Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Letėrsia > Ditari > -Tujtjeta Binjoku jem!
Gjithsej 9 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Enya
Shpirt # 1

Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: Orange, CT
Mesazhe: 4096

Wink

Tujtjeta binjaku Jem...

"-Kajher s`gjej as fjalt n`fjalorin tem personal me shpreh at c`ka bluj n`kujtes temen."

Enya
january 04/ 2007

__________________
Time is money. ( by Benjamin Franklin)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Janar 2008 00:43
Enya nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Enya Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enya (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enya Shto Enya nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Enya nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Enya
Shpirt # 1

Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: Orange, CT
Mesazhe: 4096

Arrow

Tujtjeta Binjoku Jem!

-Pse iike si hija?

-A pate fryk prej castit kur zemrat tona do`t` flitshin si
t`pergjumuna prej t`rejave t`funit?!

-Apo venose me frenu hapin e pare drejt ktij 'boshlleku" te pakry?

__________________
Time is money. ( by Benjamin Franklin)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Shkurt 2008 22:22
Enya nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Enya Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enya (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enya Shto Enya nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Enya nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Enya
Shpirt # 1

Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: Orange, CT
Mesazhe: 4096

Post

Ku asht binjaku jem?

Ku e ka lan fryma andrren e tij?

A thu ethet dimnore te dashnise te kan pervlu per s`gjallit?

Pse spo flet?

A thu ma sduhet me vazhdu me arnu carcafin e shkym te kujtes`s?!

Ku asht binjaku jem?

Ku?!


Enya.

__________________
Time is money. ( by Benjamin Franklin)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Shkurt 2008 02:01
Enya nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Enya Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enya (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enya Shto Enya nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Enya nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Zani
... i Zemres

Regjistruar: 02/02/2007
Vendbanimi: Nen hijen tende...!
Mesazhe: 549

Re: Tujtjeta Binjoku Jem!

Citim:
Po citoj ato që tha Enya
-Pse iike si hija?

-A pate fryk prej castit kur zemrat tona do`t` flitshin si
t`pergjumuna prej t`rejave t`funit?!

-Apo venose me frenu hapin e pare drejt ktij 'boshlleku" te pakry?
----------------------------------------------------------------------

Ku asht binjaku jem?

Ku e ka lan fryma andrren e tij?

A thu ethet dimnore te dashnise te kan pervlu per s`gjallit?

Pse spo flet?

A thu ma sduhet me vazhdu me arnu carcafin e shkym te kujtes`s?!

Ku asht binjaku jem?

Ku?


Enya. 

Ketu jom Binjokja Jeme ...
e po  t'pres dhe mas motin se si doket ...
e jam ra nen hijen tande e po pushoi me sy perpjet.....
ehhhh sa mire me pushue  nen fjalen tande te shkrueme ashtu siq ti e prune ....
Sikur T'i e bijshe ....
Heee si thue binjokja jem ?....dhjete muej nejte me mue ...e te merzita boll besa!!
veq te pata shume binjoke ...ahhh sa shume !
po ti ndajshim ne dite sa do bajshin ?
Po ti ndajshim ne nate dhe ne dite  t'bashkueme ...
Po ne ore e minuta do te beheshin goxha mire .....
spo muj ta myll kujtesen teme me Ty....
sepse ne carcafin tone ka shume shenja tonat
e spo gjinet uje qe e lane ate dashni ...e ne dashni  i thojshim!
T'qofte fal Ty dashnija jeme e perjetshme!

Me mall... !

Zani
22.02.'08
 

__________________
Me mundon kujtimi per Ty...!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Shkurt 2008 16:18
Zani nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Zani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Zani (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Zani Shto Zani nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Zani nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Enya
Shpirt # 1

Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: Orange, CT
Mesazhe: 4096

Post

Erdha prap binjoku jem...

Erdha itu` ulun karrshi tejet si me ken n`darsmen e shpitnave tane, tuj

hanger e tuj pi n`cinin` e andrres` son. Ulun prap, n`sofren e mallit si

dukurna. Tujtjeta binjoku Jem. Besoj qi andrrat e tua jan hollu tan kto muj

vetmiet, e mu do t`m`kesh harru sic kam harru un paret e kuqe t`Shqipnis.

Erdha prap binjoku jem. Pak si e lodhun por asiherit e trishtume. Po ndihem

mire tuj fol me gishta, taman si me ken ni e cmenun menore qi prej dashnis

s`fort flet me gishta e ban me dur`... Mos m`raft mallkimi i dashnis tande e

ty kurr mos t`raft mallkimi i dashnis teme!

Shpirti jem binjak, tunjatjeta edhe sonde. Po kam shum` mall...Love, Enya.

March, 23/ 2008

__________________
Time is money. ( by Benjamin Franklin)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Mars 2008 22:14
Enya nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Enya Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enya (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enya Shto Enya nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Enya nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Zani
... i Zemres

Regjistruar: 02/02/2007
Vendbanimi: Nen hijen tende...!
Mesazhe: 549

Re: Erdha prap binjoku jem...

