Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > PlayStation
Gjithsej 6 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme

26 Janar 2008 ::: 19:30
NS-6
Mnemonic


Regjistruar: 16/01/2005
Vendbanimi: Raccon City
Postime: 3634
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Midnight Club

e forte ajo video me siper

NFS...i kam luajtur disa versione ksaj loje por ajo qe me bezdiste ishte fakti qe rruga ishte e diktuar dhe ti duhet te ecje patjeter ne ate rruge...nese tentoje te merrje nje drejtim tjeter te duket sikur perplaseshe pas nje muri dhe nuk te lejohej...por eshte ne loje tjeter qe beri diferencen ne kete gje ne nje kohe kur NFS po merrte format e monotonise (flas deri tek versionet Underground 1&2 )...MIDNIGHT CLUB...qytete ku kishe liri te plote ne cdo rruge,nenkalim,mbikalim etj....duhet vetem te kalosh ne disa check points te vendosura neper qytet por menyren se si ti shkoje tek ato pika ie zgjedh ti...
une i kam luajtur pjesen e 2 (Tokio eshte labirint i vertete kshu qe nuk e kompletova dot) dhe 3...mund te them qe eshte nje spektakel i vertete...gara me makina e me motorra...e nderkohe qe garon,policia eshte gjithmone gati me te ca derrasat
cfare tu them tjeter...bashke me NFS dominon fushen e lojrave me makina

 

__________________
Kurre mos debato me nje idiot!Njerezit mund te mos e bejne dallimin! (Ligj i Marfit)
Think Different!Think Again! (National Geographic Channel)

Click Here to See the Profile for NS-6 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me NS-6 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė NS-6't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: NS-6 Shto NS-6 nė listėn e injorimit Shto NS-6 nė listėn e monitorimit
 
27 Janar 2008 ::: 00:15
NS-6
Mnemonic


Regjistruar: 16/01/2005
Vendbanimi: Raccon City
Postime: 3634
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Prince of Persia 2prince of persia 2 : Warrior Within

 

__________________
Kurre mos debato me nje idiot!Njerezit mund te mos e bejne dallimin! (Ligj i Marfit)
Think Different!Think Again! (National Geographic Channel)

Click Here to See the Profile for NS-6 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me NS-6 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė NS-6't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: NS-6 Shto NS-6 nė listėn e injorimit Shto NS-6 nė listėn e monitorimit
 
27 Janar 2008 ::: 21:02
klaudio
Thinking ahead


Regjistruar: 19/01/2008
Vendbanimi: LISSUS
Postime: 57
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Gears of WarShum shpejt do dale e dyta "Gears of War 2" ose "Gears of War Wishlist"

 

__________________
Me, my self, and I

Click Here to See the Profile for klaudio Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me klaudio (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė klaudio't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: klaudio Shto klaudio nė listėn e injorimit Shto klaudio nė listėn e monitorimit
 
27 Janar 2008 ::: 21:16
klaudio
Thinking ahead


Regjistruar: 19/01/2008
Vendbanimi: LISSUS
Postime: 57
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Frontlins: Fuel of war

 

__________________
Me, my self, and I

Click Here to See the Profile for klaudio Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me klaudio (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė klaudio't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: klaudio Shto klaudio nė listėn e injorimit Shto klaudio nė listėn e monitorimit
 
27 Janar 2008 ::: 21:23
klaudio
Thinking ahead


Regjistruar: 19/01/2008
Vendbanimi: LISSUS
Postime: 57
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

HellGate

Hellgate London

 

__________________
Me, my self, and I

Click Here to See the Profile for klaudio Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me klaudio (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė klaudio't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: klaudio Shto klaudio nė listėn e injorimit Shto klaudio nė listėn e monitorimit
 
11 Shkurt 2008 ::: 23:28
NS-6
Mnemonic


Regjistruar: 16/01/2005
Vendbanimi: Raccon City
Postime: 3634
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Warcraft III : The Reign of Caosnje nder lojrat me strategji qe me ka pelqy me shume...nga Blizzard

 

__________________
Kurre mos debato me nje idiot!Njerezit mund te mos e bejne dallimin! (Ligj i Marfit)
Think Different!Think Again! (National Geographic Channel)

Click Here to See the Profile for NS-6 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me NS-6 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė NS-6't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: NS-6 Shto NS-6 nė listėn e injorimit Shto NS-6 nė listėn e monitorimit
 
12 Shkurt 2008 ::: 01:51
lezhjani-82 ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   lezhjani-82
I Pavdekshem


Regjistruar: 02/01/2005
Vendbanimi: Eternity...
Postime: 4813
Status: Offline

Modifiko MesazhinKjo eshte nje nder lojerat qe me kane pelqyer Tekken 4 ehste loje Arcade dhe i kam luajtur nga 1 tek 4

 

__________________
Jeta eshte nje semundje vdekjeprurese seksualisht e transmetueshme.

Click Here to See the Profile for lezhjani-82 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lezhjani-82 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lezhjani-82't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lezhjani-82 Shto lezhjani-82 nė listėn e injorimit Shto lezhjani-82 nė listėn e monitorimit
 
13 Shkurt 2008 ::: 00:35
NS-6
Mnemonic


Regjistruar: 16/01/2005
Vendbanimi: Raccon City
Postime: 3634
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Onimusha 3 : Demon SiegePjesa e trete e Legjendes se luftetarit Oni.

 

__________________
Kurre mos debato me nje idiot!Njerezit mund te mos e bejne dallimin! (Ligj i Marfit)
Think Different!Think Again! (National Geographic Channel)

Click Here to See the Profile for NS-6 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me NS-6 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė NS-6't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: NS-6 Shto NS-6 nė listėn e injorimit Shto NS-6 nė listėn e monitorimit
 
13 Shkurt 2008 ::: 00:40
NS-6
Mnemonic


Regjistruar: 16/01/2005
Vendbanimi: Raccon City
Postime: 3634
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Onimusha 4 : Dawn of DreamsFilmimi i hyrjes i pjeses se 4!
kete pjese e kam luajtur deri afer fundit por nuk e perfundova dot sepse disku i dyte nuk punonte

 

__________________
Kurre mos debato me nje idiot!Njerezit mund te mos e bejne dallimin! (Ligj i Marfit)
Think Different!Think Again! (National Geographic Channel)

Click Here to See the Profile for NS-6 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me NS-6 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė NS-6't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: NS-6 Shto NS-6 nė listėn e injorimit Shto NS-6 nė listėn e monitorimit
 
21 Shkurt 2008 ::: 00:47
NS-6
Mnemonic


Regjistruar: 16/01/2005
Vendbanimi: Raccon City
Postime: 3634
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Warhammernje nga lojrat qe kam dashur te luaja por qe kompjuteri im nuk arrinte me ta perballonte per shkak te detajeve!Warhammer Dawn of War!ketu eshte edhe pjese nga vazhdimi: Warhammer The Mark of Chaos

 

__________________
Kurre mos debato me nje idiot!Njerezit mund te mos e bejne dallimin! (Ligj i Marfit)
Think Different!Think Again! (National Geographic Channel)

Click Here to See the Profile for NS-6 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me NS-6 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė NS-6't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: NS-6 Shto NS-6 nė listėn e injorimit Shto NS-6 nė listėn e monitorimit
 
Ora tani: 01:02 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 6 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 »   Tema e Mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > PlayStation

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen