Forumi Horizont Forumi Horizont > Sporti > Futboll > Kampionati Shqiptar > Kategoria e parė > Grupi A1 > KS. Elbasani
Gjithsej 12 faqe: « E parė ... « 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

no koment

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Maj 2008 21:03
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6857

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re 1212045818.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 61 herė.

Arben Nuhiji: Laze, mos u tall me leket qe ne ushqejme femijet tane!



29/05/2008

• Pabesia e presidentit te Elbasanit, ka irrituar jashte mase lojtaret qe nuk jane shperblyer per punen e tyre


Të gjithë lojtarët kanë qënë shumë të mërzitur pas drekes falenderuese qe ka shtruar Presidenti I Elbasanit Arben Laze. Lojtaret nuk kane marre asnje lek nga puna që kanë bërë. Duke u prere ne bese nga Laze, I cili I genjeu dhe mashtroi futbollistet, futbollistet kane qene te irrituar jashte mase dhe ishte shume e veshtire te zhvilloje nje bisede me ta. Megjithate, dha nje mendim te tijin rreth kesaj situate, futbollisti shqiptar nga Maqedonia, Arben Nuhiji.

“Jam shumë i indinjuar nga veprimi i presidentit Laze. Unë e kam konsideruar mik dhe ai sot nuk merr as guximin të vij e të na japi lekët dhe kafen që na premtoi gjatë drekës. Burri që është burrë njëherë flet, dhe kur flet e mban fjalën. Ajo qe me ka indinjuar akoma me teper eshte pabesia e tij. Me ka ardhur shume inat qe Laze me terhoqi nga kavaja. Une aty i kisha leket te sigurta nga Xhati. Une nuk kasha nevoje per meshire qe Laze do me shpetonte sepse me duhej te luaja. Une do luaj per aq kohe sa do te kem deshire dhe fuqi dhe kur trupi im ta ndjej se eshte gati per tu shkeputur nga futbolli, atehere une do ti var vete kepucet ne gozhde. Pretendimet e tij jane absurde qe une nuk marr aq leke sa pretendoj sepse nuk kam luajtur shume. Une kam luajtur aq sa me takojne leke te plota, sepse sa here kam luajtur skuadra ka fituar. Shumë tifoza nuk e dinë që ne para çdo ndeshjeje që luanim nuk e kishim mëndjen tek ndeshja, por tek lekët. Shumë vetë mund të pyesin Pse?

Pse-në ua themë unë. Sepse kemi 4-muaj pa marrë asnjë lekë nga kontrata që kemi nënshkruar me presidentin Laze. Duke mos qënë të qetë nga ana financiare kjo ka dhënë dhe ndikimin e saj tek të gjithë lojtarët në çdo ndeshje të zhvilluar prej nesh. Në rastë se presidenti ynë do të ishte treguar korrekt atehere Elbasani do të ishte në vend të dytë, pse jo dhe në të parin. Të gjithë përgjegjësitë për mos arritjen e objektivave bien mbi Arben Lazen, sepse ai nuk ka qënë i rregullt me lojtarët. Sic e permenda edhe me siper, akoma nuk arrij ta kuptoj pse më mori nga Besa dhe më solli tek ekipi i tij ne Elbasan?. Apo për të mos më dhënë lekët? Ishte ai që këmbënguli që unë ti bashkohesha ekipit verdheblu, dhe për respekt të miqësisë që kam pasur me të nuk i kërkova rritje rroge, por thjesht atë që merrja te Besa. Me këto lloj presidentësh futbolli shqiptar nuk do të bëjë kurr progres, por do të bëjë gjithmonë regres. Dua ti them e diçka presidentit, “Mos u tall me djersën tonë dhe me lëkët që ne ushqejmë fëmijët tanë. Sot ti i ke mohuar familjeve tona shumë gjëra dhe ti personalisht ende se ke kuptuar që futbolli për ne tashmë është mënyrë jetese dhe jo...” , ka perfunduar teper i irrituar prononcmin e tij futbollisti Arben Nuhiji



:shpulle

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Maj 2008 05:54
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Tashme qe nje nga idhujt e ri te tifozerise elbasanase eshte larguar per ne kampionatin rus dhe pikerisht tek skuadra cecene e Terek Groznyt e cila militon ne kampionatin rus, ne kampin verdheblu keqardhja eshte e madhe si ne klubin verdheblu, por edhe ne rradhet e tifozerise. Behet fjale per qendermbrojesin Nikola Karcev, i cili pak muaj me pare eshte shpallur dhe "Best Player" nga ana e tifozerise verdheblu. Tashme Nikola ka firmosur per skuadren e Terekut dhe divorci me Elbasanin eshte realitet. Vete futbollisti ka kerkuar te prononcohet per sajtin kfelbasani.com duke i kerkuar te falur tifozerise verdheblu per largimin e tij.

"Kam firmosur per skuadren e Terekut dhe jam i lumtur per veten time dhe familjen, pasi ketu kushtet jane shume te mira. Ne Elbasan jam trajtuar gjithmone shume mire dhe me vjen keq qe u largova, por kushtet kontraktuale dhe ato per te jetuar se bashku me familjen time me inponuan dicka te tille. Cdo njeri kerkon me te miren e tij gjate karrieres, pasi zanati yne keshtu eshte. Por une kam nje brenge brenda meje persa i takon largimit, dhe kjo ka te beje me tifozerine verdheblu. Kerkova te prononcohem vetem per fanset verdheblu. Ne nje vit qe jam aktiviuzar atje jam ndjere i respektuar dhe ato momente qe kam kaluar ne ate stadium nuk do ti harroje asnjehere. Momenti kur shenova gol ne cerekfinalen e kupes ndaj Shkumbinit ka ngelur i stampuar ne memorien time. Dua ti kerkoje te falur fanseve verdheblu per largimin tim. Ata sinqerisht do te jene gjithmone ne zemren time. Karrieres sime nuk i dihet dhe do te isha i lumtur nese nje dite do te kthehesha ne Elbasan. Uroje qe kete sezon Elbasani te shpallet kampion duke kenaqur ata tifoze te cilet me te vertet e meritojne. ME RESPEKT PER TIFOZET VERDHEBLU Nikola Karcev"


www.kfelbasani.com

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Korrik 2008 20:22
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Tifozet verdheblu tani mund te gezojne, pasi endra per tu rikthyer ne Elbasan te nje nga beniaminet e tyre eshte realizuar. Tashme Endri Vrapi ka firmosur nje kontrate nje vjecare me skuadren verdheblu, por ne kete ka vetem nje klauzole, e cila do ta leje te lire futbollistin verdheblu nese ne janar ka oferta nga jashte kampionatit. "Jam krenar te rikthehem edhe njehere ne Ruzhdi Bizhuta. Ne ate stadium kam kaluar emocionet me te bukura te karrieres sime sportive. Shpresoje qe te shikoje dhe njehere ate stadium te tejmbushur nga fanset verdheblu, te cilet me kane pritur me krahe hapur edhe pse une i kam ruajtur maredheniet shoqerore me ta gjithmone. Kam firmosur me dy stilolapsa (tregon duke qeshur Vrapi) ne nje dore une me stilolpsin blu dhe ne tjetrin Laze me ate te verdhe. Ishalla shkojme drejt titullit kampion,"- ka deklaruar futbollisti kampion me Elbasanin gjate sezonit 2005-2006, Endri Vrapi.

-E njejta gje vlen dhe per futbollistin Erbim Fagu, i cili tashme eshte pjese e Elbasanit dhe ka pak a shume te njejtat kushtet kontraktuale me Vrapin.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Gusht 2008 15:01
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Mandi-DiNaMo
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 01/07/2008
Vendbanimi: Tirona
Mesazhe: 119

Elbasani

Jeni Pretendent

__________________
Fc DiNaMo

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Gusht 2008 15:34
Mandi-DiNaMo nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Mandi-DiNaMo Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Mandi-DiNaMo (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Mandi-DiNaMo't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Mandi-DiNaMo Shto Mandi-DiNaMo nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Mandi-DiNaMo nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Re: Elbasani

Citim:
Po citoj ato që tha Mandi-DiNaMo
Jeni Pretendent


 

them se po JEMI  me blerjet qe kemi bere jemi mire ;dhe shpresoj ne nje kampionat pa dallavere e shtiblerje ndeshjesh se ste ben zemra ti shikosh

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Gusht 2008 16:23
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Mandi-DiNaMo
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 01/07/2008
Vendbanimi: Tirona
Mesazhe: 119

Mire jeni mashalla se mos te ju morim ne sysh

__________________
Fc DiNaMo

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Gusht 2008 10:11
Mandi-DiNaMo nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Mandi-DiNaMo Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Mandi-DiNaMo (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Mandi-DiNaMo't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Mandi-DiNaMo Shto Mandi-DiNaMo nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Mandi-DiNaMo nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

ELBASANI -APOLLONIA 0-0

nje ndeshje mediokre e elbasanit qe dhe ne fushen e vet nuk mundi dot te shenoje nje gol .

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Gusht 2008 18:08
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AndreaPirelli
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Mesazhe: 5672

Mos u merzisni se edhe Dinamo barazoi ............

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Gusht 2008 12:41
AndreaPirelli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AndreaPirelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AndreaPirelli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Citim:
Po citoj ato që tha turll
Mos u merzisni se edhe Dinamo barazoi ............


Nuk merzitem jo se o fillimi se po fillova qysh imen ne fund cfare te bej?

 

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Gusht 2008 23:39
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 06:11 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 12 faqe: « E parė ... « 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Sporti > Futboll > Kampionati Shqiptar > Kategoria e parė > Grupi A1 > KS. Elbasani

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] nuk lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.