Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Femrat pyesin.. Meshkujt pergjigjen..
Gjithsej 79 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme

22 Shtator 2006 ::: 21:56
tresh
.


Regjistruar: 16/11/2003
Vendbanimi: .
Postime: 2752
Status: Offline

Modifiko Mesazhinsa te lezetshem jeni ju femnat....vete pytni vete pergjigjeni....

 

__________________
il primitivismo e la non cultura sono forme eterne!! CHI CREO LE DONNE??!!DIO E STATO UN GENIO

Click Here to See the Profile for tresh Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me tresh (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: tresh Shto tresh nė listėn e injorimit Shto tresh nė listėn e monitorimit
 
22 Shtator 2006 ::: 21:58
cupka
madmoiselle!


Regjistruar: 19/06/2003
Vendbanimi: New York!
Postime: 1505
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

tresh

quhet self efficiency. me i rrampo llaf, jemi eficente qe cdo gje e zgjidhim vete pa ndihmesen tuaj. :p

 

__________________
So, so you think you can tell,
Heaven from Hell?

Click Here to See the Profile for cupka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cupka (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cupka Shto cupka nė listėn e injorimit Shto cupka nė listėn e monitorimit
 
22 Shtator 2006 ::: 22:02
tresh
.


Regjistruar: 16/11/2003
Vendbanimi: .
Postime: 2752
Status: Offline

Modifiko Mesazhino ju mund te jeni self efficiency sa te dush, por jo per cdo gje jooooo,
per kete jam i sigurte.....

 

__________________
il primitivismo e la non cultura sono forme eterne!! CHI CREO LE DONNE??!!DIO E STATO UN GENIO

Click Here to See the Profile for tresh Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me tresh (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: tresh Shto tresh nė listėn e injorimit Shto tresh nė listėn e monitorimit
 
22 Shtator 2006 ::: 22:02
Balerina
Rose of Silence


Regjistruar: 31/08/2006
Vendbanimi: usa
Postime: 1525
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha GANGOO


Dreqe yll.

Une hyj ne rrjeshtin e femrave nevrike.

Kam qene tip shume i qete;por duke u rritur transformohemi per mire apo per keq;dhe me ra lapsi mua.

1-Meshkujt i dashurojne me passion femrat nevrike(kaq kam kuptuar une).

2-Femra behet nevrike nga impulsiviteti, ndjeshmeria qe ka ajo per boten qe e rrethon, amjentin,shoqerine,familjen etj etj...

Kur jo gjtihcka shkon mire, femra mendohet gjate,-hahet me vetveten ,lodhet se kerkuari shpjegime ne vetvete,-dhe nga kjo pakenaqesi me boten apo familjen e shtyn ne nervozizem total.

Femra behet nevrike dhe ne momentet me te qeta te saj;psh dhe pasi ben dashuri.

Cdo ngacmim nervor i jashtem,(qofte dhe nej kujtim i hidhur)e nervozon tipin femeror-e brishte.

Dreqe do me shpjegime?

 


Gangoo, ta mbeshtes mendimin vetem se doja te shtoja dicka te fundit.
Shume femra behen shume nevrike edhe nga pms. Mendoj qe edhe kjo arsyeja biologjike ka vend ketu.

ps.Te pershendes.
____________________________________

Pyetje per meshkujt: Pse shumica e meshkujve nuk dine te mbajne shoqeri me nje vajze?

 

__________________
Bukė, kripė e zemėr tė mirė.

Click Here to See the Profile for Balerina Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Balerina (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Balerina Shto Balerina nė listėn e injorimit Shto Balerina nė listėn e monitorimit
 
22 Shtator 2006 ::: 22:04
tresh
.


Regjistruar: 16/11/2003
Vendbanimi: .
Postime: 2752
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha Balerina

Pyetje per meshkujt: Pse shumica e meshkujve nuk dine te mbajne shoqeri me nje vajze?he femra pergjigjuni

 

__________________
il primitivismo e la non cultura sono forme eterne!! CHI CREO LE DONNE??!!DIO E STATO UN GENIO

Click Here to See the Profile for tresh Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me tresh (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: tresh Shto tresh nė listėn e injorimit Shto tresh nė listėn e monitorimit
 
22 Shtator 2006 ::: 22:04
Demokrate4ever
Veteran ne forum


Regjistruar: 27/06/2005
Vendbanimi: Eastern Seaboard
Postime: 4434
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha tresh
o ju mund te jeni self efficiency sa te dush, por jo per cdo gje jooooo,
per kete jam i sigurte.....bashkohem me mendimin tan tresh.. personalisht jo..

