Forumi Horizont Forumi Horizont > Media dhe Politika > Mediat Shqiptare > Diskutime te ngjarjeve nga Shqiperia > Lajmet e fundit...
Gjithsej 332 faqe: « E parė ... « 40 41 42 43 44 45 46 47 48 [49] 50 51 52 53 54 55 56 57 58 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
AndreaPirelli
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Mesazhe: 5672

Citim:
Po citoj ato që tha Anemone
Tre shtetas shqiptare jane fotografuar prej policise britanike ne rrugen me te njohur ne Angli, “Oxford Street” ne momentin qe po kryenin "shit-blerjen" e nje vajze lituaneze e cila shfrytesohej per prostitucion.
Sipas skuadres se anti-prostitucionit ne Londer qe survejonte shqiptaret, bleresi i lituanezes ishte Gazmend Turku, i cili e bleu ate per 3 mije sterlina.

Scotland Yard thote se Turku ishte pronar i nje shtepie publike ne qender te Londres. Ndersa dy shqiptaret e tjere qe kryen shitjen e vajzes ishin Izet Fejzullahu dhe Agron Demarku, qe te dy pjese e grupit kriminal te njohur si “Vellezerit Demarku”, te denuar me 63 vite burg ne total.http://top-channel.tv/artikull.php?id=169794&ref=mlShqiptare paskan qene?????
Pashe titullin mbreme tek "The Sun" po nuk e lexova me gjate, thashe do jene ruse a bullgare ............ .

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Dhjetor 2009 17:48
AndreaPirelli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AndreaPirelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AndreaPirelli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Anemone
Amygdala

Regjistruar: 10/10/2009
Vendbanimi: Rose Perpetua
Mesazhe: 644

Po ,madje te ky link fotoja eshte me e qarte,por nuk i beja dot copy paste.http://www.thesun.co.uk/sol/homepag...ord-Street.html

__________________
Liquid Dreams.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Dhjetor 2009 17:51
Anemone nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Anemone Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Anemone (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Anemone Shto Anemone nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Anemone nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10705

Ku i ka njerezit ky? Do kete ndonje ne Shqiperi?

Pse nuk shkojne ta intervistojne familjen e kriminelit? Pse nuk ia nxjerrin fytyrat ne TV? Pse nuk tregojne ku jetojne, çfare shtepie kane? Pse nuk e vendosin poster fytyren e tij neper Shqiperi qe ta fiksojne njerezit pergjithmone? E te shikojme kush tjeter do trajtoje femrat si mall.

Dhe ai kryeminister psikopat kerkon mafian. Pse nuk fillon te sekuestroje shtepite e krimineleve te Evropes, ne vend qe te sulmoje gazetat e mediat e lira?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Dhjetor 2009 18:40
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10705

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re sunprost.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 38 herė.

Foto e gazetes

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Dhjetor 2009 18:47
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10705

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re izzet-fejzullahu+agran-demarku-jailed.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 37 herė.

.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Dhjetor 2009 18:49
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
al74
hamall

Regjistruar: 29/04/2009
Vendbanimi: meran- It
Mesazhe: 6675

Citim:
Po citoj ato që tha Fajtori
Ku i ka njerezit ky? Do kete ndonje ne Shqiperi?

Pse nuk shkojne ta intervistojne familjen e kriminelit? Pse nuk ia nxjerrin fytyrat ne TV? Pse nuk tregojne ku jetojne, çfare shtepie kane? Pse nuk e vendosin poster fytyren e tij neper Shqiperi qe ta fiksojne njerezit pergjithmone? E te shikojme kush tjeter do trajtoje femrat si mall.

Dhe ai kryeminister psikopat kerkon mafian. Pse nuk fillon te sekuestroje shtepite e krimineleve te Evropes, ne vend qe te sulmoje gazetat e mediat e lira?


edhe kjo mafie o Fajtor . ka gjasa qe krimi te jete kry jashte kufijve te Shqiperise e per fat cdo vend ka kushtetuten e tij.
C'lidhje ka kryeministri shqiptar ne kete mes?! ne fakt bluajme mire ne pozicionet tona komode pas pc. po kur vjen puna per te permiresuar imazhin tone fajtore del dikush tjeter. mahhh....
bejme filmike patetike mbi oren e Bushit , nuk kemi kohe te merremi me krimin. nuk ka "audience"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Dhjetor 2009 19:18
al74 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė al74 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me al74 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: al74 Shto al74 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto al74 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

Wink

na koriten shqiptart slane gja pa ba qysh te femrat e droga e fallsifikinmet

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Dhjetor 2009 19:20
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10705

Citim:
Po citoj ato që tha al74

edhe kjo mafie o Fajtor . ka gjasa qe krimi te jete kry jashte kufijve te Shqiperise e per fat cdo vend ka kushtetuten e tij.
C'lidhje ka kryeministri shqiptar ne kete mes?! ne fakt bluajme mire ne pozicionet tona komode pas pc. po kur vjen puna per te permiresuar imazhin tone fajtore del dikush tjeter. mahhh....
bejme filmike patetike mbi oren e Bushit , nuk kemi kohe te merremi me krimin. nuk ka "audience"Leket e ketyre qe shef ne fotografi perfundojne ne Shqiperi ose Kosove.

Berisha ben ligje te sekuestroje leket dhe i bie opozites, ne vend qe te merret me terrenin kryesor te kriminalitetit. Kush jane keta pra? Cfare familjaresh kane ne Shqiperi? Pse nuk shkon shteti shqiptar ti trokase ne dere ti pyese ku i gjeten leket?

__________________
Ne vendin tim, ne vendin tend, e shpojne lakren, i hedhin mend...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Dhjetor 2009 19:30
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AIR-FORCE-ONE
deri ne vdekje politike

Regjistruar: 01/02/2004
Vendbanimi: U.S.WASHINGTON
Mesazhe: 663

Ca bohet ne Shqiperi ,tjetri te vendos skavatorin ,te prish 12 katshin dhe te thote ,eshte pasuri e Mafies .

Gjermani da digjte kullen ,Enveri ta sekuestronte , Saliu ta shkatrron ,mjer ai popull per anti-shqiptaret qe ka ...

Aty te zen frika te blesh shtepi ,se nuk po njihen vendimet e bashkive ,i teket kryeministrit ,se ke me leje ,prit o njeri perpara 4 vjetesh ishte nje tjeter qeveri ,jooooo o plak tashi dalin dokumentat pa vlere ,po habitem ..

Te ndare historikisht ,ca thone jam turk ,e tjetri thot jam grek,tjetri cam ,e tjetri bektashi ,njeri malok e tjetri lab,sot jeni te ndare ne socialista e demokrat ,spo dini kujt ti sherbeni ,historiksht te ndare .......

__________________
"Njė burrė mund t?i japė dinjitet rangut tė tij, por asnjė
rang s?mund t?ia shtojė dinjitetin njė burri ? "

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Dhjetor 2009 22:41
AIR-FORCE-ONE nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AIR-FORCE-ONE Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AIR-FORCE-ONE (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė AIR-FORCE-ONE't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: AIR-FORCE-ONE Shto AIR-FORCE-ONE nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AIR-FORCE-ONE nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Anemone
Amygdala

Regjistruar: 10/10/2009
Vendbanimi: Rose Perpetua
Mesazhe: 644

Une nuk di c'duhet te bej Berisha,apo secili nga ne,por di qe fotoja eshte tronditese. Eshte e prekshme,ata jane aty me mish e kocka,me pantallona te gjera xhinse. Kisha degjuar me pare fjalen 'pimp',por nuk kisha pare asnje surrat te vertete,vetem i imagjinoja me bizhu te trasha floriri,edhe floket e lepira duke formuar nje harkore zemre ne lule te ballit. Kam gjithe diten qe e shikoj kete foto.
Faleminderit 'The Sun',e jo vetem! Faleminderit me dhimbje!

__________________
Liquid Dreams.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Dhjetor 2009 00:08
Anemone nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Anemone Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Anemone (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Anemone Shto Anemone nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Anemone nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 04:43 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 332 faqe: « E parė ... « 40 41 42 43 44 45 46 47 48 [49] 50 51 52 53 54 55 56 57 58 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Media dhe Politika > Mediat Shqiptare > Diskutime te ngjarjeve nga Shqiperia > Lajmet e fundit...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.