Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > ē menduria juaj .. qe keni bere per ndonjerin????
Gjithsej 25 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme

18 Shkurt 2007 ::: 00:05
Enya
Shpirt # 1


Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: Orange, CT
Postime: 4096
Status: Offline

Modifiko MesazhinTrishtimi momental.

 

__________________
Time is money. ( by Benjamin Franklin)

Click Here to See the Profile for Enya Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enya (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enya Shto Enya nė listėn e injorimit Shto Enya nė listėn e monitorimit
 
18 Shkurt 2007 ::: 00:08
Ari.
I VETPERJASHTUAR


Regjistruar: 15/11/2006
Vendbanimi: skela e pare ne evrope
Postime: 1763
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

enya

jo mos ma thuaj..... sepse trishtimi yt eshte edhe i imi...

 

__________________
flamuri yne eshte me i drejti ne bote sepse nuk ka pushtuar asnje...

Click Here to See the Profile for Ari. Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ari. (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Ari.'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ari. Shto Ari. nė listėn e injorimit Shto Ari. nė listėn e monitorimit
 
18 Shkurt 2007 ::: 14:07
Amici di Nessuno
Kompetent


Regjistruar: 12/01/2004
Vendbanimi: Afganistan
Postime: 1613
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha Enya
A quhet cmenduri te enderrosh me sy hapur?Dmth, duke ditur qe ajo enderr
eshte e parealizuar?Po pse mi Enya une ketu jam nuk kam ikur akoma............ .

 

__________________
LA MIA JUVENTUS E' MORTA IL 14 MAGGIO 2006
MA IL MIO SANGUE SARA' SEMPRE BIANCONERO

Click Here to See the Profile for Amici di Nessuno Vizito faqen personale tė Amici di Nessuno't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Amici di Nessuno Shto Amici di Nessuno nė listėn e injorimit Shto Amici di Nessuno nė listėn e monitorimit
 
18 Shkurt 2007 ::: 15:55
SEXI
*BIZNESMENE*


Regjistruar: 08/09/2006
Vendbanimi: ISTANBUL
Postime: 3939
Status: Offline

Modifiko MesazhinNje here para 3 vjetesh kam ndejtur 1 jave pa gjume fare naten...vetem pub-lokal-pub....dhe paradite ora 9:00 - 20:00 punoja ne panair tek piramida...Me ka shkuar gjithe java diten pune...naten pub...
Ishte e forte se mbas asaj jave...nuk shkoja me as ne pune as ne pub dhe as gjumi s'me zinte...rrija gjithe naten ne ballkonin e shtepise duke pare henen me yjet...

 

__________________
* HA...PI...RRI *

Click Here to See the Profile for SEXI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SEXI (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė SEXI't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: SEXI Shto SEXI nė listėn e injorimit Shto SEXI nė listėn e monitorimit
 
18 Shkurt 2007 ::: 17:30
Piktor
Artist


Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Postime: 10972
Status: Offline

Modifiko MesazhinSa romantike. Po ku asht çmenduria, se yjet i kena pa e numru ne na jo kajher por disa her.

 
Click Here to See the Profile for Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Shto Piktor nė listėn e monitorimit
 
18 Shkurt 2007 ::: 18:21
SEXI
*BIZNESMENE*


Regjistruar: 08/09/2006
Vendbanimi: ISTANBUL
Postime: 3939
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha puntori
Sa romantike. Po ku asht çmenduria, se yjet i kena pa e numru ne na jo kajher por disa her.


Hahahhhaaaa...jo per honen e yjet jo...Po kam qen cmen tu nejt 1 jave pa i mbyll syte hiç :o....edhe shkoja dhe ne pune...

 

__________________
* HA...PI...RRI *

Click Here to See the Profile for SEXI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SEXI (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė SEXI't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: SEXI Shto SEXI nė listėn e injorimit Shto SEXI nė listėn e monitorimit
 
18 Shkurt 2007 ::: 18:51
Enya
Shpirt # 1


Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: Orange, CT
Postime: 4096
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha juve


Po pse mi Enya une ketu jam nuk kam ikur akoma............ .


Mireboll se paskam shoke Juve, hahaahahahahahahahaahaha.

ps:-
Sexi po ta kam zili sinqerisht.E adhuroj jeten aktive.

 

__________________
Time is money. ( by Benjamin Franklin)

Click Here to See the Profile for Enya Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enya (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enya Shto Enya nė listėn e injorimit Shto Enya nė listėn e monitorimit
 
19 Shkurt 2007 ::: 03:09
Amici di Nessuno
Kompetent


Regjistruar: 12/01/2004
Vendbanimi: Afganistan
Postime: 1613
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
[edhe shkoja dhe ne pune... [/B]


Ti ne pune??????? Cne?

 

__________________
LA MIA JUVENTUS E' MORTA IL 14 MAGGIO 2006
MA IL MIO SANGUE SARA' SEMPRE BIANCONERO

Click Here to See the Profile for Amici di Nessuno Vizito faqen personale tė Amici di Nessuno't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Amici di Nessuno Shto Amici di Nessuno nė listėn e injorimit Shto Amici di Nessuno nė listėn e monitorimit
 
19 Shkurt 2007 ::: 10:01
SEXI
*BIZNESMENE*


Regjistruar: 08/09/2006
Vendbanimi: ISTANBUL
Postime: 3939
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha juve


Ti ne pune??????? Cne?
Isha beqo atehere...dhe punoja ndonjehere ne ndonje panair nga 1 jave ose e shumta ne ndonje dyqan 1-2 muaj...


Enya ca me rrusho dhe tani qe jom e martume nuk me rrihet me i ven jo atehere kur isha beqo (e dashurume)...

 

__________________
* HA...PI...RRI *

Click Here to See the Profile for SEXI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SEXI (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė SEXI't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: SEXI Shto SEXI nė listėn e injorimit Shto SEXI nė listėn e monitorimit
 
30 Mars 2007 ::: 14:10
elsaaa
Grrrrrrrr


Regjistruar: 20/07/2003
Vendbanimi: usa
Postime: 2047
Status: Offline

Modifiko Mesazhinhmmm ...sa cmeduri kemi bere...kam fjet tre dite ne ballkon dite vere... se mflinte poshte ballkonit nje budall....edhe me thoshte po nuk ndejte ne ballkon do vras veten.....pastaj.....pastaj desh e shtypa me makine....i thashe nuk fle me ne ballkon shko vdis bo ca te dush.....hahhahahahahahahaha gjithmone e kujtoi e qesh....megjithese bona qef se vape e madhe, ne ballkon ishte fresk hahahhahaa....

 

__________________
.......tY Te kerKoJ nE shPreSeN tImE tE HumBuR dHe ne agImE nje DiTe Pa tY...Te pRes tE viSh tEk Une .......

Click Here to See the Profile for elsaaa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me elsaaa (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: elsaaa Shto elsaaa nė listėn e injorimit Shto elsaaa nė listėn e monitorimit
 
Ora tani: 23:39 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 25 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »   Tema e Mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > ē menduria juaj .. qe keni bere per ndonjerin????

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen