Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Letėrsia > Ditari > Copeza jete nga e kaluara... Vlerėsimi i Temės: 2 votime, mesatarja 3.00.
Gjithsej 68 faqe: « E parė ... « 52 53 54 55 56 57 58 59 60 [61] 62 63 64 65 66 67 68 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
al74
hamall

Regjistruar: 29/04/2009
Vendbanimi: meran- It
Mesazhe: 6675

Re: Re: Re: 28 000 lexime!

Citim:
Po citoj ato që tha amor alucius

Aaah, ke te drejte, ti je si Saliu; i do gjerat e verbalizuara germe-per-germe, ndryshe nuk njihen.

Ne 30 000 lexime jeni te ftum te gjithe ne kopeshtin e shtepise time per barbecue.



kshu po , ka lezet ! kush qeka Saliu qe ma bone qefin?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Prill 2011 21:26
al74 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė al74 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me al74 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: al74 Shto al74 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto al74 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Endri
Moderator

Regjistruar: 02/01/2003
Vendbanimi: Today
Mesazhe: 1498

Ajo: Por ti mendon sikur je me i mire se une. Sikur je gjithefuqishmi Zot.
Une: Por une jam.
Ajo: Fuck you!!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Prill 2011 03:16
Endri nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Endri Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Endri (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Endri Shto Endri nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Endri nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Endri
Moderator

Regjistruar: 02/01/2003
Vendbanimi: Today
Mesazhe: 1498

Kohet e fundit me duket se nje grua e moshuar ka hots per mua. Me fton per kafe. Sa here i them, "miremengjes" skuqet nga faqja si vajze e vogel. Me tregon per marredheniet e saja te meparshme. Dhe si burri i saj i meparshem e la ate per te jetuar nje jete pak me "ekstreme" me vajza te reja. Me ka ftuar per pije alkolike. Nejse, ajo eshte e rimartuar dhe i ka femijet sa mosha ime. Une vetem flas se dua vetem te socialize dhe sepse eshte funny. kurse per ate ajo ndoshta lidhet personalisht me shume ne muhabet.

Por pse nervozohet dhe skuqet nuk e di. Hajde mo, I just ignore it. no harm can come from that. kur punoja perpara ca vitesh me klientel. shkelnin syrin. dhe nganjehere japin numra telefoni... lol

Modifikuar nga Endri datė 22/04/2011 ora 07:06

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Prill 2011 06:47
Endri nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Endri Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Endri (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Endri Shto Endri nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Endri nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Endri
Moderator

Regjistruar: 02/01/2003
Vendbanimi: Today
Mesazhe: 1498

Nje gje qe kam patur qe kur kam qene i vogel. I mendoj dhe analizoj gjerat si shume ne mendjen time. Dhe nganjehere se c'fare perpunon kjo mendja ime. Edhe njerezit e tjere me thene c'fare rrokullis brenda saj. Sipas horoskopit duhet te gjej nje vajze qe ka lind ne shtator dhe tetor dhe ne shkurt. Me te tjerat nuk shkoj. Nuk e di neqoftese ju i besoni keto levizjet e yjeve. Dhe c'fare efekt kane ne mood-in dhe personalitetin e njerezve.

Nejse ky ishte horoskopi per mua sot...
You have choices to make concerning the direction of your future, so you have become introspective, analytical, and possibly a little critical of yourself and those around you. Be careful of any changes you make in your life.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Prill 2011 07:29
Endri nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Endri Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Endri (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Endri Shto Endri nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Endri nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Home sweet home!

Pershendetje Endri dhe flm qe kujdesesh per kete temezen time ne momentet e absences.

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Maj 2011 15:00
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Endri
Moderator

Regjistruar: 02/01/2003
Vendbanimi: Today
Mesazhe: 1498

Ta le ty tani turnin e nates??

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Maj 2011 00:56
Endri nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Endri Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Endri (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Endri Shto Endri nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Endri nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Endri
Moderator

Regjistruar: 02/01/2003
Vendbanimi: Today
Mesazhe: 1498

Citim:
Po citoj ato që tha Endri
Kohet e fundit me duket se nje grua e moshuar ka hots per mua. Me fton per kafe. Sa here i them, "miremengjes" skuqet nga faqja si vajze e vogel. Me tregon per marredheniet e saja te meparshme. Dhe si burri i saj i meparshem e la ate per te jetuar nje jete pak me "ekstreme" me vajza te reja. Me ka ftuar per pije alkolike. Nejse, ajo eshte e rimartuar dhe i ka femijet sa mosha ime. Une vetem flas se dua vetem te socialize dhe sepse eshte funny. kurse per ate ajo ndoshta lidhet personalisht me shume ne muhabet.

Por pse nervozohet dhe skuqet nuk e di. Hajde mo, I just ignore it. no harm can come from that. kur punoja perpara ca vitesh me klientel. shkelnin syrin. dhe nganjehere japin numra telefoni... lol



Dua te shtoj ketu se ku ka ndonje femer me te mire. Se nje grua e moshuar(jo e vjeter por me e moshuar 30+) qe eshte intelektuale, ka respekt per veten e saj dhe ka arritur kulmin e jetes seksuale?!? Ne krahasim me keto bimbo-t qe shikojne per dite. Nje grua e tille eshte e formuar dhe trupi i saj eshte ne formen me te pjekur te saj. Kurse, me keto njomezat nuk e di se si do dalin kur te vjetersohen.

Dhe thone njerezit te rejat jane me te mire. Dhe gjate historise shikojme udheheqes qe marrin femra te reja. Ali Pasha me nuse 14 vjecare. Nah, I disagree. Eshte vecse nje dogme e vjeter.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Maj 2011 04:02
Endri nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Endri Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Endri (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Endri Shto Endri nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Endri nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Endri
Moderator

Regjistruar: 02/01/2003
Vendbanimi: Today
Mesazhe: 1498

Njerezit nuk kujdesen me per njeri tjetrin. C'do njeri shikon interesat e vete afat shkurter. Si shkak kjo sjell nje hidherim te riperteritshem. Ne anen e marredhenieve. Une e di c'fare dua tek nje tjeter. Dhe se kam me ate naivitett qe kam pat shume vjet me para. Dhe e di mjaft forte qe ne lidhjen time serioze ne t'ardhmen do kete e nje shqyrtim me intesive t'personit por i doemosdoshem. Nuk ka fitues ne betejen e gjinive. Vetem duhet te kesh kujdes mos te japesh shume nga vetja. Pasi sic kam thene me pare "kur e gjen bukurine e vetmise eshte shume veshtire ta lesh". Kane kalu shume muaj nga qe kur jam nda nga ex-i dhe shume pak here e kam mendu ne mendje. Kjo tregon qarte sa forte e kam dash. Dhe sa ka preokupu mendjen time. I'm so glad I dumped her a$$. Nje person si ajo eshte divorc material dhe kush ka nge merresh me future kurva.. instikti asnjehere s'me ka gabuar..

Modifikuar nga Endri datė 09/06/2011 ora 08:58

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Qershor 2011 08:30
Endri nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Endri Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Endri (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Endri Shto Endri nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Endri nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Sjellja e meshkujve single perhere ka qene nje objekt humori/sarkazme tek qenia ime e brishte femerore - e si mos te qeshesh me kafshen hyper-sociale ne te cilen kthehet nje grumbull spermatozoidesh ne kerkim te territori te ri?!
Zoteria i kesaj radhe eshte nje koleg fairly young qe mbas nje eksperience rrenuese, sipas pershkrimit te tije, ka vendosur te rimarre freret e jetes aka te kthehet ne nje diarre verbale, te jete all over the place all the time, te beje pyetje per te zgjatur biseden, te buzeqeshe per te leshuar sinjale pozitive, te luaje rolin e super te sigurtit dhe te marre ate zgerdhirjen qe te ben t'ja shkulesh gjithe dhembet nje nga nje! Une, si femer jo single per nje kohe te gjateeeeee(yeah-yeah, how did this one happen?!), nuk ndjej detyrime e te qenit sociale, madje as ndaj tije; çiftezimi im eshte siguruar, atesia e pjelles time te mundeshme poashtu.

Keshtu pra, mes çajit tim te mengjesit dhe diku mbas varjes te kembeve ne karrigen perkrah, mbas oreve te pakta te gjumit dhe operacioneve qe po me thithin cdo energji, zoteria u kujtua te me ulet ne karrigen tjeter perkrah, te me preke krahun ndersa po bisedon(Don't touch me! I'm not a physical person!) dhe te ia nise bisedes te forcuar duke me fiksuar ne sy sikur une te isha misherimi i Kamasutres! Ngrihem si dreqi me brire, me nje shikim vrases, dhe ndersa po terhiqja leckat e mija i them: "kanalizo energjite e tua pozitive andej ku mund te kene me teper efekt!" Ai me sheh me nje shikim poaq te mekur, shoku im ne nje cep me tutje kishte zvogluar syte nga mundimi per te mbajtur te qeshuren dhe une vazhdoj rrugen time...

...nje nate tjeter gati pa gjume. Nxjerr aparatin qe me kishte mbetur ne çante, i heq baterine - zakon i keq ky nga pertesa e te hedhurit te fotove ne disqe ku privacy eshte me e sigurte, e hedh diku mbi tavoline dhe i drejtohem dhomes time. Nevoje per gjume...serish...

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Qershor 2011 17:58
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Endri
Moderator

Regjistruar: 02/01/2003
Vendbanimi: Today
Mesazhe: 1498

Paska qene asshole ky nga pershkrimi.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Qershor 2011 23:14
Endri nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Endri Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Endri (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Endri Shto Endri nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Endri nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 08:35 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 68 faqe: « E parė ... « 52 53 54 55 56 57 58 59 60 [61] 62 63 64 65 66 67 68 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Letėrsia > Ditari > Copeza jete nga e kaluara...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.