Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Letėrsia > Ditari > Mbreteria e mendimeve te mia
Gjithsej 4 faqe: « 1 [2] 3 4 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
bebushi!!!
mace e eger!!!

Regjistruar: 18/10/2007
Vendbanimi: ATJE...
Mesazhe: 76

Nuk di!!!

Nuk  e bej dot nje pyetje... dhe pse nuk eshte e veshtire, dhe pse e di pergjigjen..., dhe pse une flas shume..., dhe pse nuk  di se cfare fuqie ke ti te une ,qe me ben te te them te gjitha keto....Ndaj me fal se padashur jam mikja jote... dhe nuk e di pse!!!

__________________
genjeshtra qe vrau...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Janar 2008 15:08
bebushi!!! nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bebushi!!! Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bebushi!!! (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė bebushi!!!'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: bebushi!!! Shto bebushi!!! nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bebushi!!! nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
bebushi!!!
mace e eger!!!

Regjistruar: 18/10/2007
Vendbanimi: ATJE...
Mesazhe: 76

Me fal....!Ndoshta bej gabim....Por ti je te une...Une e dua pranine tende brenda meje....Nuk e di pse ti me mungon kur nuk je...Me mungojne fjalet e tua...,me mungojne buzeqeshjey e tua...me mungon shikimi yt....Me mungon ti kur nuk je ne mua...Ndaj une jam e lumtur ne ditet kur ti lodron ne ajrin tim...te dua!!!

__________________
genjeshtra qe vrau...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Janar 2008 16:01
bebushi!!! nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bebushi!!! Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bebushi!!! (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė bebushi!!!'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: bebushi!!! Shto bebushi!!! nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bebushi!!! nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
eliz
Veteran ne forum

Regjistruar: 16/10/2003
Vendbanimi: Toke
Mesazhe: 1679

-......Ca te ka ndodhur?Gjeje ate pjese tenden perseri .GjEJE PER MUA.-
Sigurisht te vinin nga goja e nje mashkulli as qe do me benin pershtypje keto fjale.Komplimente te rastit do mendoja.Por qeka ndryshe kur vijne nga goja e nje femre qe e ke pare perdite duke te buzeqeshur e duke u perpjekur te marre nje mermengjes prej teje.E qe papritur te lidh puna e te rrefen dicka qe vezhgon mese dy vjet.E cuditshme.Sa gabim kur gjithcka qe bejme besojme se e bejme per veten ,kemi te drejte te bejme c`te duam, duke harruar se asnje minut s`jemi vetem se gjate gjithe kohes ndikojme shume ne njerez te tjere qe na vezhgojne, na duan mbase,ose na urrejne.Gjithcka qe bejme ndikon ne gjithcka,per mire ose per keq.Cdo veprim i yni ndikon.Per asnje minut s`jemi vetem.As atehere kur ecim rruges ne qefin tone dhe mendojme se te gjithe po bejne te njejten gje .Mbase dikush po pret dicka prej teje.....

__________________

__________________
E vetmja here qe nuk do ia arrish,do te jete perpjekja e fundit.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Maj 2008 08:29
eliz nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė eliz Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me eliz (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė eliz't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: eliz Shto eliz nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto eliz nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
eliz
Veteran ne forum

Regjistruar: 16/10/2003
Vendbanimi: Toke
Mesazhe: 1679

Minutat dukeshin aq te gjata dje.Terhiqeshin e zvarriteshin por me asgje s`kalonin.Cfaredo qe perpiqesha te mendoja ,dhimbja me conte ne te njejtin vend.Mu duk sikur u perplasa diku e gjysma e thikes qe kish hyre dikur ne zemer ,tashme hyri e tera dhe e shpoi ate tej per tej, e plaga filloi te kulloj gjak perseri.Gjumi humbi diku ne eresiren e nates dhe erdhi dhimbja te me shoqeroje nuk e di per sa.U ul kembekryq dhe une I thashe mire se erdhe.Ne fakt ajo kishte ardhur me kohe dhe rrinte ne kembe me syte ngulur te une por une mohoja ta pranoja afer meje.Ajo afrohej,une largohesha.Tashme ishim perballe.Me solli dhurat e rastit,pagjumesine,lotet qe nuk shteronin,dridhjet e gjithe trupit dhe pse-te e pafundme.Dhe une fillova me pse-te,pastaj lotet e nga gjith shoku qe pesova fillova te dridhesha si zogu qe bie nga foleja e dridhet nga frika e pyetjes ca do ndodhe me pas. Krejt e paqarte sic isha dhe me shokun qe pesova iu dhashe krejt dhimbjes.

Cfare ndodh kur kjo bote prodhon vetem dhimbje ose te duket se prodhon vetem dhimbje?...


Mes Qershori

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Shtator 2008 09:50
eliz nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė eliz Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me eliz (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė eliz't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: eliz Shto eliz nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto eliz nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
agata
idealiste

Regjistruar: 20/02/2004
Vendbanimi: Utopial
Mesazhe: 2981

Citim:
Po citoj ato që tha eliz
...Ndonjehere njeriu ka nevoje per kaq pak per te qene kaq shume i lumtur.Ndonjehere nje telefonate te shton vite jete.Ndonjehere fluturon dhe pa krahe.Ndonjehere s`permban dot veten nga buzeqeshja qe te ka pushtuar fytyren.E pyet veten si?pse?si ndodh?S`me intereson ne te vertete asnje pergjigje tani.E tashmja eshte e bukur dhe e nesermja e mire-pritur.


mmm.

