Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nga cili rreth i Shqiperise kemi me shume forumista? Vlerėsimi i Temės: 3 votime, mesatarja 3.67.
Nga jeni ju??
Berat
Durres
Elbasan
Fier
Gjirokaster
Kavaje
Korce
Kruje
Lezhe
Lushnje
Permet
Pogradec
Sarande
Shkoder
Skrapar
Tropoje
Tirane
Vlora
Ne nje rreth tjeter qe nuk eshte permendur
Kosova
   Ky sondazh nuk mbyllet asnjëherë [Modifiko Sondazhin (vetėm moderatorėt)]
Gjithsej 58 faqe: « E parė ... « 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Admirali
ITSD Engineer

Regjistruar: 07/01/2003
Vendbanimi: Durrės
Mesazhe: 2298

Re: Re: ....

Citim:
Po citoj ato që tha amor alucius


Une?Larg qofte!! Si gjysem mbese Durresi qe jam s'me lejohet te kem gje :p Ore,naaa,mu atje do me keni sa te vi ne Shqiperi,mes Durresakeve...sidomos cunat i kane te mire dreqerit  :p





He pra, aty me dil mua ti

__________________
Quis custodiet ipsos custodes?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Qershor 2006 12:05
Admirali nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Admirali Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Admirali (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Admirali Shto Admirali nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Admirali nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Xhebroo
Anetar i ri

Regjistruar: 17/06/2006
Vendbanimi: peje
Mesazhe: 27

Kosovar paska shume pak apo nuk paska fareee

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Qershor 2006 15:45
Xhebroo nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Xhebroo Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Xhebroo (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Xhebroo Shto Xhebroo nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Xhebroo nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
vistanet
ujku_6474

Regjistruar: 06/06/2006
Vendbanimi: DURRES
Mesazhe: 38

Citim:
Po citoj ato që tha Xhebroo
Kosovar paska shume pak apo nuk paska fareee


skam pa nei kosovar deri tani ne forum mgjth se di

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Qershor 2006 16:01
vistanet nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė vistanet Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me vistanet (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė vistanet't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: vistanet Shto vistanet nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto vistanet nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Re: Re: Re: ....

Citim:
Po citoj ato që tha Admirali
He pra, aty me dil mua ti


Kam frike nga te huajt une

Pastaj se di ne do me njihje :p  

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Qershor 2006 17:54
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Xhebroo
Anetar i ri

Regjistruar: 17/06/2006
Vendbanimi: peje
Mesazhe: 27

une jam kosovar mik

jam i pejes respektee

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Qershor 2006 19:15
Xhebroo nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Xhebroo Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Xhebroo (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Xhebroo Shto Xhebroo nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Xhebroo nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
vistanet
ujku_6474

Regjistruar: 06/06/2006
Vendbanimi: DURRES
Mesazhe: 38

Citim:
Po citoj ato që tha Xhebroo
une jam kosovar mik

jam i pejes respektee



shyqyr mer lal doli nje kosovar

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Qershor 2006 19:23
vistanet nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė vistanet Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me vistanet (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė vistanet't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: vistanet Shto vistanet nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto vistanet nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
flori_dr
cun durrsi

Regjistruar: 13/07/2004
Vendbanimi: canada
Mesazhe: 99

ec aty durresi qekena ne vend te pare hajdeni mer durrsak ku jeni ???? votoni ketu ta morim vesh kush e bon ligjin ketu

__________________
shit happens.......live your life cause u got nothing else

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Qershor 2006 22:43
flori_dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė flori_dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me flori_dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: flori_dr Shto flori_dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto flori_dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

Citim:
Po citoj ato që tha flori_dr
ec aty durresi qekena ne vend te pare hajdeni mer durrsak ku jeni ???? votoni ketu ta morim vesh kush e bon ligjin ketu


O flori si te ka motraa ty????
nga ke humbur me se je zhduk fare??
Hajt se flasim.

I love You

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Qershor 2006 22:47
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Admirali
ITSD Engineer

Regjistruar: 07/01/2003
Vendbanimi: Durrės
Mesazhe: 2298

...

Mqs Forumi Horizont ka anetare dhe nga viset shqiptare jashte RSH, shtova dhe 1 mundesi ekstra, Kosova.

__________________
Quis custodiet ipsos custodes?

Modifikuar nga Admirali datė 21/06/2006 ora 21:17

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Qershor 2006 23:15
Admirali nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Admirali Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Admirali (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Admirali Shto Admirali nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Admirali nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Admirali
ITSD Engineer

Regjistruar: 07/01/2003
Vendbanimi: Durrės
Mesazhe: 2298

Re: Re: Re: Re: ....

Citim:
Po citoj ato që tha amor alucius


Kam frike nga te huajt une

Pastaj se di ne do me njihje :p  




Ke hallin e pasaportes per tu njohur si mbese e Durresit ti? Ta japim dhe ate, pa problem, mjafton te na provosh me 7 breza qe je mbese nga Durresi

__________________
Quis custodiet ipsos custodes?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Qershor 2006 23:17
Admirali nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Admirali Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Admirali (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Admirali Shto Admirali nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Admirali nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 13:09 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 58 faqe: « E parė ... « 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nga cili rreth i Shqiperise kemi me shume forumista?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.