Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Tema: Pushimet me te Bukura a te "Hidhura" ?
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Elbasanas
Anetar i pa konfirmuar

Regjistruar: 23/10/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 75

Tema: Pushimet me te Bukura a te "Hidhura" ?

Te Dashur Forumiste,

Mendova te hap kete Teme duke menduar se secili prej Nesh ka kaluar pushimet diku dhe atje ka pasur Njohje shoqerore a dashurie te cilat edhe mund ti kene "ndryshuar" rrjedhen e jetes Pozitivisht a Negativisht!
Ne kete Teme mund te trajtohen dhe Mbresat qe i ka lene ai vend-qytet ku ka kaluar pushimet, keshtu qe njihemi dhe NE te tjeret me vende "te reja" qofshin ato ne Shqiperi a ne Bote!
....... ........ ........

Uroj te lexojme mendime dhe ndodhi Interesante!


Pershendetje te gjitheve!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Tetor 2007 09:13
Elbasanas nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Elbasanas Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Elbasanas (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Elbasanas Shto Elbasanas nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Elbasanas nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Elbasanas
Anetar i pa konfirmuar

Regjistruar: 23/10/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 75

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re 102907072347.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 73 herė.

Ne Mallorca

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Nëntor 2007 00:03
Elbasanas nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Elbasanas Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Elbasanas (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Elbasanas Shto Elbasanas nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Elbasanas nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
briseide
Shtrige

Regjistruar: 12/02/2007
Vendbanimi: Rrefime memece
Mesazhe: 4388

Unhappy

Ato qe do kaloj ne Janar

__________________
I had seven faces,Thought I knew which one to wear...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Nëntor 2007 22:30
briseide nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė briseide Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me briseide (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: briseide Shto briseide nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto briseide nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Elbasanas
Anetar i pa konfirmuar

Regjistruar: 23/10/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 75

Citim:
Po citoj ato që tha briseide
Ato qe do kaloj ne Janar

-----------------

Brisede, pershendetje!

Ku ke ndermend ti kalosh pushimet ne Januar?


Tschüß

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Nëntor 2007 06:50
Elbasanas nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Elbasanas Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Elbasanas (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Elbasanas Shto Elbasanas nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Elbasanas nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Elbasanas
Anetar i pa konfirmuar

Regjistruar: 23/10/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 75

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re leos pool.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 55 herė.

Pamje nga Hoteli "Leo" ne Mallorca

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Nëntor 2007 06:52
Elbasanas nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Elbasanas Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Elbasanas (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Elbasanas Shto Elbasanas nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Elbasanas nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7606

Pushimet me te shpifura te jetes time kane qene diku andej nga malet e Austrise. Ishim ne kolegj atehere. Na cojne me shkollen ne nje kamp malor, i humbur prej botes. E pikerisht asaj jave ra shi pa pushim. Imagjino tani shi me litare e ne neper male duke "eksploruar" zonen. Balte. Ftohte. Ec me km te tere. Kur ktheheshim ne darke kishin parashikuar aktivitete e gjera por kujt i binte nder mend te hidhej e perdridhej mbas tere asaj lodhjeje qe kishim pasur gajte dites?Gjume nje cope!Blahhh, kur i kujtoj leshte e kokes me ngrihen perpjete.

Pushimet me te bukura? Ehhh... Gjera personale keto te bukurat

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Nëntor 2007 15:10
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Elbasanas
Anetar i pa konfirmuar

Regjistruar: 23/10/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 75

Wink

Citim:
Po citoj ato që tha amor alucius

Pushimet me te bukura? Ehhh... Gjera personale keto te bukurat [/B]


pershendetje amor alucius,

trego, hajde se ato gjerat e bukura-personale, duam te lexojme.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Nëntor 2007 20:14
Elbasanas nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Elbasanas Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Elbasanas (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Elbasanas Shto Elbasanas nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Elbasanas nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 17:43 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Tema: Pushimet me te Bukura a te "Hidhura" ?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.