Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Me mire nje femer te huaj se nje shqiptare
Gjithsej 67 faqe: « E parė ... « 54 55 56 57 58 59 60 61 62 [63] 64 65 66 67 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Cecilia pse mendon se meshkujt Shqiptar jane me familjar. Une mendoj te kunderten me c'shoh ketu te pakten. Sa per karrieristin, karrieristet nuk shquhen per familjar, si te huaj ashtu edhe shqiptar..

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Prill 2012 23:29
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Endri
Moderator

Regjistruar: 02/01/2003
Vendbanimi: Today
Mesazhe: 1498

lol prish bota... sa per temen s'besoj se mund te pergjithesoj njeren apo tjetren.

Modifikuar nga Endri datė 10/04/2012 ora 06:11

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Prill 2012 05:55
Endri nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Endri Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Endri (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Endri Shto Endri nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Endri nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Citim:
Po citoj ato që tha Deb*
Cecilia pse mendon se meshkujt Shqiptar jane me familjar. Une mendoj te kunderten me c'shoh ketu te pakten. Sa per karrieristin, karrieristet nuk shquhen per familjar, si te huaj ashtu edhe shqiptar..


Sic e kam shprehur deb* ndoshta nisem nga ajo nga cka une kam konstatuar.
Une shoh e degjoj perdite ketu qe filani u nda prej filanit kur para nje jave i shihje duke u puthur ne rruge si te dashuruarit e shekullit. Pra,ajo cka une konstatoj eshte se ketu ka nje fare egoizmi. Njerzit perpara se te lidhen vendosin limitet e tyre,kaq do jap e kaq do me japesh. Week-end-ve do e gdhij me shoke dhe ti me shoqe..etj si keto. Per mua s'ka se si te quhet kjo gje dicka normale. Kjo quhet "do besh sipas deshirave te mija..qe te rrime bashke.

Pra e shohin tjetrin si nje objekt e jo si nje person me ndjenja...

Kurse nje shqipetare mendoj se se sheh ne kete menyre tjetrin. Mund te jete me brutal ne xheste ose me pak dipllomat ne te folur por prape kane me teper respket. Ky eshte mendimi im.

Persa i perket karieres se huajve aman se gjate dites hiqen burra zoterinj e ne darke i shef neper clube te lloj lloj niveli...(jo se me intereson,po per konkluzion) me femra qe kalojne naten dhe te nesermen ne mengjes nqs e rastisin te njejten vajze ne rruge,se njohin fare. Pra,koncepti qe kane keta se kam une per jeten. Ndoshta keta e kane mire,ndoshta keq..mua sme perfaqesojne.

Prandaj ngelem e mendimit se shqipetaret jane me me karaktere te forte se keta. Keta jane nga fryn era kthejne gunen. Si femra pra

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Modifikuar nga cecilia datė 10/04/2012 ora 10:06

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Prill 2012 09:55
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lule
at this moment in time...

Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Mesazhe: 8269

Shum e drejt kjo qe thot kjo shtriga nolt , e kam then dhe vet te citimi tjeter , spo themi qe jan fare tkqinj kto fr apo meshkujt e tjere ,( po flas per kta qe i kemi perball ), jan tdhen pas sexit qamet kte s'eshte per tja mohuar po kam pershtypjen qe jan si puna e makines me garancin .

Endri ste imagjinoj dot te turpshem un ty se di pse ..

Petter e dylan e keni 10 mhb fare

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Prill 2012 10:14
lule nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lule nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Petter
kazmolog

Regjistruar: 20/07/2009
Vendbanimi: New York
Mesazhe: 2049

Pse I fshini shkrimet ore legena lol

__________________
A question that sometimes drives me hazy: am I or are the others crazy?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Prill 2012 17:56
Petter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Petter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Petter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Petter Shto Petter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Petter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Ceci une jam me cilesine dhe jo sasine. Po te vesh re meshkujt abuzive ndaj gruas, femijeve, kumarxhinjte, alkoolistet nuk ndahen nga grate, lol. Vetem po i lane grate. A thua ata jane famijare se rrine me nje femer? Pse te ndahen kur gruaja i rri pronto nga frika apo se s'ka ku te veje? Njerezit qe ndjehen jo te sigurt ne aftesite e veta preferojne te mos rrezikojne lidhjen qe kane efhe kur s'jane te lumtur ne ate lidhje. Te jesh familjar nuk mjafton vetem te rrish vetem ne nje lidhje.

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Prill 2012 18:08
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Citim:
Po citoj ato që tha Deb*
Ceci une jam me cilesine dhe jo sasine. Po te vesh re meshkujt abuzive ndaj gruas, femijeve, kumarxhinjte, alkoolistet nuk ndahen nga grate, lol. Vetem po i lane grate. A thua ata jane famijare se rrine me nje femer? Pse te ndahen kur gruaja i rri pronto nga frika apo se s'ka ku te veje? Njerezit qe ndjehen jo te sigurt ne aftesite e veta preferojne te mos rrezikojne lidhjen qe kane efhe kur s'jane te lumtur ne ate lidhje. Te jesh familjar nuk mjafton vetem te rrish vetem ne nje lidhje.

Mire ne teori, po ne praktike si e ke mendjen?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Prill 2012 18:31
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
al74 ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   al74
hamall

Regjistruar: 29/04/2009
Vendbanimi: meran- It
Mesazhe: 6675

Citim:
Po citoj ato që tha Petter
Pse I fshini shkrimet ore legena lol


mesazhin tat e kam fshi une. kishte permbajtje shume banale edhe pse e shkrujtme ne anglisht. po ashtu edhe mesazhi i dylan.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Prill 2012 19:05
al74 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė al74 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me al74 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: al74 Shto al74 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto al74 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Citim:
Po citoj ato që tha Deb*
Ceci une jam me cilesine dhe jo sasine. Po te vesh re meshkujt abuzive ndaj gruas, femijeve, kumarxhinjte, alkoolistet nuk ndahen nga grate, lol. Vetem po i lane grate. A thua ata jane famijare se rrine me nje femer? Pse te ndahen kur gruaja i rri pronto nga frika apo se s'ka ku te veje? Njerezit qe ndjehen jo te sigurt ne aftesite e veta preferojne te mos rrezikojne lidhjen qe kane efhe kur s'jane te lumtur ne ate lidhje. Te jesh familjar nuk mjafton vetem te rrish vetem ne nje lidhje.


Deb* per cfare shqipetaresh e ke fjalen ti? Per njerez addict,per njerez te papergjegjshem?

Pastaj per cfare cilesie apo sasie behet fjale ketu? As une e as ti s'kemi provuar te jetojme me gjysmen e Shqiperise per te nxjerr konkluzione..

Une flas me cka kam jetuar e pare me syte e mi. Nuk po flas si perfaqesuese e ndonje shoqate per gra te dhunuara. Jo. Dhe as nuk po them qe nje familjare do te thote vetem te kesh emrin i martuar. Perkundrazi do te thote te te jesh njeri me vlera,punetor dhe i pergjegjshem.

Une ndoshta qenkam eksepsioni i shqipetareve

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Prill 2012 19:12
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Endri
Moderator

Regjistruar: 02/01/2003
Vendbanimi: Today
Mesazhe: 1498

Cecilia ti flet sikur te gjithe njerezit jane njelloj. Dhe s'eshte e vertet qe "te huajt" nuk jane familjar. Te pakten me c'kam pa une s'eshte e vertet.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Prill 2012 19:55
Endri nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Endri Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Endri (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Endri Shto Endri nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Endri nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 02:55 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 67 faqe: « E parė ... « 54 55 56 57 58 59 60 61 62 [63] 64 65 66 67 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Me mire nje femer te huaj se nje shqiptare

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.