Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Femrat pyesin.. Meshkujt pergjigjen..
Gjithsej 79 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme

11 Shtator 2006 ::: 02:14
Niqua
Veteran ne forum


Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Postime: 6938
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Femrat pyesin.. Meshkujt pergjigjen..

Secila femer te bejne pyetjen e vet dhe meshkujt te pergjigjen......  Pyetja ime...Pse shumica e  meshkujve shpresojne te gjejne tek fati i jetes nje kopje te nanes se tyre? Sa e vertete eshte kjo? 

 
Click Here to See the Profile for Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Shto Niqua nė listėn e monitorimit
 
16 Shtator 2006 ::: 09:17
Animal
Writer i 1 story pa fund


Regjistruar: 03/09/2005
Vendbanimi: ne shkelqimin e syve te saj...
Postime: 428
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Re: Femrat pyesin.. Meshkujt pergjigjen..

Citim:
Po citoj ato që tha dreqja shkodrane
Secila femer te bejne pyetjen e vet dhe meshkujt te pergjigjen......  Pyetja ime...Pse shumica e  meshkujve shpresojne te gjejne tek fati i jetes nje kopje te nanes se tyre? Sa e vertete eshte kjo? 
nuk e di kete gje po edhe un e kam vene re.....
eshte e vertet per shume persona po pse nuk kam arritur ta gjej!

 

__________________
para se gjithash perpiqu te jesh njeri....

Click Here to See the Profile for Animal Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Animal (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Animal Shto Animal nė listėn e injorimit Shto Animal nė listėn e monitorimit
 
16 Shtator 2006 ::: 09:42
genco
Anetar i regjistruar


Regjistruar: 16/11/2005
Vendbanimi: Pe
Postime: 72
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Nuk e kam menduar ndonjere ket

Po sipas mendimit tim djemt ne te dashuren shpresojn  te gjejn at vazhdimesin e mbeshtjetjes dhe kujdesit qe e kan pas nga nana e vet edhe kjo vjen si pasqyrim i kesaj qe ne [djemt] per grua e mendojm nje kopje te se emes. Po se kisha mar ket si deshire dhe kopje bukvale.te fjales po vetem kopje ne tipare .

Modifikuar nga genco datė 16/09/2006 ora 09:50

 
Click Here to See the Profile for genco Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me genco (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: genco Shto genco nė listėn e injorimit Shto genco nė listėn e monitorimit
 
22 Shtator 2006 ::: 03:19
Micka_NY
Anetar i ri


Regjistruar: 16/09/2006
Vendbanimi: NY
Postime: 9
Status: Offline

Modifiko Mesazhinwell ..... une nuk kam pyetje per cunat por per femrat....
why do we put up with sooooo much crap from guys only because we are afraid to be alone???????????????


can somebody answer that for me...

 

__________________
Sky Is The Limit...

Click Here to See the Profile for Micka_NY Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Micka_NY (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Micka_NY Shto Micka_NY nė listėn e injorimit Shto Micka_NY nė listėn e monitorimit
 
22 Shtator 2006 ::: 15:06
cupka
madmoiselle!


Regjistruar: 19/06/2003
Vendbanimi: New York!
Postime: 1505
Status: Offline

Modifiko Mesazhin... because THOSE girls have insecurity complexes.
Ne nga fshati im themi: gjen pa ben!

Tani drejtuar Dreqes:
Syn, jo vetem cuni por dhe goca kerkon te gjej tek partneri saj te njejtat atribute qe posedon babai saj sepse karakteristikat e ketij te fundit, kane qene prezantimi i saj i pare me gjinine e kundert. Eshte rritur, zhvilluar dhe ka formuar botekuptimin e saj ne lidhje me meshkujt ne baze te vlerave qe ka pare tek i jati dhe po keto vlera kerkon te kete partneri.

 

__________________
So, so you think you can tell,
Heaven from Hell?

Click Here to See the Profile for cupka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cupka (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cupka Shto cupka nė listėn e injorimit Shto cupka nė listėn e monitorimit
 
22 Shtator 2006 ::: 20:49
buzeqeshja
studente


Regjistruar: 26/11/2005
Vendbanimi: mbi libra...
Postime: 3155
Status: Offline

Modifiko MesazhinNdersa pyetkja ime per meshkujt esht pse ata gjeja e pare qe shikojn te nje femer jan format dhe jo karakteri ???


Hajde meshkuj hidhuni se dua shpjegime une...

 

__________________
ciņ che ci distingue dagli animali e che noi parliamo,sentiamo,pensiamo e amiamo

Click Here to See the Profile for buzeqeshja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me buzeqeshja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: buzeqeshja Shto buzeqeshja nė listėn e injorimit Shto buzeqeshja nė listėn e monitorimit
 
22 Shtator 2006 ::: 20:53
tresh
.


Regjistruar: 16/11/2003
Vendbanimi: .
Postime: 2752
Status: Offline

Modifiko Mesazhinpse eshte gjeja e pare qe sheh syri dhe karakteri nuk shihet por tregohet.

 

__________________
il primitivismo e la non cultura sono forme eterne!! CHI CREO LE DONNE??!!DIO E STATO UN GENIO

Click Here to See the Profile for tresh Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me tresh (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: tresh Shto tresh nė listėn e injorimit Shto tresh nė listėn e monitorimit
 
22 Shtator 2006 ::: 20:56
buzeqeshja
studente


Regjistruar: 26/11/2005
Vendbanimi: mbi libra...
Postime: 3155
Status: Offline

Modifiko Mesazhingoxha shpjegim me ke dhen por shum meshkuj edhe sikur ta njihnin nje femer vleresojn me shum format se karakterin te pakten ket mendim me kan dhen kontakti qe kam pas me shoket e mi

 

__________________
ciņ che ci distingue dagli animali e che noi parliamo,sentiamo,pensiamo e amiamo

Click Here to See the Profile for buzeqeshja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me buzeqeshja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: buzeqeshja Shto buzeqeshja nė listėn e injorimit Shto buzeqeshja nė listėn e monitorimit
 
22 Shtator 2006 ::: 21:14
Zhylien Sorel
animas


Regjistruar: 26/09/2004
Vendbanimi: ishull
Postime: 5141
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha buzeqeshja
Ndersa pyetkja ime per meshkujt esht pse ata gjeja e pare qe shikojn te nje femer jan format dhe jo karakteri ???


Hajde meshkuj hidhuni se dua shpjegime une...Mendoj se ka shume pak meshkuj qe sjane te tille.Ose duhet te kesh veshtirsi ti njohesh ose ske patur fatin ti takosh.
Nese vertet e do nje te tille ai nuk kerkohet por vjen vete natyreshem.

ps,debati mes Formes dhe permbajties eshte shume i madh,kur te duash mund te flasim

 

__________________
Kisha kaq shume... kaq teper per te thene...ndjenja qe mu plaken, vyshken ne kraharore....ndjenja qe me grryen e ende me kane lene...mbi vete te kaluaren te ndryshkur si kurore...(Pjesez-poezie-AG)

Click Here to See the Profile for Zhylien Sorel Kėrko mesazhe tė tjera nga: Zhylien Sorel Shto Zhylien Sorel nė listėn e injorimit Shto Zhylien Sorel nė listėn e monitorimit
 
22 Shtator 2006 ::: 21:18
tresh
.


Regjistruar: 16/11/2003
Vendbanimi: .
Postime: 2752
Status: Offline

Modifiko Mesazhina ka pytje te tjera.....se jam ne forme sot....

 

__________________
il primitivismo e la non cultura sono forme eterne!! CHI CREO LE DONNE??!!DIO E STATO UN GENIO

Click Here to See the Profile for tresh Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me tresh (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: tresh Shto tresh nė listėn e injorimit Shto tresh nė listėn e monitorimit
 
Ora tani: 00:22 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 79 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e Mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Femrat pyesin.. Meshkujt pergjigjen..

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen