Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Letėrsia > Ditari > Nje Foto Nje Mendim - Sfida
Gjithsej 8 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9456

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re dscn4353.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 104 herė.

PO mendoj qe kur te plakemi kshu do te perfundojme.....:p:p:p

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Dhjetor 2008 14:08
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Tulipani
< ArtHolic >

Regjistruar: 11/01/2007
Vendbanimi: Secret Garden
Mesazhe: 4717

Citim:
Po citoj ato që tha Lela_Dr
PO mendoj qe kur te plakemi kshu do te perfundojme.....:p:p:p


Lela nuk shoh ndonje grua aty :p

une se imagjinoj veten keshtu ... e imagjinoj neper bote te vizitoj vendet qe kur isha e re s'kisha kohe ti shikoja

__________________
"Sono gli altri le strade, io sono una piazza, non porto in nessun posto, io sono un posto"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Dhjetor 2008 22:57
Tulipani nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Tulipani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Tulipani (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Tulipani Shto Tulipani nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Tulipani nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re paradise.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 82 herė.

Shtegetimi...

Per shpirtrat e lire , qe shpesh here e brendesojne veten benda trupit te nje zogu , brenda kraheve qe shtegetojne hapesirat qiellore ne nje ajer krejtesisht te situr nga ndyresira e perditshme. Per ata shpirtra qe duan te fluturojne ne detra dhe qiej te tjere, te pushtojne boten skaj me skaj me pushtetin e fjales se shpirtit te tyre. Per ata shpirtra qe me magjine e tyre mundohen ta ngjyejne jeten me ngjyrat e ylberit ,ashtu sic mund te ngjyhet nje veze pashke. Per ata shpirtra  qe  me driten dhe shkelqimin e tyre ndezin cdo nate nga nje yll ne copen e qiellit te tyre.....

Kjo foto i kushtohet atyre  shpirtrave shtegtar qe nuk kenaqen asnjehere me therrimat qe i ofron e perditshmja, por qe gjithnje fluturojne nga grackat e kohes per te pushtuar pellembe te reja nga qiellorja.

Per te gjithe ata qe e mbajne gjalle kete forum.

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Dhjetor 2008 23:52
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9456

Citim:
Po citoj ato që tha Tulipani


Lela nuk shoh ndonje grua aty :p

une se imagjinoj veten keshtu ... e imagjinoj neper bote te vizitoj vendet qe kur isha e re s'kisha kohe ti shikojaPo pse ti kujton se un do e lija Burrin pensionist ne ate gjendje??????
Asnjehereeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Dhjetor 2008 00:30
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re kopshti delfinet (17).jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 69 herė.

Fotot jane nje menyre per te kapur ne gracke momente te cilat  kohe pas kohe na japin kenaqesi dhe buzeqeshje. Une ndihem e cliruar nga stresi i gjithe dites kur shoh kete foto. Me kujtohen ato dite te mrekullueshme qe kam kaluar ne nje kopesht femijesh. Dite qe me deshire jam = me ta , por me lojerat , te qeshurat dhe lumturine qe me falnin Ato. Kete djalin e kane futur ne  raftin e arushave dy shoke te tij. dhe une mendova ta kap si moment. Hahaha keta femije te bukur te zgjojne edhe deshira te cuditshme.

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Dhjetor 2008 20:58
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
NS-6
Mnemonic

Regjistruar: 16/01/2005
Vendbanimi: Raccon City
Mesazhe: 3634

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re butterfly effect.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 67 herė.

eshte gjithcka nje moment...nje rrembim detajesh qe nuk i pret para te cilave fjalet zhduken...i mahnitur,nuk te ngelet vecse ta ndjekesh ne heshtje...

__________________
Kurre mos debato me nje idiot!Njerezit mund te mos e bejne dallimin! (Ligj i Marfit)
Think Different!Think Again! (National Geographic Channel)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Dhjetor 2008 22:49
NS-6 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė NS-6 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me NS-6 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė NS-6't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: NS-6 Shto NS-6 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto NS-6 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Tulipani
< ArtHolic >

Regjistruar: 11/01/2007
Vendbanimi: Secret Garden
Mesazhe: 4717

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re 434152813_0cd8251808mnjmnj.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 59 herė.

Cilesia e perberesve apo guzhinieri ka meriten me te madhe? Dileme qe ndoshta e ka pergjigjen tek te dyja ... por ka dhe dicka per tu shtuar ... e ate e gjen vec ai qe provon te gatuaje

__________________
"Sono gli altri le strade, io sono una piazza, non porto in nessun posto, io sono un posto"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Dhjetor 2008 18:08
Tulipani nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Tulipani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Tulipani (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Tulipani Shto Tulipani nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Tulipani nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re 6o4uz5k.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 52 herė.

Ajo kerkon ngrohtesi. Kerkon gurgullimin e gjakut brenda vetes , kerkon nxehtesine e afshit brenda saj , kerkon nje shkendije te jetes nderkohe qe mbushet me tymin e nje flake te rreme , qe do shuhet sa te ndezet drita....Duart jane te pozicionuara ne ate menyra sa te jepet pershtypja se ajo pret nga momenti ne moment nje shkujdesje te ngrohtesise per ta futur ate ne gracke...

 

 

 

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Dhjetor 2008 02:06
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Balerina
Rose of Silence

Regjistruar: 31/08/2006
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 1525

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re bore bore bore.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 52 herė.

Bore bore bore bore me lopata. Bore qe s'te lejon te parkosh, bore qe te detyron te ecesh 10mi/hr-20mi/hr ne freeway, bore qe mund te te ktheje makinen permbys; bore e mjaftueshme per te dale me patina. Bore 25-30 cm, dhe "shyqyr" shteti paska shkurtuar buxhetin per pastrimin e rrugeve.

Bora eshte e bukur vetem neper filma. Kush do bore me shumice?

__________________
Bukė, kripė e zemėr tė mirė.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Dhjetor 2008 02:20
Balerina nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Balerina Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Balerina (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Balerina Shto Balerina nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Balerina nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AndreaPirelli
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Mesazhe: 5672

Citim:
Po citoj ato që tha Balerina
Bore bore bore bore me lopata. Bore qe s'te lejon te parkosh, bore qe te detyron te ecesh 10mi/hr-20mi/hr ne freeway, bore qe mund te te ktheje makinen permbys; bore e mjaftueshme per te dale me patina. Bore 25-30 cm, dhe "shyqyr" shteti paska shkurtuar buxhetin per pastrimin e rrugeve.

Bora eshte e bukur vetem neper filma. Kush do bore me shumice?:dukemendu :dukemendu Nuk ka sick day andej nga ju?????? E di qe me shijoi dje???? edhe pse binte me ere dhe temp ishte -20 .... . Vetem nje moment pata frike, se po shihja tek pasqyra mbrapa nje kinez qe po me afrohej ... ene s'kisha mundesi te nderroja korsine. Do ti qe e nderroi ai me pare ............. Ufff sa jam cliruar...... .
Sot do jete pushim, po neser do filloje prape avazin ....... edhe nja 10-15 cm te tjera ..... .

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Dhjetor 2008 14:11
AndreaPirelli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AndreaPirelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AndreaPirelli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 21:01 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 8 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Letėrsia > Ditari > Nje Foto Nje Mendim - Sfida

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.