Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Dashuria > Ditet e mia pa ty... Vlerėsimi i Temės: 10 votime, mesatarja 4.60.
Gjithsej 119 faqe: « E parė ... « 110 111 112 113 114 115 116 117 118 [119]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
epanjohura
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 18/06/2010
Vendbanimi: Kosovė
Mesazhe: 214

16-12........

Ditët,muajt,vitet po kalojn, pa Ty ... unë ende nuk mund të besoj se Ti ike përgjithmonë .. Unë nuk mund dhe nuk dua të besoj .. Ti ke qenë diçka e veçantë, diçka që kurrë nuk mund të harrohet,kam dhimbje shumë ..mendimi që unë kurrë nuk do të shoh buzëqeshjen tënde, të dëgjoj zërin tënd, fjalët tuaja nuk më le të qetë: engjëlli im!Kjo më shkatërron.. Shpesh ulem, me foton tënde në prehërin tim dhe kujtoj të kaluarën .. ... Pastaj loti rrëshqet poshtë fytyrës, lotët e ftohtë dhe të dhimbshëm.. Cdo atje pa mua?Atje i vetëm nën tokë ... as shiu më nuk ka rëndësi, sepse sa herë që unë shoh shiun të imagjinoj Ty pranë meje ... Pa Ty, asgjë nuk ështe e njëjtë, rrugët janë të shkreta.... Pamjet nga dritaret nuk janë më të njëjta si dikur....!!! Kur unë i mbylli syt, Ti je këtu, dhe më ndjek mua përmes ëndërrave...Më mungon shumë, nuk mund të kuptoj ... pikëllimi im dhe dhimbja janë në rritje dhe kurrë nuk do të kaloj..Kujtimi për Ty kurrë nuk do të zbehet, përgjithmonë do të jetojë në zemrën time, karakterin tuaj, dashurinë tuaj dhe mirësin nuk e ka askush në botë..Ngris duart lart e heshtur që Ti mos të dëgjosh, dhe unë lutem për paqen tënde .. Dhemb shumë e gjithë kjo, por unë e di që nuk jamë vetëm, engjëlli im ... Më prit mua, një ditë do të vij edhe unë , deri atëherë kurrë nuk të harroj...ke për të jetuar në zemrën e një personi që vërtet të deshti ...dhe të dua përgjithmonë !!! Shihemi i dashuri im... kur zemra ime ndalet ...

__________________
Cdo gje e tepruar,eshte fatale!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Dhjetor 2014 22:40
epanjohura nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė epanjohura Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me epanjohura (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: epanjohura Shto epanjohura nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto epanjohura nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 14:05 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 119 faqe: « E parė ... « 110 111 112 113 114 115 116 117 118 [119]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Dashuria > Ditet e mia pa ty...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.