Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Me mire nje femer te huaj se nje shqiptare
Gjithsej 67 faqe: « E parė ... « 49 50 51 52 53 54 55 56 57 [58] 59 60 61 62 63 64 65 66 67 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Pse me motra ke noigjo ti kunder fshatit? Qumshin ja pini, buken ja hani ....nejse

Turll, si ishte ajo puna e bithes?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Mars 2012 21:03
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14610

dhe Pandi Raidhit i ka mbi 2 pellembe bari por ne qytet jetoj e ne qytet e varrosen jo ne fshat ekshu vllai

ti sje fshatar rri rehat, je sojalli nga dere e fisme do te martoje motra me princeshe jo me sharabajga lool

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Mars 2012 21:36
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil
dhe Pandi Raidhit i ka mbi 2 pellembe bari por ne qytet jetoj e ne qytet e varrosen jo ne fshat ekshu vllai

ti sje fshatar rri rehat, je sojalli nga dere e fisme do te martoje motra me princeshe jo me sharabajga loolKu hiq?!

MOtra e paske ndermend me? Te qenkam renduar keshtu qe dom me me bo lanet prej shpijet?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Mars 2012 00:47
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ana1
Veteran ne forum

Regjistruar: 15/02/2003
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 823

Citim:
Po citoj ato që tha shelgu


Ka edhe nga ata qe martohen me te huaja se i gjejne te virgjera...

AD mos kundershto kot dhe ti.
Po ashtu do thone ata tek prinderit, " si kjo s'ka baba' e mora te virgjer!" ndryshe babai shqipetar I thote te birit, " po ishin mbaruar Shqipetaret qe na more te huajen?!"

Pra, ne vajzat qe bejme seks pa u martuar, ngelemi te martohemi me te huaj?!
Ha ha ha, c' bela na ka zene thuaj!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Mars 2012 02:29
Ana1 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ana1 Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ana1 Shto Ana1 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ana1 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6852

Shqiptarkat jane Hipokrite, Hipokrite te theksuara.

E theksoj: Jo se nuk jane dhe femrat e shteteve te tjera PERENDIMORE Hipokrite, por ne perqindje jane me pak se sa shqiptarkat. Ato jane me te ciltra, me direkte.

Disave i mungon dhe Karakteri. Me Karakter, ne kete rast kam fjalen per Respektin, Respekt njerzor, Respektin shoqeror.

Per ilustrim: Fillon nje njohje me nje shqiptarke dhe, kur ajo shikon qe nuk ka perputhje Opsionesh (Interesash), largohet pa te thene as "Mirembec", ne nje menyre tinzare, pa nje shpjegim!
Edhe pse, njohja mund te ishte THJESHTE shoqerore.

Sic e theksova me lart (te shteteve Perendimore), sepse, femrat e shteve Lindore kane te gjitha gati Karakter-Cilesi te perbashketa.


Fatkeqsisht!!

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Mars 2012 17:45
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Petter
kazmolog

Regjistruar: 20/07/2009
Vendbanimi: New York
Mesazhe: 2049

Ka te huaja qe jan nga familje shume te mira, ka dhe latine qe me te mor mendjen me mor nonji per te kalu jeten, ta bojn jeten ferr they r good for sex tho lol


Shqiptaret, kryesisht ato qe jan te lidhura me familjen e tyre ku respektojne nene e babe, e sidomos kur kan nene te mire zakonisht ndodhe qe molla bie nen molle e sben shume tutje...


Une mbaroj per shqipe

__________________
A question that sometimes drives me hazy: am I or are the others crazy?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Mars 2012 19:03
Petter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Petter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Petter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Petter Shto Petter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Petter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lezhjani-82
I Pavdekshem

Regjistruar: 02/01/2005
Vendbanimi: Eternity...
Mesazhe: 4813

Ma mir nji Shqiptare...me duhet gjithmone me Shkrujt Shqiptare me te madhe edhe ne qofte se s'me shkon dora se nji Admin e la punen se kisha shkrujt padashje Skenderbeu me te vogel...tashi e kam vath ne vesh.

__________________
Jeta eshte nje semundje vdekjeprurese seksualisht e transmetueshme.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Mars 2012 21:18
lezhjani-82 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lezhjani-82 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lezhjani-82 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lezhjani-82't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lezhjani-82 Shto lezhjani-82 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lezhjani-82 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ana1
Veteran ne forum

Regjistruar: 15/02/2003
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 823

Citim:
Po citoj ato që tha Vizioner
Shqiptarkat jane Hipokrite, Hipokrite te theksuara.

E theksoj: Jo se nuk jane dhe femrat e shteteve te tjera PERENDIMORE Hipokrite, por ne perqindje jane me pak se sa shqiptarkat. Ato jane me te ciltra, me direkte.

Disave i mungon dhe Karakteri. Me Karakter, ne kete rast kam fjalen per Respektin, Respekt njerzor, Respektin shoqeror.

Per ilustrim: Fillon nje njohje me nje shqiptarke dhe, kur ajo shikon qe nuk ka perputhje Opsionesh (Interesash), largohet pa te thene as "Mirembec", ne nje menyre tinzare, pa nje shpjegim!
Edhe pse, njohja mund te ishte THJESHTE shoqerore.

Sic e theksova me lart (te shteteve Perendimore), sepse, femrat e shteve Lindore kane te gjitha gati Karakter-Cilesi te perbashketa.


Fatkeqsisht!!Epo, ate edukate kemi marre ne Familje, Shoqeri!

Shyqyr qe u hapen rruget e " botes", dhe hapem syte dhe ne vajzat e djemte bashke! Hipokrite mua me duken meshkujt Shqipetare, por Jo te gjithe!!!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Mars 2012 03:10
Ana1 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ana1 Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ana1 Shto Ana1 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ana1 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
RAIMONDI
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2007
Vendbanimi: ...prapa diellit...
Mesazhe: 3492

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil


ku di gje une ndoshta kot e thashe per faktin qe meshkujt shqiptare nuk dine ta trajtojne femren e tyre me respekt e dashuri apo ta qujne veten e barabarte me to por kane gjithmone kete qe une jam mashkulli behet kshu si them une eth etj pra dun me von vulen gjithmone

keta pepinot e leshit kane 1 shprehje te bukur kshu ne pergjithesi spo flasim per raste sporadike te kuptohena qe mos marrin kot disa ketu:

jashte i marrin grate kurva dhe i bejne zonja kurse shqipot i marrin zonja dhe i bejne kurva

le te plase ne kucove taniPepinot jane shume njerez te ligj me femrat --ne kuptimin qe jane tipa mixgunash , ndersa shqiptaret kane te meta plot , por jane me te dashur ......

Une kam biseduar me femra qe kane pasur shoqet te martuara me te huaj dhe te gjitha ankoheshin--Natyrisht tani, ka edhe te huaj , njerez te mire

Ndersa ish e dashura ime nga Vlora qe martoi nje oficer italian , nuk shkonte gje me te ,....

........Me kujtohet qe me mori njehere ne telefon 3 vjet pasi ishte martuar, une kisha ditelindjen ate nate qe ajo me telefonoi .....

Ajo pasi me uroi per ditelindjen , me tha : Mondi te mallkoj qe me le....- ..... I thashe menjeehre :Me fal , te lutem me fal . dhe doja te shpjegohesha ...por ajo e mbylli telefonin ...

.........U ndjeva shume keq ,se e kuptova ajo nuk ishte e lumtur me italianin.......

Ajo ishte vajze e bukur , inteligjente, e kultuaruar --vishej me shume shije --- dukej si suedeze nga pamja -,


Kam pershtypjen se meshkujt shqiptare jane me te ngrohte , dhe ne ato gjerat e vockela tip cikerrimash, por qe mbushin jeten me lumturi dhe ngrohtesi
ne jemi me te natyreshem, me te afert dhe me te dhimbshem ndoshta .......

Ndersa i huaji, ....ngelelt i huaj, aq me teper per shqiptarken ai thelle , thelle nuk ka respekt Dhe kur rastis qe vajza shqiptare eshte edhe shume e kulturuar --keta te huajt behen xheloz, se e ndjejne veten me poshte dhe kjo sjell kontreadikten . Sepse ata ne Europe nisen nga sfondi qe ka shteti jot , DHE TE FLET ,ME PERCMIM
Ndersa ketu ne USA nuk e cajne koken per keto gjera , , jane tipa me te mire amerikanet e kulturar me femrat , se sa por europianet .......

Edhe raste te tjera te tilla me kane treguar vajzat ketu por varja...

__________________
Cdo gje shqiptare esht e dashur per mua

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Mars 2012 05:14
RAIMONDI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RAIMONDI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RAIMONDI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RAIMONDI Shto RAIMONDI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RAIMONDI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lorie
you fascinate me...

Regjistruar: 23/07/2003
Vendbanimi: in you
Mesazhe: 3134

Citim:
Po citoj ato që tha Endri
oh yeahh hahaah i pelqejne shume cokollatat.
kohet e fundit e kam mendjen diku tjeter. c'na thua ndonjegje lorie?Mendjen diku tjeter?

Zor se me besohet.

Une sh. mire. Pate mundesi te shkosh ne Tailande per holidays, last year? Si te pelqeu?

__________________
Philippians 4:8-Finally, brothers, whatever is true, whatever is noble, whatever is right, whatever is pure, whatever is lovely, whatever is admirable--if anything is excellent or praiseworthy--think about such things.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Prill 2012 13:39
lorie nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lorie Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lorie (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lorie't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lorie Shto lorie nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lorie nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 02:38 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 67 faqe: « E parė ... « 49 50 51 52 53 54 55 56 57 [58] 59 60 61 62 63 64 65 66 67 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Me mire nje femer te huaj se nje shqiptare

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.