Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Dashuria > Ditet e mia pa ty... Vlerėsimi i Temės: 10 votime, mesatarja 4.60.
Gjithsej 119 faqe: « E parė ... « 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43 44 45 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
diabolic
bastard_inside

Regjistruar: 22/10/2003
Vendbanimi: Sa me larg forumit...
Mesazhe: 3381

Citim:
Po citoj ato që tha briseide


ke do ti re????




Ty moj fshatarja ime e vogel...
Po perfito nga mungesa ime se ta tregoj une ,po sta shtypa morrin :p
Hehehehe e shef paskan dal edhe pretendent te tjere ketu, mire mire...

Ps:me ka marre malli per ty megjithse e merkura erdhi...

__________________
Thone se Loti i Shpirtit te vret beben e syrit...Ruaji lotet per te vdekurit!
E nese dhe per TY ajo ka vdekur.., atehere Qaj me ze miku im i shtrenjte!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Prill 2007 23:26
diabolic nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė diabolic Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me diabolic (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė diabolic't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: diabolic Shto diabolic nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto diabolic nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
diabolic
bastard_inside

Regjistruar: 22/10/2003
Vendbanimi: Sa me larg forumit...
Mesazhe: 3381

Degjoj ngadal zhurmen e hapave qe me sjellin tek ti.
Nuk ka me muzike hyjnore sesa melodia qe buzet peshperisin kur puthen dhe une po vrapoj tek ti per te arritur hyjnoren.
Tek ti qe me fal ferrin me nje xhest dhe njekohesisht me njeh me prajsen.
Ndoshta ky eshte fati im te jem gjysem engjell e gjysem djall ...
Por jo , me ty kam njohur vetem engjellin brenda vetes duke fluturuar pa krah,por me shpirt.
Nese keto dite kam qene i trishtuar arsyeja ka qene se ti nuk ishe pjese e dites time dhe ndonjehere arsyeja pertonte te behej e gjalle.
Nese keto dite kam qene i lumtur arsyeja ka qene se ti ma vrisje trishtimin me fjale te embla perendish qe per arsyen nuk kishin nevoj aspak.
Gishtat e mi kerkoj akoma te ledhatojn lekuren tende te bute si mendafshi por arrijn te kene thjesht nje grusht ajer qe sme mbush me fryme ashtu si me mbush ti.
Vazhdoj akoma te degjoj zhurmen e hapave te mi nisur per tek ti...
Pritme e dashur, nuk vonohem,une po vij...


Te kam xhan zemra ime,te kam xhan...

__________________
Thone se Loti i Shpirtit te vret beben e syrit...Ruaji lotet per te vdekurit!
E nese dhe per TY ajo ka vdekur.., atehere Qaj me ze miku im i shtrenjte!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Prill 2007 22:35
diabolic nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė diabolic Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me diabolic (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė diabolic't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: diabolic Shto diabolic nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto diabolic nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
diabolic
bastard_inside

Regjistruar: 22/10/2003
Vendbanimi: Sa me larg forumit...
Mesazhe: 3381

Per ty...

Per cdo lot do te fal mijra puthje
se lotet jane fjalet e shpirtit memec
Mos qaj kurre shpirti im pervecse...
Pervecse kur buzet e tua te jene thare
Pikerisht ne shkretetiren e asgjes
loti yt do te jete shpetimtari i shpirtit
Dhe nese qan ,qaj vetem per veten
vetem ti i meriton lotet ne shpirt
Jo se une nuk i meritoj lotet e tua
Jo se lotet shpirtit si dhane fryme nga pak
Por per cdo lot tendin per mua
nje plag lind duke klithur emrin tend
Per cdo lot do te fal mijra puthje
puthje qe plaget te sherojn...


Ps:do me mungosh shpirti im.Tvb...

__________________
Thone se Loti i Shpirtit te vret beben e syrit...Ruaji lotet per te vdekurit!
E nese dhe per TY ajo ka vdekur.., atehere Qaj me ze miku im i shtrenjte!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Prill 2007 21:47
diabolic nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė diabolic Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me diabolic (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė diabolic't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: diabolic Shto diabolic nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto diabolic nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Tulipani
< ArtHolic >

Regjistruar: 11/01/2007
Vendbanimi: Secret Garden
Mesazhe: 4717

Question

Mbase nje dite do te te them gjithçka...

__________________
"Sono gli altri le strade, io sono una piazza, non porto in nessun posto, io sono un posto"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Prill 2007 22:18
Tulipani nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Tulipani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Tulipani (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Tulipani Shto Tulipani nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Tulipani nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
diabolic
bastard_inside

Regjistruar: 22/10/2003
Vendbanimi: Sa me larg forumit...
Mesazhe: 3381

Kan kaq dite qe zerat tane kerkojne njeri-tjetrin dhe nuk arrijn dot te te gjejn gjurme ne veshet e se perditshmes.Por diku ne nje cep te kujteses time jehona e zerit tend akoma merr fryme dhe arrin te mbaj gjalle deshiren per te te kerkuar edhe atje ku je e paarritshme.E ndiej mungesen tende dhe mundohem qe me grimca puthjeje qe ti mi fale rruges qe me solli larg teje te jetoj te perditshmen. Zgjas doren te arrij hijen e imazhit tend por bej timen thjesht nje grusht ajer deluzion qe me mbyt nga pak . Malli me peshperit cdo cast tingullin e fjaleve qe ti mi thua kur me puth dhe une dua vetem te te puth dhe kete cast ta kryqezoj per te shpetuar shpirtin tim mekatar qe te do me shume se parajsen.Jam mekatar qe mekatet nuk dua te mi falin.Falma ti parajsen qe mallin ta vras pa me vrare ai mua.

I miss you...

__________________
Thone se Loti i Shpirtit te vret beben e syrit...Ruaji lotet per te vdekurit!
E nese dhe per TY ajo ka vdekur.., atehere Qaj me ze miku im i shtrenjte!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Prill 2007 17:48
diabolic nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė diabolic Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me diabolic (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė diabolic't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: diabolic Shto diabolic nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto diabolic nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vlonjati99Tave
Arrakat

Regjistruar: 15/12/2003
Vendbanimi: A Silent Night, A Secret Tear, Wishing You Were Here
Mesazhe: 2169

me more ne telefon. un stu pergjigja ngrohte.. pse valle? ahh gripi gripi qe sme la... ti e kuptove.. je goc me mend... love u hon

__________________
*Born To Touch Your Feelings* I Dont Care If Im Hated On The Net.
Because I Have A Real Life.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Prill 2007 10:27
Vlonjati99Tave nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vlonjati99Tave Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vlonjati99Tave (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vlonjati99Tave't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vlonjati99Tave Shto Vlonjati99Tave nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vlonjati99Tave nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

Kisha dite qe  nuk e kisha ndjere kenaqesine e te lagurit nga shiu......U bene dy dite qe eci trotuareve te lagura me nje dashuri te cuditshme.....madje edhe qielli me kete fytyren e tij te vrejtur...me syte e perlotur  ka filluar te me pelqeje me shume se zakonisht ne dite te tilla........Eci rrugeve dhe shoh se si  hapat e kujtimit tend shuhen e grimcohem nen ritmet e piklave te shiut.....ato me shoqerojne kudo qe shkoj ...,ne cdo hap qe hedh......Nuk ndihem vetem as ne vetmine me te madhe...sepse kthej koken dhe shoh sozien time (Ty) duke me ndjekur nga pas si nje hije.....Sot me shume se asnjehere ndoshta doja te ecja me koken nga qielli ....te lotoja dhe une bashke me te........por jo per Ty.....jo per ditet qe ti nuk je ...........por per Kujtimet qe me le si dhurate............Te perqafoj....

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Maj 2007 08:55
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
diabolic
bastard_inside

Regjistruar: 22/10/2003
Vendbanimi: Sa me larg forumit...
Mesazhe: 3381

Dihatet fryma ime kur buzet e mia belbezojn emrin tend qe johon ne rrugen per veshet e tu.
Nuk ngopem me fryme ,jo nuk mundem ...
Nuk mundem te jetoj me grimca kujtese dhe copeza malli qe me shume me vrasin sesa me mbajne ne jete.
Une kam nevoj per ty dhe ndiej vibracionin e ajrit qe perkedhel lekuren time kur ti psheretin emrin tim kur prekja e se kaluares te puth buzen.
Keto dite munges nuk munda as te jetoj,as te vdes...
Keshtu shpirti im te lutem kthema puthjen,kthema magjine e te qenit yti ,kthema pasionin ,deshiren ,eja...
Serish bashke per te shuar etjen ,falma buzeqeshjen,falma parajsen...
Dihatet fryma ime serish ,serish pa ty,deri ne agim.
Ti je dielli i fshehur pas reve qe me fal driten edhe pa u dukur,shporr erresiren e dhimbjes ,enderr per syte e verber .
Po degjoj tingullin e hapave qe buzet e tua me dhurojn me puthje...
Erdhe ...?!


Ps: ...

__________________
Thone se Loti i Shpirtit te vret beben e syrit...Ruaji lotet per te vdekurit!
E nese dhe per TY ajo ka vdekur.., atehere Qaj me ze miku im i shtrenjte!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Maj 2007 13:54
diabolic nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė diabolic Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me diabolic (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė diabolic't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: diabolic Shto diabolic nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto diabolic nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Tulipani
< ArtHolic >

Regjistruar: 11/01/2007
Vendbanimi: Secret Garden
Mesazhe: 4717

Citim:
Po citoj ato që tha diabolic

Ti je dielli i fshehur pas reve qe me fal driten edhe pa u dukur,shporr erresiren e dhimbjes ,enderr per syte e verber .
Po degjoj tingullin e hapave qe buzet e tua me dhurojn me puthje...
Erdhe ...?! 





 



 

__________________
"Sono gli altri le strade, io sono una piazza, non porto in nessun posto, io sono un posto"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Maj 2007 14:10
Tulipani nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Tulipani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Tulipani (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Tulipani Shto Tulipani nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Tulipani nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
diabolic
bastard_inside

Regjistruar: 22/10/2003
Vendbanimi: Sa me larg forumit...
Mesazhe: 3381

Sme kane pelqyer kurre lamtumirat aq me pak me ty.Kerkoj te gjej fjalet e duhura por ato humbin ne mjergullen e mendimeve te mia qe kerkojn nje arsye nje shkak te cilin se gjejn gjekundi.Fjala e vetme qe mund te them tani eshte -Faleminderit.
Faleminderit per cdo cast qe me fale me prezencen tende ,per diellin me te vertet nuk kisha nevoje.
Faleminderit per cdo puthje qe me fale rruges se pasionit,embelsisht buzet e mia akoma kerkojn buzet e tua,por...
Faleminderit per endrat qe me fale syhapur ne netet e gjata pa gjume ,endrat kurre nuk arriten te treteshin .
Faleminderit per perkedheljet qe me sheronin cdo plage ,edhe ato te shpirtit qe ti i dhe jete nga pak.
Faleminderit per lotet qe mbyten zerin tim qe smundi te klithte,sepse ti fjalen klithje urreje vertet.
Faleminderit per cdo buzeqeshje qe me thoshte miremengjes ,jeto se gjithkush nje dite do te vdes.
Faleminderit per gjithcka ...
Faleminderit qe egziston...
Jeto ashtu si di te jetosh ti , me gjithe vrullin ,deshiren dhe pasionin qe i fal jetes cdo sekond.
Jeto dhe bej dike tjeter te lumtur ashtu si me bere mua me prezencen tende ,cdo cast,fraksion sekondi,perjetesi...
Jeto dhe nese ti je e lumtur une do te jem i i lumtur dyfish per ty.
Lamtumire dhe shpresoj qe parajsen qe une nuk arrita ta falja ta gjesh diku rruges se gjate te jetes tende.
Lamtumire gjithsesi per mua do te mbetesh e mrekullueshme gjithmon...


Ps:...asgje,asgje.
07 maggio 20.03.16

__________________
Thone se Loti i Shpirtit te vret beben e syrit...Ruaji lotet per te vdekurit!
E nese dhe per TY ajo ka vdekur.., atehere Qaj me ze miku im i shtrenjte!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Maj 2007 18:43
diabolic nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė diabolic Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me diabolic (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė diabolic't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: diabolic Shto diabolic nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto diabolic nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 22:12 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 119 faqe: « E parė ... « 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43 44 45 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Dashuria > Ditet e mia pa ty...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.