Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Letėrsia > Ditari > Copeza jete nga e kaluara... Vlerėsimi i Temės: 2 votime, mesatarja 3.00.
Gjithsej 68 faqe: « E parė ... « 51 52 53 54 55 56 57 58 59 [60] 61 62 63 64 65 66 67 68 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7606

Po te te tregoja per kthetrat e renda te dashurise time, me siguri do te te humbisja.

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Prill 2011 23:25
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Endri
Moderator

Regjistruar: 02/01/2003
Vendbanimi: Today
Mesazhe: 1498

Citim:
Po citoj ato që tha cecilia
Ah, sa i sakte qe je mor djale. Sikur te ishe ne mendjen time ne kto momente...


C'fare do qe te kesh ne mendje. Mos harro qe ti meriton me te miren.


Sonte u takova me disa shoqe nje klub. Kam nje perspektive krejt tjeter per jeten. Dhe kjo eshte nje gje e mire. Biles do thoshja qe bota femerore eshte shume me e thjesht se c'fare kane menduar. Kam qene i intimidu kur kam qene i ri se ashtu jemi rrit ne shoqerine shqiptare.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Prill 2011 04:59
Endri nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Endri Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Endri (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Endri Shto Endri nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Endri nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7606

Bad boys I

Sot, ne nje dite te bukur me diell, ne nje dite qe zgjat perhere e me teper, ku dielli te ben shoqeri me gjate se nata, gjendem me nje mikeshe te vjeter ne bregun e lumit duke pire diçka. Bregu i lumit, aty ku jane rrefyer sekretet dhe historite e shume prej nesh, aty ku me raste ankoronim per paqen e shume-kerkuar, dhe sot u be degjuesi i heshtur i historiçkave tona. Aty ky mikesha ime fillon me:
"Jam me ate mashkull aq te dashur, perfekt, xhentil, i kujdesshem, qe me dashuron por gradualisht s'po ndjej me ndjenjat qe kisha ne fillim. Kam filluar te mendoj qe cdo gje qe ishte per t'u fituar u fitua, kam deshire me raste t'i them"aaa te lutem, tregohu pak i keq me mua","beme te nevrikosem", "si thua te grindemi cike?"...por asgje!"
Me vjen te qesh, me vjen te qesh pasi para pak kohesh ne te njejtin vend po ankohej per te kunderten; the bad boy qe e terhiqte, e leshonte, e riterhiqte, e rileshonte! That damn bad boy qe e conte ne ekstremet vetjake e me pas i jepte nje veshtrim mbi parajsen e jetes ne cift.

...to be continued(by-at times-a bad girl).

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Modifikuar nga amor alucius datė 11/04/2011 ora 22:43

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Prill 2011 22:32
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Endri
Moderator

Regjistruar: 02/01/2003
Vendbanimi: Today
Mesazhe: 1498

Vertetim qe femra kurre nuk eshte e lumtur. Dhe kur ka nje djal te mire sic pershkrove ti amor xhentil, nice, maybe too nice. Jeni shume transparent tani vecse te luash lojen. Ai tjetri qe terheq e leshon kushedi me sa femra ka vajt. Punon per mua te pakten.

Gabimi i dyte qe ben mashkulli eshte commitment. LoL
Dhe ne vitet e ardhshme jam i sigurt qe martesa nuk do ekzistoje. Dhe ne do shikojme mbrapa duke mendu sa old fashion kemi qene.

Interesant si aj nje histori. Nje majmun femer grooming vecant ne nje shkurre. Partneri i saj ishte lart ne peme duke e shikuar. Normal sjellje qe do te mbroje. Pasandej erdhi nje alpha majmun tjeter duke i fshehur gjenitalet e tija per te mashtruar partnerin e saj. Sa i hoqi syte partneri i saj per 5 seconda. Ai e kapi femren, bene seks 5 sec dhe iku. Kur kthehu koken mbrapa, c'do gje ishte normal si me perpara. Femra e fshehu bukur tradhetine. E njejta gje ndodh dhe me njerezit. s'ka arsye pse mso te besojme ndryshe. To commit is for naive people.

Shpresoj qe shoqja jtoe te gjej bad-boyin e saj. Shpresoj qe ai djali te lexoj mesazhin tim dhe te kapi nej dashnore tjeter.

Modifikuar nga Endri datė 11/04/2011 ora 23:18

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Prill 2011 22:52
Endri nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Endri Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Endri (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Endri Shto Endri nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Endri nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7606

Bad Boys II

...
Biseda me mikeshen time me beri t'i thellohem me teper koncepteve te te qenit "i keq", madje dhe ne perkthimin e ketij termi do isha tunduar ta perktheja ne "çapkenllek" dhe jo "keqesi" por mosvalle çapkenlleku qe s'arrihet te kontrollohet nga pala tjeter mund te kaloje shume shpejt ne keqesi? Ndoshta! Mungesa e kanalizimit te energjive te pales tjeter krijojne situata ku te tjeret mund te ndjejne njefare keqtrajtimi emocional. E ketu nuk mund te le pa permendur cunin e sandwich-eve perballe godines ku punoj i cili me priste me buzeqeshje dhe batuten gati shume shpesh, kjo deri ne diten kur une vendosa qe t'i ngre nivelin e batutave duke e sfiduar...Ajo ishte dita ne te cilen dhe cuni im i sandwich-eve hoqi dore nga sfidat - te pakten me mua.

E ndersa biseda me mikeshen time vazhdonte une, si vezhguese disi me neutrale, u mundova te kerkoj me teper ne ate cfare mikesha ime kerkonte: paparashikueshmeri? Eksitim? Sfide? Nje pornostar ne krevat dhe nje gjeni ne skrivani? Nje njeri me nje pjekuri emocionale ndoshta nuk do kishte nevoje per sfiden, nuk do kishte nevoje per nje njeri qe t'i mbuloje boshlleqet shpirterore por...diku thelle-thelle, mosvalle te gjithe kemi ne nje nivel apo ne nje tjeter papjekuri te atij tipi?

Cilat jane arsyet qe femra asocion mashkullin qe i jep teper vemendje me nje mashkull te dobet? Pse nje mashkull ndjen nje nevoje aq te forte per t'u pelqyer? Mungese vetebesimi? Dobesi? Ndrojtje? Apo thjeshte nje mundim per te ngritur nje ndjesi borxhi tek pala tjeter? Shume nga ne femrat jemi perballur me situata fillestare te mashkullit qe tregon nje interes te tepruar, qe shembellen friken e refuzimit, qe telefon me dhjetra here, qe prostituon veten nepermjet rrefimeve te papritura qe do benin te shtanget dhe njeriun me te qete mes nesh,...dhe me siguri shume nga ne femrat heret a vone(ndoshta me shpesh heret sesa vone)i kemi vene menjane per mashkullin qe egzistencen e tije nuk e lidhte me pranimin nga ana e nje vagine.

Kam pasur mundesine te njoh mister bad boy and mister good guy te mikeshes time dhe une me siguri do kisha zgjedhur tipin e pare; miresia ne jete nuk eshte cdogje, ndoshta balanca eshte nje faktor me i rendesishem. Balanca qe te ben te shijosh me teper diten mbas nje nate stuhie, balanca qe te rrit deshiren per ujin e akullt te detit ne nje nate te acarte dimri,... Por, ndoshta, keto jane ndjesi qe vetem the lucky few i perjeton...when a tornado meets a volcano...ndersa te tjeret mund te ngushellohen me miresine si nje koncept i deshiruar dhe i stimuluar nga institucionet shoqerore.

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Prill 2011 17:51
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7606

Jom Qomil Katunari. Dashnoren e kom konviktore, t'virgjme m'duket se m'ka thon, qi lutet 5 here n'dite, ama alfabetit n'shqip mire s'di me ju vertit.
Jom Qamil Katunari, jom kokrra e provincialit,"a"-te i boj "o", se tironclleku po m'pelqen por prape ne breket e ijes tuj gerthit njela si qen.

Jom Qomili, djale per sevda, Benzin garoj ne fshat, konviktoren mbaj n'krah. Jom Qomili, djale per dashni, kom dashnoren me dhembet si inxhi, gudrafin me dore ne gushe, tamam si ija dikur. Jom Qomili, djale i mbare, kush ma paste zili, plaste jarebi.

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Modifikuar nga amor alucius datė 18/04/2011 ora 17:58

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Prill 2011 17:49
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

Citim:
Po citoj ato që tha amor alucius
Jom Qomil Katunari. Dashnoren e kom konviktore, t'virgjme m'duket se m'ka thon, qi lutet 5 here n'dite, ama alfabetit n'shqip mire s'di me ju vertit.
Jom Qamil Katunari, jom kokrra e provincialit,"a"-te i boj "o", se tironclleku po m'pelqen por prape ne breket e ijes tuj gerthit njela si qen.

Jom Qomili, djale per sevda, Benzin garoj ne fshat, konviktoren mbaj n'krah. Jom Qomili, djale per dashni, kom dashnoren me dhembet si inxhi, gudrafin me dore ne gushe, tamam si ija dikur. Jom Qomili, djale i mbare, kush ma paste zili, plaste jarebi.
hahahha amour je e malle

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Prill 2011 23:50
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7606

28 000 lexime!

Damn it! Voyeurizmi, fenomen i gjitha koherave dhe dimensioneve.

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Prill 2011 18:12
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
al74
hamall

Regjistruar: 29/04/2009
Vendbanimi: meran- It
Mesazhe: 6675

Re: 28 000 lexime!

Citim:
Po citoj ato që tha amor alucius
Damn it! Voyeurizmi, fenomen i gjitha koherave dhe dimensioneve.


mund edhe te komplimentoheshe ne vend qe ti klasifikoje ne ate menyre ...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Prill 2011 19:56
al74 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė al74 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me al74 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: al74 Shto al74 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto al74 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7606

Re: Re: 28 000 lexime!

Citim:
Po citoj ato që tha al74
mund edhe te komplimentoheshe ne vend qe ti klasifikoje ne ate menyre ...

Aaah, ke te drejte, ti je si Saliu; i do gjerat e verbalizuara germe-per-germe, ndryshe nuk njihen.

Ne 30 000 lexime jeni te ftum te gjithe ne kopeshtin e shtepise time per barbecue.

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Prill 2011 21:19
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 04:02 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 68 faqe: « E parė ... « 51 52 53 54 55 56 57 58 59 [60] 61 62 63 64 65 66 67 68 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Letėrsia > Ditari > Copeza jete nga e kaluara...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.