Citim:
Po citoj ato që tha Enya
Erdha itu` ulun karrshi tejet si me ken n`darsmen e shpitnave tane, tuj

hanger e tuj pi n`cinin` e andrres` son. Ulun prap, n`sofren e mallit si

dukurna. Tujtjeta binjoku Jem. Besoj qi andrrat e tua jan hollu tan kto muj

vetmiet, e mu do t`m`kesh harru sic kam harru un paret e kuqe t`Shqipnis.

Erdha prap binjoku jem. Pak si e lodhun por asiherit e trishtume. Po ndihem

mire tuj fol me gishta, taman si me ken ni e cmenun menore qi prej dashnis

s`fort flet me gishta e ban me dur`...
Mos m`raft mallkimi i dashnis tande e
Ty kurr mos t`raft mallkimi i dashnis teme!

Shpirti jem binjak, tunjatjeta edhe sonde. Po kam shum` mall...Love, Enya.

March, 23/ 2008FALEM NERS !

Heu burrnesh Ty t'lumte dora e menja bashke! ...c'ma hoqe njat  mall te Shkodres Loke ...heu heu sa mire ja paske thane ...mos vono he burrnesh dhe hajde  ma shpesh ne kete temen tane ... nga mallengjimi qe perjetova nga kjo e shkrume me lot m'bane...Ty, t'u rrite nera!

Zani...!

__________________
Me mundon kujtimi per Ty...!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Mars 2008 23:33
Zani nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Zani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Zani (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Zani Shto Zani nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Zani nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Zani
... i Zemres

Regjistruar: 02/02/2007
Vendbanimi: Nen hijen tende...!
Mesazhe: 549

Dashtnia
Gjergj Fishta

Ate here kur ujet t’kullue
E shoh une tuj u derdhe curril prej kronit,
E mbrapa per t’gjate prronit
Kah deti neper bar e lande tue shkue,
A thue se etja ujet e ka ngushtue;
Cuditem nder mend t’mija,
Pse ujet e prronit, tjerve ** u shqyme eten,
Prej dishirit me pi gjithmone lodhe veten,
E zemra e eme e thata
Per dashtni shejte et nene s’ka e ngrata.


 

__________________
Me mundon kujtimi per Ty...!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Prill 2008 08:37
Zani nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Zani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Zani (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Zani Shto Zani nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Zani nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

Unhappy

Tujtjeta Binjaku Jem...

Faleminers per telegramin qi m'prune sat.

 Kurren e kurrs nuk e harraj diten dhe oren e varrimit tand.

Do t'i kpus karajfilat qe m'ke lan amanet dhe do lyhem me levandon e vdekjes qe ke harru ne komohin e dhoms ton.

Kam hedh tylin e zi te kobit dhe vesh kpuct e moskthimit....


Po vij.........

__________________
.

Modifikuar nga Katilesha datė 29/04/2008 ora 01:28

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Prill 2008 09:03
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Enya
Shpirt # 1

Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: Orange, CT
Mesazhe: 4096

Tujtjeta Binjaku Jem edhe ket mesdit veret...

...Gjurmt e mija ranojn mi trupin e toks e bari ket mesdit veret kenka shurru
ma shum prej lagshtins sodit.

Lulet e pemve kenkan tkurr prej frigs s`shiut, a thu se shpirtin tem e paska

ba nji nan bashk me pemen perball dritares s`poshtme.

Cermova zemren teme ket mesdit, por kerrkun spo njihet pshertima jote.

As n`andrrat qorre!

Ku ke darku pram?

N`cillin krevet asht derdh loti i synit tan?

N`cillen jet m`ke premtu mu pa me mu?


Enya
June 04, 2008
USA

__________________
Time is money. ( by Benjamin Franklin)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Qershor 2008 18:15
Enya nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Enya Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enya (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enya Shto Enya nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Enya nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Zani
... i Zemres

Regjistruar: 02/02/2007
Vendbanimi: Nen hijen tende...!
Mesazhe: 549

Re: Tujtjeta Binjaku Jem edhe ket mesdit veret...

Citim:
Po citoj ato që tha Enya
...Gjurmt e mija ranojn mi trupin e toks.....

Cermova zemren teme ket mesdit, por kerrkun spo njihet pshertima jote.

As n`andrrat qorre!

Ku ke darku pram?

N`cillin krevet asht derdh loti i synit tan?

N`cillen jet m`ke premtu mu pa me mu?


Enya
June 04, 2008
USAEnya e nderuar!
Ti, ne kete teme gjithmone mrekullina sjell ....mua me pushon menja kur vij e te lexoi Fishten -2-te  ketu .....paq jete te bardhe Enya dhe flm qe na sjell Shkodren ketu. 

Respekte gjtihmone!

__________________
Me mundon kujtimi per Ty...!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Qershor 2008 22:19
Zani nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Zani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Zani (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Zani Shto Zani nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Zani nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 21:30 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 9 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Letėrsia > Ditari > -Tujtjeta Binjoku jem!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.