Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Arkiva > Komentet e Albumit fotografik!! Vlerėsimi i Temės: 3 votes, 3.67 average.
Gjithsej 285 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme

06 Gusht 2005 ::: 16:37
artidr
Anėtar Aktiv


Regjistruar: 01/04/2005
Vendbanimi: In your Hard Disk...!
Postime: 512
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Re: plap

Citim:
Po citoj ato që tha BuZe_EmBla
ehehehehua ua ne e hoqe petullen yllo shum bukuroshe je
komplimente yllo

 
Click Here to See the Profile for artidr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me artidr (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė artidr't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: artidr Shto artidr nė listėn e injorimit Shto artidr nė listėn e monitorimit
 
07 Gusht 2005 ::: 05:04
roke
me AC MILAN ne zemer


Regjistruar: 19/07/2003
Vendbanimi: USA
Postime: 2397
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Buzes..

Pse i zgjat me dhune buzet.leri moj si i ke se mire ti ka bere zoti edhe pa u sforcuar

 

__________________
respekte

Click Here to See the Profile for roke Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me roke (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: roke Shto roke nė listėn e injorimit Shto roke nė listėn e monitorimit
 
07 Gusht 2005 ::: 15:09
Ruby_DR
Special


Regjistruar: 28/04/2005
Vendbanimi: aty ku nuk ta pret mendja
Postime: 2080
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Re: JA dhe NJe Tjeter

Citim:
Po citoj ato që tha BuZe_EmBla
une jam( (AjO_Qe_PuTh_EMbeL)


dhe un puth embel pershendetje rubini

 

__________________
<<<<<<<< VENTO DI PASSIONE MAI DOMATA>>>>>>>>>>>

Click Here to See the Profile for Ruby_DR Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ruby_DR (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Ruby_DR't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ruby_DR Shto Ruby_DR nė listėn e injorimit Shto Ruby_DR nė listėn e monitorimit
 
14 Gusht 2005 ::: 11:28
halfgang
A_N_O_N_I_M_U_S


Regjistruar: 04/06/2005
Vendbanimi: NERIELO RECORD'S
Postime: 2924
Status: Offline

Modifiko Mesazhinooooooouuuuuuuuuuu mos na puth kaq embel ti moj goce, se po puthim ekranin e pc neve ketej dhe nuk eshte i paster dreqi....
pershendetje buze_embla

Modifikuar nga halfgang datė 14/08/2005 ora 18:01

 

__________________
R.E.S.P.E.K.T

Click Here to See the Profile for halfgang Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me halfgang (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: halfgang Shto halfgang nė listėn e injorimit Shto halfgang nė listėn e monitorimit
 
14 Gusht 2005 ::: 17:53
Niqua
Veteran ne forum


Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Postime: 6938
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Re: Ky jam une....

Citim:
Po citoj ato që tha flori_dr
Heee si ju dukem????
King Durrsi jam
si shpirt

 
Click Here to See the Profile for Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Shto Niqua nė listėn e monitorimit
 
14 Gusht 2005 ::: 17:55
Niqua
Veteran ne forum


Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Postime: 6938
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha arakati
Ja edhe nje foto nga arakatialamet kingu

 
Click Here to See the Profile for Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Shto Niqua nė listėn e monitorimit
 
19 Gusht 2005 ::: 16:06
Ruby_DR
Special


Regjistruar: 28/04/2005
Vendbanimi: aty ku nuk ta pret mendja
Postime: 2080
Status: Offline

Modifiko Mesazhindoli dhe nje tjeter ne shitje

 

__________________
<<<<<<<< VENTO DI PASSIONE MAI DOMATA>>>>>>>>>>>

Click Here to See the Profile for Ruby_DR Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ruby_DR (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Ruby_DR't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ruby_DR Shto Ruby_DR nė listėn e injorimit Shto Ruby_DR nė listėn e monitorimit
 
20 Gusht 2005 ::: 15:35
Niqua
Veteran ne forum


Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Postime: 6938
Status: Offline

Modifiko MesazhinKyt e blej une
si yll bote keke naqe
marrshalla

 
Click Here to See the Profile for Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Shto Niqua nė listėn e monitorimit
 
20 Gusht 2005 ::: 15:39
Ruby_DR
Special


Regjistruar: 28/04/2005
Vendbanimi: aty ku nuk ta pret mendja
Postime: 2080
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha dreqja shkodrane
Kyt e blej une
si yll bote keke naqe
marrshallao naqe po ku do e gjesh mi se ky ka ven venbanimin be belgjik dhe nm. e cel... shqiptar

mir bon ti se fitimin e mor un

hahahahahahahahah

ciao dreqe e vertet

 

__________________
<<<<<<<< VENTO DI PASSIONE MAI DOMATA>>>>>>>>>>>

Click Here to See the Profile for Ruby_DR Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ruby_DR (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Ruby_DR't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ruby_DR Shto Ruby_DR nė listėn e injorimit Shto Ruby_DR nė listėn e monitorimit
 
20 Gusht 2005 ::: 16:05
matrix
Anetar i regjistruar


Regjistruar: 25/11/2003
Vendbanimi: TIRANE
Postime: 34
Status: Offline

Modifiko Mesazhin0683115578 per sms me mua..jam ktu ne tirane

 
Click Here to See the Profile for matrix Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me matrix (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė matrix't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: matrix Shto matrix nė listėn e injorimit Shto matrix nė listėn e monitorimit
 
Ora tani: 10:25 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 285 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e Mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Arkiva > Komentet e Albumit fotografik!!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen