Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Letėrsia > Ditari > Vazhdo tregimin...
Gjithsej 8 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
lule
at this moment in time...

Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Mesazhe: 8269

Citim:
Po citoj ato që tha cecilia



She she kush flet

U bo bishti me i rende se sqepari



Cece? spo flas me .

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Shkurt 2011 21:38
lule nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lule nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Citim:
Po citoj ato që tha fleurs de l'orne


Cece? spo flas me .





__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Shkurt 2011 21:41
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lule
at this moment in time...

Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Mesazhe: 8269

Mos u konsumo..ruaji se t'duhen

p.s s'jam shum bujare me bisous kur sduhet ..

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Shkurt 2011 21:52
lule nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lule nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Citim:
Po citoj ato që tha al74


Dihatje , perpjekje buzesh te lagura e shiu deshmitar. po po , shiu ate qe deri vetem nje moment tashme te vdekur e kish urryer ne gjithe ftohtesine e tij shpuese. cuditerisht i dukej i ngrohte , perkedheles si dikur ai i veres poshte te cilit kish kercyer kushedi sa here gjoks shperthyer. buze qe puthnin buze , shi i ngrohte nen erresiren neon mbeshtjellese . ngjeshur te dy me syte jeshil mbyllur .



Ate vit pranvera kishte qene e cuditshme. Dielli digjte si prush e shiu vinte nga s'e prisje.

Ajo qendronte akoma atje me trupin e mardhur e zemren zjarr. Ne duar i kishte ngelur nje...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Shkurt 2011 00:59
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

"Ty te kam si moter zemer, me ty ndaj cdo germe te mendimeve te mia.", foli Ana. E din ti sa her jam ndier e trishtuar sikurse dhe ti? E din sesa her kam derdhur lote ne fshetesi? E din sesa here kam "üdhetuar" fshehurazi ne kujtese me njeriun qe une fantazoja? Me Benin. E mban mend si e dashuroja si e marre? E mban mend sa cmendurisht dashuroja une? Edhe ke dashuroja? Vecse nje emer, nje hije, nje ze te embel e te aq te dashur sa une nuk kontrolloja dot as ditet e mia prej mungeses se Tij. Eh motra ime, jeta ka plot padrejtesi. Shpeshhere i them vetes, "Ana, preke realitetin tend dhe falendero Zotin per gjtihcka te ka dhene. Gezoje jeten qe prek, qe shef..., mos jeto me ne enderra boshe. Beni nuk ka existuar kurre, kurre, kurre!" Dhe syte e Anes u mjegulluan prej loteve te kujteses ma te ambel. Ishin lote malli. Por Beni nuk kishte existuar kurre fizikisht perballe saj, dhe as qe do perballej kurre me te. Thjeshte kishte qene nje enderr e paprekur, nje ndjenje e fshehur, qe turp te thuash, kishte qene nje lot qe kishte djegur shpirtin e Anes., djegur e shkrumbuar, ndaj asaj sģ hynte asgje dhe askush me ne sy.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Shkurt 2011 01:26
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

Citim:
Po citoj ato që tha shelgu


Ate vit pranvera kishte qene e cuditshme. Dielli digjte si prush e shiu vinte nga s'e prisje.

Ajo qendronte akoma atje me trupin e mardhur e zemren zjarr. Ne duar i kishte ngelur nje...




cope letre efundit leter qe kishte marre nga ai .E shikonte ate leter si dicka teper te shtrenjte po dhe te llimbsshme njekohesisht .Sepse sa her e lexonte i kujtohej ai ,po ai dhe nje ze mbernda saj i thoshte mjaft mos kujto me harroje nje ze tjeter se linte te qet po vazhdonte ti pershperiste mbernda saj .Si mundesh ta harrosh harrove premtimet ,jo ti smundesh .Mos e gris mbaje ate leter se nje dite do te te marre malli ta lexosh po e helel sot smund ta kesh me .Dhe ajo e shtangur ashtu sdinte si te vepronte kur patritur dikush i ra ziles dhe ajo heshtje mundim mendimesh kaloi ,ose te pakten per nje cast......

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Shkurt 2011 01:31
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

...hapi deren dhe pa ate mikun e saj te mire ate mik qe ishte gjithmon prane saj kur kishte nevoje ai dinbte se cfare kishte nevoje ajo dhe pa ja thene ai ishte njeriu me i mire qe kishte njohur ai ... .Ai me pa ne sy dhe kuptoi qe kisha qare dhe nuk me pyeti "perse?... ndoshta sepse miqte e vertet asnjeher nuk pyesin ato kuptojne "pse "... miqte nuk duan shpjegime ,nuk te japin keshilla kur ti sdon te degjosh miqte te japin nje krah ku te mbeshtes te japin nje kraharor ku ti qash te japim nje perqafim te ngrohte sic ta dha ai keto momente dhe te thone"nje kafe sdo ishte keq po te ma beje jam shume i lodhur " ...ai futet brenda ne shtepi dhe ulet mbi divan dhe sheh ne tavolinen e drujte qe mbulesa si duket nga rremuja qe ka siper jane fotografite, ku keni dale te dy ne plazh ne mal ne shkolle, sheh mesazhet e cdo feste ,san Valentino,Natale ,Vit te ri ,ditelindjen ...shef cdo gje dhe nuk flet ndersa une nga guzhina mundohem te bej kafene me duart qe te dridhen dhe me bisht te syrit ndjek doren e tende qe zgjatet dhe merr nje foto e shikon dhe e ve perseri mbi tavoline .Ashtu sic jam me syte nga zjarri te bej nje pyetje i ben nje pyetje qe ti e di mire qe sdo me pergjigjesh por perseri e bej " pse nuk arrij ta urrej per duhet te mbaronte dashuria jone pse me la ?" si neper mjegull degjon nje ze" po ti pse sme ke dashur kurre mua"...cdo gje ngrin ato momete ndihet vetem tik-taku i ores qe thyen heshtje ne kete dhome ndihet vetem frymarja jote dhe cdo gje te vjen rrotull e shikon ne sy ai me ben perseri te njejten pyetje "pse se ke kuptuar kurre qe te kam dashur ne gjithe keto vite ?".....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Shkurt 2011 12:56
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Citim:
Po citoj ato që tha fleurs de l'orne
Mos u konsumo..ruaji se t'duhen

p.s s'jam shum bujare me bisous kur sduhet ..




Ok. Po i marr mbrapsht puthjet e mija virtuale dhe do ja jap Gibbsit...te gjitha


Ps: Bionde, dua tregim,dua tregim

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Shkurt 2011 18:55
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

Kisha menduar se te mjaftonte vetem shoqeria ime keshtu,mendoja qe kishe nevoje dhe ti per nje shoqe me te cilen te flisje cdo gje sikur une kisha nevoje per nje shok ,mendoja qe ........
Jo ti e dije shume mire qe uen kerkoja gjithmone me shume nga ti ,ti e dije shume mire qe une isha i dashuruar marrezisht pas teje ,ti e dije shume mire qe une isha ne gjendje te bej cdo gje per ty.ndersa une jam e plotesuar mjaft kshu si jam i thote ajo .Une sdua te ndryshoj dicka ne shoqerine qe kemi ,ti je njeriu me i mire qe kam njohur ndonjeher ,pa shoqerine tende se di si do mund vazhdoja ,ti e din shume mire sa nevoje kam per keshillate tua.
Pse sme dashurove asnjeher pergjigju ,thuame tregome a nuk jam une gjithe cfare kerkoje te nje i dashur ,a nuk jam une ,a nuk ngjasoj une me at qe ti vazhdon ta pershkruash cdo dite .Fol pse nukl flet vetem thuame pse pse..........

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Shkurt 2011 19:30
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
RIP Gibbs
Victim at Finnegans Wake

Regjistruar: 13/05/2006
Vendbanimi: Bitchfield
Mesazhe: 2637

Citim:
Po citoj ato që tha cecilia



Ok. Po i marr mbrapsht puthjet e mija virtuale dhe do ja jap Gibbsit...te gjitha


Ps: Bionde, dua tregim,dua tregim

Rrofsh moj Cecke per puthjet..aq ja kisha nevojen...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Shkurt 2011 19:43
RIP Gibbs nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RIP Gibbs Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RIP Gibbs (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RIP Gibbs Shto RIP Gibbs nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RIP Gibbs nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 09:55 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 8 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Letėrsia > Ditari > Vazhdo tregimin...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.