Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia > Cfare po beni tani,tani?!
Gjithsej 192 faqe: « E parė ... « 135 136 137 138 139 140 141 142 143 [144] 145 146 147 148 149 150 151 152 153 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

Citim:
Po citoj ato që tha shelgu

Te befte mire. Mos haj shume se shnoshesh
ncuk jo sa te kem telat ne zemer ha ca du sme duket lol nje kg me shum nje me pak nuk shkoj kurr me lart as me posht

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Korrik 2012 13:28
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
RAIMONDI
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2007
Vendbanimi: ...prapa diellit...
Mesazhe: 3492

Po shikoj nje video ne ju tube te ndeshjes Historike midis Flamurtarit dhe Partizan te Beogradit, ndeshja ne Beograd

Tani po shof me vemednje , dhe shikoj se FLAMURTARI KA LOZ SHUME BUKUR EDHE ATJE

Goli i pare qe bene serbet me penallti, por nuk duhej dhene penalltia , --Ishte penallti e padrejte

Tani jam i pjekur dhe e shof ndehsjen me gjykim tamam --Vlora lozte me topa te shtruar dhe i vinte ne rezik ata kur kundersulmonte

Por nga ata me i miri ishte Fadil Vokri --Ai ishte shume teknik, dhe hileqar --hahahahaha --Loste bukur qeni

Po ca me pelqeu ishte se lojtaret e Flamurtarit ishin te gjithe trupa te gjate dhe simpatike--Dukehsin tamam lojtare lasi dhe dinjitoze edhe nga menyra si lozen --Lozen tamam me personalitet ,

Partizani Beogradit sulmoi me shume, porse ato ishin sulme remuje --pa mendim

Ndersa sulmet e Flamurtarit ishin me finese dhe teper te zgjuara

Kur e kam pare atehere mendoja se Partizani na bllokoi--Por tani qe e shof tamam, e kuptoj se trajneri i Vlores , dhelpra Lonidha Curri ka lozur me shume zgjuarsi

Pastaj goli i Kushtes , dhe cdo gje mbaroi ......
Dikush nga bankina jone ne fund te lojes i dha nje tufe me lule Kushtes --patjeter ate tufe me lule ua kane dhene ndonje kosovar qe eshte gjendur atje
Ai kodosh do kete qene i pregatitur per fitoren tone ,, se dukej qe ishte nje tufe lule e perzgjedhur me kujdes
Sokoli pasi i pershendeti me lule tifoezet (kosovare patjeter qe gjendeshin ne stadium ) i hodhi lulet ne fushe ...dhe tv jugosllav jepte lulet e hedhura ne mes te fushes nga Sokol Kushta
Na nderoi Kushta ....

Por ajo qe me cuditi ishte se kur beri golin Vlora dhe kur mbaroi ndeshja kishte shume tifoza qe benin tifo per Flamurtarin -Dhe lojtaret tane vajten andej dhe i pershendeten

Sic duket ishin kosovaret qe kishin vajt te shifnin ndeshjen--Dhe Vlora , si gjithmone
u tregua ne lartesine e emrit te saj..... .......Heroik.

__________________
Cdo gje shqiptare esht e dashur per mua

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Korrik 2012 04:15
RAIMONDI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RAIMONDI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RAIMONDI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RAIMONDI Shto RAIMONDI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RAIMONDI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

hic po ha biskota e pi kafen a don kush

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Korrik 2012 13:28
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

nejse tema sdi ku qenka po nje pershendetje per ju e kalofshi nje dites sipas qefit te cdonjerit

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Korrik 2012 13:29
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re ne kemi 1 vizitor.doc
Ky file ėshtė shkarkuar 6 herė.

Tani po beja qudira.

dylan cili forum mund ta kete kete njoftim? Jam lli tuj qesh


Ne kemi 1 vizitor, (0 Antarë dhe 1 misafirë)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Korrik 2012 14:57
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6852

Pak Relax mbas pune duke pire nje kafe ne qetesi.


Hm...Sa me fat jane te martuarit dhe me femije!!! I marrin pushimet ne mes te veres ( Firma i jep perparesi atyre per kohen e pushimeve), dhe ne beqaret duhet te punojme me shume si dhe pushimet mbasi te jene kthyer te martuarit!!!

Bote e ngaterrume!

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Korrik 2012 15:17
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb* ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Citim:
Po citoj ato që tha Vizioner
Pak Relax mbas pune duke pire nje kafe ne qetesi.


Hm...Sa me fat jane te martuarit dhe me femije!!! I marrin pushimet ne mes te veres ( Firma i jep perparesi atyre per kohen e pushimeve), dhe ne beqaret duhet te punojme me shume si dhe pushimet mbasi te jene kthyer te martuarit!!!

Bote e ngaterrume!

haha vizioner. Ata qe kane femije jane te "detyruar" te shkojne me pushime vetem kur kane pushime femijet, lol. Mua do me pelqente te shkoja ne pranvere psh, por ja qe s'mundem se kam cunin ne shkolle lol.Besoj qe kjo eshte arsyeja lol. Ti ke mundesi te shkosh kur te duash ti.

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Modifikuar nga Deb* datė 20/07/2012 ora 19:37

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Korrik 2012 19:25
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Dulcis in Fundo
.. alola?

Regjistruar: 15/03/2010
Vendbanimi:
Mesazhe: 4846

Ca gallate.. sa behem gati te shkruaj ndonje budallallik verdalle, ngarkohet serveri.. Po ja qe une ia dola mbane!

__________________
Ka dy rregulla per te arritur suksesin:
1- Te mos rrefesh kurre gjithcka di.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Korrik 2012 20:21
Dulcis in Fundo nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Dulcis in Fundo Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Dulcis in Fundo (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Dulcis in Fundo Shto Dulcis in Fundo nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Dulcis in Fundo nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Citim:
Po citoj ato që tha Dulcis in Fundo
Ca gallate.. sa behem gati te shkruaj ndonje budallallik verdalle, ngarkohet serveri.. Po ja qe une ia dola mbane!

Ku eshte budallallek ky me?

HIq s'ja paske dale.

Ja kshu.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Korrik 2012 01:57
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
RAIMONDI
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2007
Vendbanimi: ...prapa diellit...
Mesazhe: 3492

Po shof kete video qe eshte Skandaloze .....Krishti tuj ec mbi uje --Por ky me duket se eshte Muhameti ,

Ne fund te videos i afrohet policia me gomone duke i thirur :Qendro aty ! Stay there !Me pelqen ne kete video , edhe buzeqeshja e asaj vajzes ne fillim fare , Eshte buzeqeshje befasuese , ..qe e bejne vajzat kur ti ben ndonje dicka te jashtezakonshme

By the way--edhe une di te bej nje magji hahahahaa --
E marr nje monedhe dhe duke e ferkuar tek parakrahu im e zhduk ne syte shikuesit ,
sa vajzat skandalizohen dhe bejne ate buzeqeshje qe ben ajo vajza ne fillim te videos, .....

__________________
Cdo gje shqiptare esht e dashur per mua

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Korrik 2012 05:45
RAIMONDI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RAIMONDI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RAIMONDI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RAIMONDI Shto RAIMONDI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RAIMONDI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 05:28 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 192 faqe: « E parė ... « 135 136 137 138 139 140 141 142 143 [144] 145 146 147 148 149 150 151 152 153 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia > Cfare po beni tani,tani?!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.