 

__________________
I say there're no depressed words just depressed minds.

Click Here to See the Profile for Demokrate4ever Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Demokrate4ever (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Demokrate4ever't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Demokrate4ever Shto Demokrate4ever nė listėn e injorimit Shto Demokrate4ever nė listėn e monitorimit
 
22 Shtator 2006 ::: 22:05
cupka
madmoiselle!


Regjistruar: 19/06/2003
Vendbanimi: New York!
Postime: 1505
Status: Offline

Modifiko Mesazhinehua, une te them qe jetojme ne nje kohe ku dhe spermen mund ta blesh online... te them ja ujku, ti kerkon gjurmet...

p.s. e mire de mire, se shaka bejme mos u ndjeni te pavlere! :p

 

__________________
So, so you think you can tell,
Heaven from Hell?

Click Here to See the Profile for cupka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cupka (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cupka Shto cupka nė listėn e injorimit Shto cupka nė listėn e monitorimit
 
22 Shtator 2006 ::: 22:06
tresh
.


Regjistruar: 16/11/2003
Vendbanimi: .
Postime: 2752
Status: Offline

Modifiko Mesazhinbleje bleje mujt me te taku e ndonje Kinezit....

 

__________________
il primitivismo e la non cultura sono forme eterne!! CHI CREO LE DONNE??!!DIO E STATO UN GENIO

Click Here to See the Profile for tresh Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me tresh (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: tresh Shto tresh nė listėn e injorimit Shto tresh nė listėn e monitorimit
 
22 Shtator 2006 ::: 22:07
Balerina
Rose of Silence


Regjistruar: 31/08/2006
Vendbanimi: usa
Postime: 1525
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha tresh


he femra pergjigjuni


He tresh pergjigju se kishe thene me pare qe ishe ne forme sot.

 

__________________
Bukė, kripė e zemėr tė mirė.

Click Here to See the Profile for Balerina Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Balerina (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Balerina Shto Balerina nė listėn e injorimit Shto Balerina nė listėn e monitorimit
 
22 Shtator 2006 ::: 22:07
Niqua
Veteran ne forum


Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Postime: 6938
Status: Offline

Modifiko MesazhinSepse Dashnorja s`te do per burre(dmth s`do te te mbaje te "lidhur");dhe ben qejf me te ne cdo lloj menyre,-pa e ruajtur fare

trupin e saj apo dhe shkaterrimin e saj moral.

ndersa gruaja eshte Familja.Ske deshire t`ia prekin asnje qime floku,me gruan nuk ben dot sex oral psh,apo sex anal,

apo me the te thashe-kafshime trupore-sepse mashkulli nuk deshiron ta ktheje gruan e tij ne kurve per boten;

ndersa me dashnoren i ben te gjitha(sepse nuk ndjen dhembshuri)
 

Gango me perjashtim te seksit anal,gjithe te tjerat do ja baj burrit,ca domethan me kete tani ti femra shqiptare qe i ban kto gjana dhe femra e huj ashte kurve?

.Je gabim motra ,mos u marto me idiote se ta paskan mush menjen keq per moral ..Burri te do kurve ne krevat dmth pershtatja ne seks dhe kjo pershtatje nuk eshte e percaktume gru apo dashnore qofsh,seksi eshte seks.

Love you gango.

 
Click Here to See the Profile for Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Shto Niqua nė listėn e monitorimit
 
Ora tani: 01:10 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 79 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »   Tema e Mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Femrat pyesin.. Meshkujt pergjigjen..

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen