Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Dashuria > Ditet e mia pa ty... Vlerėsimi i Temės: 10 votime, mesatarja 4.60.
Gjithsej 119 faqe: « E parė ... « 35 36 37 38 39 40 41 42 43 [44] 45 46 47 48 49 50 51 52 53 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

ouuuuuuuuuuuu pse dy  here ky postimi  jem....???

 

fshijeni sa nuk e ka pa diabolicu....:p

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Qershor 2007 20:45
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Tulipani
< ArtHolic >

Regjistruar: 11/01/2007
Vendbanimi: Secret Garden
Mesazhe: 4717

Ej meqe ketu moderatore s'jam une..mund te shkruaj dhe jasht teme    ... Smeagol mos me posto foto te Muzika per te me korruptuar   se duhet ti fshij te gjitha  ... Per ate zot ku i gjen. 

__________________
"Sono gli altri le strade, io sono una piazza, non porto in nessun posto, io sono un posto"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Qershor 2007 21:37
Tulipani nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Tulipani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Tulipani (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Tulipani Shto Tulipani nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Tulipani nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
smeagol
sa pak qe me njifni

Regjistruar: 05/02/2007
Vendbanimi: diku..jashte..pa ty
Mesazhe: 235

Citim:
Po citoj ato që tha tulipani
Ej meqe ketu moderatore s'jam une..mund te shkruaj dhe jasht teme    ... Smeagol mos me posto foto te Muzika per te me korruptuar   se duhet ti fshij te gjitha  ... Per ate zot ku i gjen. 



o tuli po ishte per te qeshur..............un skam se dua te te korruptoj.........po hajt.......... varja

p.s e bera vet ne cast..........qe ta dish ku e gjeta
ti fshive nje veper arti.........

__________________
"Come la sua immagine mi perseguita! Che io vegli o sogni, mi riempie tutta l'anima. Qui, se chiudo gli occhi, qui, sulla mia fronte, dove si racchiude tutta la potenza visiva, stanno i suoi occhi neri"
GOETHE

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Qershor 2007 21:45
smeagol nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė smeagol Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me smeagol (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: smeagol Shto smeagol nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto smeagol nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
diabolic
bastard_inside

Regjistruar: 22/10/2003
Vendbanimi: Sa me larg forumit...
Mesazhe: 3381

pervec faktit...

Ja kaluam bukur sot...
Pervec faktit se kam ndenjur shume ne diell dhe jam ber si spec djeges.
Pervec faktit se blogu qe kam nuk ka me shenja jete.(e kan mbyllur)
Pervec fatit se u zura me ish amoren dhe kjo me acaron shume...
Pervec faktit se neser kam provim dhe gati skam mesuar asgje...
Pervec faktit se kisha dy dite qe nuk hyja dot ne forum se serveri kishte ik per lezh...
Pervec faktit se sa hy lezoj nje mesazh qe me ishte drejtuar mua nga nje idiot qe mire qe se kam perball se do i nxirrja nervat qe kam.
Pervec faktit qe kam uri dhe sdi cfar te ha...

A se harrova-isha ne plazh sot...

__________________
Thone se Loti i Shpirtit te vret beben e syrit...Ruaji lotet per te vdekurit!
E nese dhe per TY ajo ka vdekur.., atehere Qaj me ze miku im i shtrenjte!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Qershor 2007 23:05
diabolic nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė diabolic Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me diabolic (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė diabolic't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: diabolic Shto diabolic nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto diabolic nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
briseide
Shtrige

Regjistruar: 12/02/2007
Vendbanimi: Rrefime memece
Mesazhe: 4388

Re: pervec faktit...

Citim:
Po citoj ato që tha diabolic
Ja kaluam bukur sot...

Pervec faktit se neser kam provim dhe gati skam mesuar asgje...
Pervec faktit qe kam uri dhe sdi cfar te ha...



Po une flisja per kot lexo lexo

S'ka me reçel qershie???

Ne ditet e mia pa ty: OZIO total

__________________
I had seven faces,Thought I knew which one to wear...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Qershor 2007 23:25
briseide nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė briseide Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me briseide (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: briseide Shto briseide nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto briseide nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
GENTI_the_KING
MBRET I PERJETSHEM

Regjistruar: 08/09/2004
Vendbanimi: Ne Keshtjellen Time Te Pamposhtur
Mesazhe: 2683

ditet e mia pa ty

shume

po ti shtosh dhe netet

akoma me shume

sekondat pa ty

me bejne te ndihem i plakur

minutat e tera pa ty

pa fjale me lene , jam i mekur

oret pa frymen tende

mushkrite me nuk me punojne

dite e mia paty

te rrahurat e zemres sime m'i ndalojne

 

 

__________________
Ti SHQIPERI , me jep nder , me jep emrin SHQIPETAR.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Qershor 2007 23:34
GENTI_the_KING nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė GENTI_the_KING Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me GENTI_the_KING (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: GENTI_the_KING Shto GENTI_the_KING nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto GENTI_the_KING nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
elsaaa
Grrrrrrrr

Regjistruar: 20/07/2003
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 2047

.....nuk shtyhet pa ty...

__________________
.......tY Te kerKoJ nE shPreSeN tImE tE HumBuR dHe ne agImE nje DiTe Pa tY...Te pRes tE viSh tEk Une .......

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Qershor 2007 23:49
elsaaa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė elsaaa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me elsaaa (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: elsaaa Shto elsaaa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto elsaaa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
doli
nosferatu 4ever and ever

Regjistruar: 11/06/2007
Vendbanimi: Diku aty ku drita e ke veshtire te depertoj.......
Mesazhe: 236

Re: pervec faktit...

Citim:
Po citoj ato që tha diabolic
Ja kaluam bukur sot...
Pervec faktit se kam ndenjur shume ne diell dhe jam ber si spec djeges.
Pervec faktit se blogu qe kam nuk ka me shenja jete.(e kan mbyllur)
Pervec fatit se u zura me ish amoren dhe kjo me acaron shume...
Pervec faktit se neser kam provim dhe gati skam mesuar asgje...
Pervec faktit se kisha dy dite qe nuk hyja dot ne forum se serveri kishte ik per lezh...
Pervec faktit se sa hy lezoj nje mesazh qe me ishte drejtuar mua nga nje idiot qe mire qe se kam perball se do i nxirrja nervat qe kam.
Pervec faktit qe kam uri dhe sdi cfar te ha...

A se harrova-isha ne plazh sot...



nese ti je ber si spec djeges un jam perzhelitur kok e kemb dhe nuk kam ber dush akoma pervecse qe dije me uj te ftot.
dhe sot jam ngritur me smeagol qe ne ora 5 te mengjesit dhe me e bukura eshte se tani per 2 min do vete prap ne pun.

__________________
Tani rrugen time shikoj...dikur ku e lashe aty tani do e filloj,
i vetem dhe pa meshire qe kur dielli serisht te linde,zemra akullin ta ket shkrire.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Qershor 2007 12:19
doli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė doli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me doli (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė doli't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: doli Shto doli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto doli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
doli
nosferatu 4ever and ever

Regjistruar: 11/06/2007
Vendbanimi: Diku aty ku drita e ke veshtire te depertoj.......
Mesazhe: 236

e dija qe...

e dija qe ti ishe mashtrimi im (e kuptova)
e dija qe do ta beje...
e dija qe s'ishe ti ne fjalet e tua (lexova syt e tu)
e dija qe un s'isha ai qe ti doje te isha...
qe do te zhgenjeja e kam ditur!!
e dija qe qaje pa ze ne erresir (te kam degjuar)
e dija qe me falje ne heshtje...
e dija qe me puthje ne gjum (te kam ndier)
e dija qe do te humbisja.
dhe vazhdoja...
por e vetmja gje qe
...nuk e di...
eshte
se 1/2 shpirtit tim je vetem

TI

__________________
Tani rrugen time shikoj...dikur ku e lashe aty tani do e filloj,
i vetem dhe pa meshire qe kur dielli serisht te linde,zemra akullin ta ket shkrire.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Qershor 2007 20:03
doli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė doli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me doli (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė doli't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: doli Shto doli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto doli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

Re: e dija qe...

Citim:
Po citoj ato që tha doli
e dija qe ti ishe mashtrimi im (e kuptova)
e dija qe do ta beje...
e dija qe s'ishe ti ne fjalet e tua (lexova syt e tu)
e dija qe un s'isha ai qe ti doje te isha...
qe do te zhgenjeja e kam ditur!!
e dija qe qaje pa ze ne erresir (te kam degjuar)
e dija qe me falje ne heshtje...
e dija qe me puthje ne gjum (te kam ndier)
e dija qe do te humbisja.
dhe vazhdoja...
por e vetmja gje qe
...nuk e di...
eshte
se 1/2 shpirtit tim je vetem

TI



...........

Sa e bukur kjo poezi doli....

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Qershor 2007 20:58
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 15:13 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 119 faqe: « E parė ... « 35 36 37 38 39 40 41 42 43 [44] 45 46 47 48 49 50 51 52 53 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Dashuria > Ditet e mia pa ty...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.