne pergjithsi jam jo shume e heshtur:p:p:p

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Mars 2006 12:54
Eria nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Eria Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Eria (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Eria Shto Eria nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Eria nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Green_Mamba
'

Regjistruar: 11/03/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 205

Sa jom vetem. pstaj nuk hesht mo kur takoj shok e miq

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Mars 2006 14:23
Green_Mamba nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Green_Mamba Kėrko mesazhe tė tjera nga: Green_Mamba Shto Green_Mamba nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Green_Mamba nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Iyua
Free Spirit

Regjistruar: 29/06/2005
Vendbanimi: .
Mesazhe: 1903

Heshtja !
Nuk jam njeri qe Hesht kollaj
Ne pergjithesi mundohem tia kthej pergjigjen Njerzeve qe me rethojne duke u munduar qe mos ti Lendoj . Varet c'fare situate eshte kur e njoh nje njeri Temperamentin qe ka e le te kuptoje qe eshte gabim duke Heshtur. NQS eshte dicka qe nuk me pelqen ja jap me vete reagimin qe kerkon.
Ndonje here Hesht nga mospelqimi i komenteve duke i anashkaluar gjerat.

__________________
“The true servants of God the Most Gracious are those who walk on the earth in humility, and when the ignorant address them, reply with words of peace”
-Quran

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Mars 2006 05:13
Iyua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Iyua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Iyua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Iyua Shto Iyua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Iyua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
animus
Anetar i ri

Regjistruar: 31/03/2006
Vendbanimi: te pallati sudes
Mesazhe: 1

Pak

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Mars 2006 15:01
animus nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė animus Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me animus (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: animus Shto animus nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto animus nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SmoKer
heavy ...

Regjistruar: 11/02/2005
Vendbanimi: Kabul- a great city , in which to live ,play and w
Mesazhe: 2511

per sa kohe qe jam ne bad mood heshtja jeton

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Maj 2006 16:46
SmoKer nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SmoKer Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SmoKer (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SmoKer Shto SmoKer nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SmoKer nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 21:29 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 4 faqe: [1] 2 3 4 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Letėrsia > Ditari > Sa jeton heshtja tek ju?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.