__________________
Gjysma e asaj qe shkruaj ndoshta eshte e pa kuptimte per ju, por un e shkruaj qe gjysma tjeter te mund te arrije tek ju. FIRDUSI

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Shtator 2008 11:56
agata nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė agata Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me agata (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė agata't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: agata Shto agata nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto agata nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
agata
idealiste

Regjistruar: 20/02/2004
Vendbanimi: Utopial
Mesazhe: 2981

Ato dashurite e persoura, egzistojne apo jetojne thjeshte ne enderra? Lumturia nuk qenka as qellim, as fund, as tendence, por nje perqafim trupash, dhe zemrash, qe ju qe e shikona nga jasht e quani mbushje...

__________________
Gjysma e asaj qe shkruaj ndoshta eshte e pa kuptimte per ju, por un e shkruaj qe gjysma tjeter te mund te arrije tek ju. FIRDUSI

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Tetor 2008 22:56
agata nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė agata Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me agata (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė agata't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: agata Shto agata nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto agata nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Mbreteresh
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 10/01/2008
Vendbanimi: Large vendlindjes!!!
Mesazhe: 296

"Nje ndjenje qe here me ben prush, e here me ben akull (per qudi kjo)!

MBR.

__________________
Pa pavaresi ska liri!pa bashkim ska shpetim,shqiptarit te vertet i flet vepra vet.
Fjala eshte shpat!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Tetor 2008 17:26
Mbreteresh nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Mbreteresh Kėrko mesazhe tė tjera nga: Mbreteresh Shto Mbreteresh nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Mbreteresh nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Zhylien Sorel
animas

Regjistruar: 26/09/2004
Vendbanimi: ishull
Mesazhe: 5141

Eliz,te me falesh qe po hy ne mbreterine tende pa leje ...po nuk po shikoj gje rojesha:p


Ndonjehere mbyllem aq shume ne vetvete sa nuk i lejoj asnje lloj drite te hyje brenda.Krijohet nje erresire totale dhe une smund te shoh asgje,vetem sa perplasem sa andej kendej, eci kuturu...Harroj se jo cdo drite eshte verbuese...harroj se atje jashte ka njerez qe duan ti shprthejne hekurat e burgut tim dhe te me shohin te lire ...te me tregojne se shpirti im di te buzeqesh ...Me bejne te besoj se ajo buzeqeshje nuk ka vdekur ashtu sic une besoj....thjesht ajo po fle.dhe perderisa ajo fle eshte e sigurte qe nje dite do zgjohet ...

ps,te perqafoj eliz

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Dhjetor 2008 12:56
Zhylien Sorel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Zhylien Sorel Kėrko mesazhe tė tjera nga: Zhylien Sorel Shto Zhylien Sorel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Zhylien Sorel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
eliz
Veteran ne forum

Regjistruar: 16/10/2003
Vendbanimi: Toke
Mesazhe: 1679

Kush me paska zbukuru temen .Zoti Sorel rojeshat kane urdher te vecante per juve ,sidomos kur vini i buzeqeshur.
Me behet qefi qe paske hapur pakez dritaret te hyje ajri i fresket dhe rrezet e ngrohta!Ndjehu i lire te shkruash kur te duash !

__________________
E vetmja here qe nuk do ia arrish,do te jete perpjekja e fundit.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Dhjetor 2008 05:02
eliz nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė eliz Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me eliz (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė eliz't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: eliz Shto eliz nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto eliz nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Zhylien Sorel
animas

Regjistruar: 26/09/2004
Vendbanimi: ishull
Mesazhe: 5141

Citim:
Po citoj ato që tha eliz
Kush me paska zbukuru temen .Zoti Sorel rojeshat kane urdher te vecante per juve ,sidomos kur vini i buzeqeshur.
Me behet qefi qe paske hapur pakez dritaret te hyje ajri i fresket dhe rrezet e ngrohta!Ndjehu i lire te shkruash kur te duash !



Oh po erdhi vit i ri , duhet zbukuru pema

Ah z.De Renal prandaj ishte shume e afruar njera prej rojeshave (urdher nga lart -nderhyrje nga posht:p Dhe mua me behet qejfi qe ty te behet qejfi

....................................................................................................................

Edhe pse eshte disi tragjike,ndonjhere duhet te dish te ngopesh me lugen bosh.Ndoshta eshte me mire kjo luga boshe se nje luge plot dhe e hidhur ....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Dhjetor 2008 11:42
Zhylien Sorel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Zhylien Sorel Kėrko mesazhe tė tjera nga: Zhylien Sorel Shto Zhylien Sorel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Zhylien Sorel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 19:24 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 4 faqe: « 1 [2] 3 4 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Letėrsia > Ditari > Mbreteria e mendimeve te mia

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.